Šta je novo?

Kvalitetan usb c - usb c kabl

ikoalosaurus

Slavan
Učlanjen(a)
07.05.2009
Poruke
3,079
Poena
345
Pozdrav, ima li kod nas nekih kvalitetnijih usb c na usb c kablova, treba mi za powerbank kojim punim laptop, oba ulaza su usb-c.
Videh da Hama ima neku metal seriju, medjutim u Beogradu nalazim samo usb na usb-c.
Nesto drugo?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
remax,imas ih manje vise svukud po ovim prodavnicama pc opreme,nije to toliko lose,ima mislim i na kp-u...vidi da neko ne prodaje visak baseus posto je bila jesenas akcija 2 po ceni jednog,ja sam se opskrbio skroz sa baseusom i pobacao genericko smece...ugreen je nesto jeftinija a isto solidna varijanta,ali kad kupujes na aliju najcesce uhvatis akciju pa izadju isto.
 
Taj baseus zvuci zanimljivo, vidim da ga ima po kp dosta, dakle zavrsava posao? : )


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
bas te imam,1m i 2m (jedan za fon i jedan za laptop) provereno rade sve iz opisa,punim fon qc 4+ 27w i 60w laptop,isto njihov pps 60w punjac.kacio sam i video,eksterne diskove...
 
Odlicno, te cu i uzeti, hvala. Koji baseusov punjac taj pominjete da radi na 60/65w?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
https://www.baseus-cn.com/baseus-bs-eu910-pps-quick-charge-4-0-3-0-pd-3-0-fast-charger-usb-phone-charger/

imamo ga i ja i devojka,radi savrseno,jedino nema mislim oppo-ov vooc od standarda.puni se svasta,fonovi,laptopovi,tableti...i bude cesto na jos vecim snizenjima (prvi put me je izasao mislim 16 dolara,drugi 18-19,tako nesto) na aliju (ofisl stor,imaju dva,jedan kao satro fabricki stor,jedan oficijelni,sve originali sto je najbitnije posto baseus se jako probio na US trzistu pa ima dosta kopija).ima i ugreen slicnu varijantu,mislim da ima qc 4+ pored PD,ali ima samo jedan tj c izlaz i uvek bi bio ili raspordat (kad bude na snizenju oko 10tak dolara,nahvataju i pokupe ljudi) ili nema eu plug varijanta na ofisl storu.

eventualno da sacekas ako ti nije hitno da krenu sa GAN (galijum) punjacima masovno,za sada su retki i skupi jos,kapiram da bi mogli biti sad za praznike na snizenjima,mada iskreno i ovo je sasvim portabilno za moje potrebe,stoji mi u torbi i uvek je pri ruci...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno