Šta je novo?

video u poslovne svrhe sa animacijama slika,program za to?

pcpartpicker

Cenjen
Učlanjen(a)
05.04.2019
Poruke
1,034
Poena
115
Pozdrav svima.
Htio bi prijateljici uraditi promotivni video sa nekim efektima ali ubacivši fotke, ono da kao slika leti prelama se gubi se, itd i dodati par tekstualnih natpisa koji će biti na videu, njen kontakt broj,insta profil i eventualno neki još tekst za njen posao.
U kom programu mi je to najlakše uraditi sem Premiere CC?
 
pa onako i nije mi ovo nešto,ok je mislim ali ne vidim da ima neke tranzicije da slika leti,gubi se,dolazi,prelama se da se može to napraviti kao ti efekti i to...
Značli treba mi nešto kao Premiere ali jednostavnije da što pre joj to završim...
 
Pa imas windows photos ako koristis windows 10 ili movie maker ukoliko koristis 7... Lako to mozes uraditi i na telefonu imas milion programa za jednostavan video edit, na iPhone mozes preko photos app da napravise memorie :)
 
pa jel ima nešto profesionalnije da se lijepo uradi,nemam ajfon,ne želim na telefonu...
 
pa napisao sam ti sta je jednostavno... za to sto tebi treba a da je lako za koriscenje je to, imas milion drugih programa koji slicno rade ali ne vidim sto onda ne bi koristio premier... Free varijanta je npr Blender ali po user interface-u nije bas puno jednostavniji od premiera... ili Lightworks... ali kao sto rekoh, izgledace isto, sto bi ti rekao profesionalno ako odradis dobro i u windows photo i u premier varijanti, samo sto ce tebi biti mnogo lakse da se snadjes u prvoj varijatni...
 
windows photos je najjednostavniji za te jednostavne filmice svojevremeno sam napravio neki filmic s puta kombinacija fotki i kratkih videa, jako jednostavno za upotrebu.
 
Izvinjavam se sto upadam na temu, ali da ne bih otvarao novu.

Da li neko moze da mi kaze sta je potrebno da bi se napravio video kao sa linka:

https://youtu.be/1m2azqDrIvo

2d drawing animacija? Adobe Premiere Pro? Koje sposobnosti?

Hvala
 
Poslednja izmena:
pa onako i nije mi ovo nešto,ok je mislim ali ne vidim da ima neke tranzicije da slika leti,gubi se,dolazi,prelama se da se može to napraviti kao ti efekti i to...
Značli treba mi nešto kao Premiere ali jednostavnije da što pre joj to završim...
Bio si dovoljno lenj da ne pogledas da Roxio ima 1000 tranzicija!
 
Nazad
Vrh Dno