Šta je novo?

Pomoc za mikrofon

jovanovic93

Poznat
Učlanjen(a)
04.03.2019
Poruke
1
Poena
31
Pozdrav svima.
Nedavno sam kupio mehanicku tastaturu sa plavim switchevima i poprilicno je glasna e sad meni to licno ne smeta medjutim smeta mojim saigracima dok igramo neku igru i razgovaramo na discordu. Trenutno koristim slusalice sa mikrofonom MS Industrial Shark Pro koje nisu bog zna sta ali zavrsavaju posao. Moje pitanje je sledece. Sta da kupim? Slusalice sa mikrofonom ili zaseban mikrofon. Budzet mi je nekih 80-100e
Sto se tice zvuka na slusalicama nije mi preterano bitno da bude nesto bog zna sta ove sad sto koristim su sasvim ok za moje potrebe, mnogo bitnije mi je da mikrofon bude dobar naveo sam iz kog razloga. Ostavite vase predloge sta je najpametnije kupiti za te pare i zbog cega. Unapred zahvalan
PS. Izvinjavam se administratorima ukoliko sam postavio temu na pogresno mesto
 
nisi,kad bi svi rezonovali kao ti po pitanju postavljanja tema forum bi bio nikad cistiji...elem tebi treba usmereni tj kardiodni umesto omni ili bi direkcionih,a i pomalo je problem fizicke prirode kod tih majkova na sluskama jer jelte zvuk tastature bije manje vise direkt u njega.sad,zaseban desktop usmereni (kardiodni) majk bi resio stvar i ne treba ti sad neko ludilo od kvaliteta,ali zauzima mesta i najcesce vuce dodatnu spravu (preamp,ulaz,konvertor...) ima usb varijanti koje eliminisu sve te probleme sa dodatnom opremom (cuveni blue yeti x,imas ugradjen i knkonvertor,napajanje i preamp,samo ide na usb) ali ostaje problem povrsine.od ovih sto se kace na sluske AntLion ModMic slovi za najbolje resenje jer je kardiodni i bas je cuven sto ne kupi pozadinske zvukove.

iskreno,oko slusalica sa mikrofonima ne bih mogao da ti pomognem,ja sam vise iz audio price i tu vazi da biras sluske po zvuku/potrebama i nakacis nesto poput modmic-a i ako si vec zadovoljan sluskama nema rezona da menjas,ali ako koristis nesto jeftino onda ima smisla sve zavrsiti odjednom,i tu sacekaj nekog da ti kaze provereno koje imaju dobar kardioidni majk koji ne kupi okolo.
 
Nazad
Vrh Dno