Šta je novo?

i7 3770K @4,2GHz са GTX 1070 и 16Gb RAM?

vladakv

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
09.12.2016
Poruke
165
Poena
19
Може ли овај процесор да ради са овом графичком без уског грла?
Планирам Full HD gaming. Има ли неко искуства са овом комбинацијом и како се понаша процесор са новијим насловима игрица?
 
Za 60-75Hz je dovoljan, za 144Hz nije.
 
verujem da moze bez ikakvih problema ako je karta dovoljno jaka.
 
Може ли овај процесор да ради са овом графичком без уског грла?
Планирам Full HD gaming. Има ли неко искуства са овом комбинацијом и како се понаша процесор са новијим насловима игрица?

[email protected] i ova 1070 koju i sada imam, Witcher, full HD@60Hz, u gradu CPU zauzeće bude 85-100%, ali nema drastičnog pada fps-a.

U prevodu, jeste usko grlo u specifičnom scenariju u određenim igrama.
 
Uncapped fps ili?
 
Може ли овај процесор да ради са овом графичком без уског грла?
Планирам Full HD gaming. Има ли неко искуства са овом комбинацијом и како се понаша процесор са новијим насловима игрица?

Imam i7-4790K neoverklokovan, dakle 4GHz.
Sa RX 470 4GB igram Battlefield 1 MP na Ultra sa stabilnih 60 fps u FullHD.
A to spada medju najzahtevnije igre.

Ok, RDR2 jeste zahtevnija od toga, al to je jedna igra.
Ali je i GTX 1070 dosta jaca od RX 470.
 
Можда 1080ti или 1070ti? Монитор ми је full hd 60Hz, са DVI-d прикључком и PSU 600W са 53А напонском граном, тако да идем на full HD gaming.
Хвала на информацијама. Нећу журити са куповином. Очекујем још препорука...
 
Meni i7 2600k, Radeon 480 8GB, i 16 gb ram i dalje sve teraju u 60+ fps. Nisam probao RDR2, od tih novih Gears 5 ide na 75 fps stabilno. Nedavno sam Battlefield 1 probao, isto leti.

Monitor mi radi u 2560x1080, 75hz.

Tako da mislim da bi ti u 1080p radilo sve kako treba.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
nemoguce,pokreni bilo koju 6core igru i da vidis da od 60fps nema nista.
 
nemoguce,pokreni bilo koju 6core igru i da vidis da od 60fps nema nista.

Једноставно, ако неће ултра на 60 фпс, поставим на very high. Верујем да постоје игрице које траже 6 језгара и не знам како би се понашао мој процесор.
Иначе, продао сам GTX 970 GIGABYTE G1 GAMING и узео MSI GTX 1070 GAMING Z. Одличан клокер, ради перфектно и изнад очекивања. Процесор је на неких 60-70%, док је графика на 80-99. Не чује се у раду. Већину нових наслова покреће на full HD и ултра на преко 100FPS.
Ето, хвала Вам на сугестијама.
 
i7 2600k sa Polaris 480 8 gb, 16 gb ram, i dalje sve što pokrenem radi na 60+ fps u 2560x1080. Uzeo sam Game Pass pa igram ponekad Gears 5, Forza Horizon 4... Battlefield 1, SW Battlefront 2, Doom, Resident Evil 7, isto sve 60+, ili 75.

Ali u svakom slučaju menjaću uskoro cpu, prošlo je dosta vremena.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I setih se, jedina igra gde sam primetio da na momente opada fps do recimo 45 fps je AC Unity, mada je i tu uglavnom išlo sve glatko.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ма не бацај новац човече. Почни да размишљаш о промени процесора када одлучиш да пређеш на нову RTX серију.
 
... или 5700x, или како већ иде назив новог радеона...
 
Nazad
Vrh Dno