Šta je novo?

Nova prevara, umesto telefona krompir

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Isčitah delimicno, uglavnom tvoje postove, pa primetih da si negde rekao da si i ti kriv...
Kako si ti kriv i za sta?

Coveka je uputio na KP ne ocekujuci da ce ovaj da uradi sve ono sto apsolutno prkosi logici kad kupujes nesto, smatrao je da nema potrebe da mu i to objasnjava, u tom smislu.
 
U pravu si, izvinjavam se.
Bio sam se "zainatio" da nadjem post i na prvo citanje (brzinsko i "na preskok") sam opet bio stekao pogresan utisak a na drugo "normalno" citanje shvatim da ja ne umem citati i da je potrebna mnoooogo bolja paznja. :d
 
Kako reagujete kad procitate oglas, telefon u perfektnom stanju samo je u cosku malo napukao ekran, ne smeta nista ili telefon je u stanju kao na slikma a slikano sa metar ili u mraku
 
Preskacem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa jel moze auto da bude u perfektnom stanju a cvrknuta mu soferka?

Isto tako moze i telefon...
neko mozda bas takav trazi jer je jeftiniji.

a to sto je slika losa je vec neka druga prica i nema veze sa prvom.
 
Šoferku zameniš za 50-100€, a ekran telwfona je polovina ili trećina cene telefona
 
Kako reagujete kad procitate oglas, telefon u perfektnom stanju samo je u cosku malo napukao ekran, ne smeta nista ili telefon je u stanju kao na slikma a slikano sa metar ili u mraku
Nikako, video sam takvih hiljade i oguglao sam :)
 
Vidiš da je neki "ono" lik po pisanju.

"Nikad nije punjen preterano" :D
 
Limundo je pun ovakvih nebuloza, tipa ispravna mikrotalasna samo ne greje, ali ispravna je! ili Nov TV ispravan star nedelju dana samo mu je ekran razbijen!!!
Ja tad ulazim u "trol" mod :D
 
Za te pare da kupis novi SE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno