Šta je novo?

Autoradio sa Bt za Golf 4

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,210
Poena
1,425
Nekako mi tema najviše podpada ovde. .

Drugari treba mi preporuka (ako neko provereno zna) koji od novijih modela autoradija sa bluetooth podrškom paše za wv golfa 4! Sećam se kad sam prošli uzimao (pre 10ak godina) da mi je majstor koji je ugrađivao rekao da golf ima manje mesta pa moraju nešto kraći modeli.

Preferiram Pioneer ali može i Kenwood, Alpina, JVC...samo da provereno odgovara. Kupiti mogu i kod nas a mogu i preko, računam da do 150e može da se nađe (gledao sam na ebay maleoglase neke pioneer za 70e već može da se nađe ali ne znam paše li.

Znači cd, aux i ostale funkcije su mi manje bitne (eventualno je dobro ako ima mogućnost da se menjaju boje lampi ili da je plavo/crvena kombinacija) samo da mogu da povežem telefon i puštam muziku sa istoga, dosadilo više skidanje muzike, prebacivanje na usb...

Hvala unapred svima na proverenim odgovorima.

@Sinda možda ti znaš?

Edit: eventualno pošto mi stari radio ima usb in podrušku (neki pioneer deh5000ub mislim da je model) ako ima neki usb prijemnik/predajnik da mogu da ubodem i povežem sa Android telefonom možda bi bila i bolja opcija.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uh,ne vozim vise četvorku,pa nisam pametan sta uzeti,ali imam recimo jako dobro resenje trenutno na Audi A4 koje je prethodni vlasnik odradio...naime,na fabricki radio sistem je prikljucen usb Ugreen BT uredjaj,preko kojeg se vezem telefonom direktno na radio sistem,sljaka predobro,mozes da se javis na telefon preko uredjaja,i da pustas muziku recimo sa telefona...

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Ako ti je bt jedini cilj, probaj Yatour. Samo nađi za tvoj auto, a ima ga na aliju za oko 60e. Kači se na fabričku muziku kao emulator za CD. Možeš i da puštaš muziku sa telefona, a i da pričaš, jer mikrofon dolazi uz njega. Ukoliko imaš komande na volanu i to radi, što nije slučaj sa pionirom.

Edit: sad vidim da je u prethodnom postu predložena slična stvar. Postoji još nekoliko uređaja. XcarLink i Grom, ali su mnogo skuplji od yatorua. Za Ugreen ne znam.
 
Poslednja izmena:
Ugreen je placen negde oko 20-30€ ako se dobro secam,tako mi je bivsi vlasnik auta rekao...

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
@sinda jel to ovo sa slike?! Vidim gomilu rešenja ali su sva aux na bt, USB na bt slabo :(
f76a3ad8e711157bfc697d13b26ff908.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne,kod mene je ovaj uredjaj:

IMG_20191215_125302.jpeg

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau* to je sto je....

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Ništa, naiđoh na ove neke modele (Pioneer deh-80prs ili deh-s3900bt ili mvh-s310bt) pa ću morati kući da merim i gledam u specifikacije.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Dogovorio za ovo včrs da preuzmem...po googlu tj manual-u dimenzije su odgovarajuće! Javljam utiske kad dođem kući, montiram
6cfb7474b048d5efd74648aa936d5abc.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pozdrav svima,

Da malo otmem temu pošto je Proday već rešio svoje pitanje:
Koji bluetooth receiver uzeti? Od ulaza jedino imam AUX u kaseti, hands free mi ne treba, ali ima puno nekih kineskih uređaja ne znam koji daje dobar zvuk?
Potrebno je da nađem neko rešenje da može i da se puni u kaseti, a da bude vezan na AUX, upaljač 12V ima. U pitanju je BMW 3 E90, kao na slici.
 

Prilozi

  • E90iPodYourBMW1.jpg
    E90iPodYourBMW1.jpg
    123.3 KB · Pregleda: 46
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno