Šta je novo?

Monitor kupovina

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
sta mislite o ovom monitoru AOC 24G2U da li vredi da se kupi
da li uzeti 24 ili 27 inca
1.AOC 24G2U
2.AOC 27G2U
i jel moze neko da mi kaze gde kupujete kod madjara jel ima neki njihov sajt ili odete u madjarsku
ovaj monitor ima samo na KP
ako hoce neko da mi pomogne bio bi mu zahvalan
 
face
sta je bolje uzeti 24 ili 27 inca na rezoluciju 1920x1080
ima ih na KP, ali ne znam kolika je tamo sigurnost kupiti zbog garancije,nisam nikad kupovao tako skupe stvari preko KP vecinom u prodavnicu.
A kod nas ga nema po prodavnicama vec samo nude modele stare iz 2016 i 2017 god izgleda pun im magacin oltajmera, mislim na monitore u ovom cenovnom rangu.
 
Ja bih ti preporucio da ides na manji model ja sam isto mesecima gledao sta da uzmem i na kraju kupio Aoc AG272fcx6 sve je super , ali monitor je ogroman zauzme pola stola. Idealno bi bilo max 25inca nema potrebe za vecim.


Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
I ja se isto lomim jer kako citam po review-ovima na netu, 1080p na 27inca moze da znaci pikselizaciju jer nema dovoljno pixela po incu. Nisam probao licno pa da znam, mislim da to dosta zavisi i od licnog utiska. Ono sto je meni bitno je da ima 144hz, a za to na moju grafiku (1080ti) mi je bolja 1080p da bi imao sto vise frejmova jer nema poente da ili obaram detalje puno ili teram na 80-100fps, ako je cilj nagurati na 144. Tako da sve zavisi sta ti licno hoces.

Ja sam hteo da kupim na KP i mislim da nema rizika tu, ali koliko ja znam AOC 24/27G2U nema ni na KP nigde. Imas oglas, ali kad ih pitas nemaju ga niti mogu da ga naruce. Da ima, odmah bih kupio AOC 24G2U, ali kad pitas videces da ga nema.
 
Naravno plus jako je bitno za sta koristite racunar. Meni je ovo desktop koji koristim bukvalno samo za BFV i Excel, nista drugo. BFV je toliko brz da ne stignes ni da vidis bilo sta, a kamoli primetis pixel, a Excel da ne spominjem koliko mi je bitan pixel :). Za sve ostalo imam poslovni laptop, a youtube/net i onako na telefonu gledam. Vise mi smeta 27 inca sto mislim da je preveliko za moj sto nego sto bi mi smetao pixel.
 
uzecu i ja 24 inca hvala zato i pitao
face, ako nadjem da ima negde monitor javicu ti, ako nadjes javi mi
ne znam da li ima u bec, i ko ide za bec da nam donese
meni treba za geiming, net i svakodnevno koriscenje monitor
grasficka mi je invidia 2060 6gb
 
Poslednja izmena:
Da se javim stigo mi je AOC Gaming Monitor 24G2U/BK
prvi utisci su super pozitivni, samo da podesim sliku boju jacinu svetla prema svom oku
pa javljam dalje utiske
stigo je pre sat vremena
 
Rasprodat svuda sad, nisam mogao ranije da ga uzmem. Ali gledam ima Acer xv253qp kod nas da se uzme za 40k pa razmisljam da li to. Po karakteristikama dosta slicni, radije bi uzeo AOC za 15k manje ali ga nema nigde.
 
Nazad
Vrh Dno