Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Može li mi neko pomoći. Imam instaliran Gspace i radi ok. Kada pogledam u instalirani aplikacija a ne vidim Google Play servicess. Da li se on nekako posebno instalira ili... Koristim Garmin Connect Aplikaciju za Garmin sat. I kada snimam aktivnost ne prikazuje mi track odnosno GPS putanju. Kada kliknem na taj prozor izbacuje da nemam Google play servicess. Kad pokušam da instaliram Garmin Connect iz Gspace ne radi samo se zatvori odmah. Imai neko rešenje ili predlog kako da instaliram Google play servicess
Ja imam garmin vivoactive prvi koji je izasao. Evo kako sam ja resio problem i radi bar na toj verziji koja je iz 2018 pre blokade. Instaliras verziju 4.6.4 apk, i posle toga ukljuci lokaciju na telefonu, kada udjes na pregled vezbe nece ti prikazivati mapu, izadji iz te vezbe i udji opet i pokazace ti kinesku petal mapu. Posle toga kada udjes na drugu vezbu odmah ce ti pokazati mapu. Kada iskljucis lokaciju i opet ukljucis opet moras uci na pregled vezbe, izaci i uci, i pokazace. Drugi nacin je da napravis precicu na ekranu sa garmin sajta i jednim klikom mozes videti sve. Treci nacin je neko vec postavio
Instaliras ovaj virtualni program od 2GB bez reklama i radice ti lokacija, moze se i Strava koristiti, ali preko nje nisam uspeo da povezem sat sa Garmin aplikacijom nego mi je sat normalno bio povezan sa garmin aplikacijom na Emui a na virtualnom programu sam usao da pregledam mapu. Ako 4.6.4 radi sa tvojim satom sada i ima sve podatke koji ti trebaju moja je preporuka da je koristis, ja sam taj nacin odabrao.
Inace mi je EMUI 12, mi je 6 dana jako trosio bateriju pa sam se vratio na 11. Cekam utiske drugih korisnika da vidim da li sam jos vise trebao da cekam da mi se prilagodi sistem.
 
Definitivno baterija vuce malo vise nego sto treba na 90 hz.Ja se vracam na 60hz.
 
Mene nerviraju nove fancy, notifikacije, uvek prvo otvorim pogresnu :)
 
Ja imam garmin vivoactive prvi koji je izasao. Evo kako sam ja resio problem i radi bar na toj verziji koja je iz 2018 pre blokade. Instaliras verziju 4.6.4 apk, i posle toga ukljuci lokaciju na telefonu, kada udjes na pregled vezbe nece ti prikazivati mapu, izadji iz te vezbe i udji opet i pokazace ti kinesku petal mapu. Posle toga kada udjes na drugu vezbu odmah ce ti pokazati mapu. Kada iskljucis lokaciju i opet ukljucis opet moras uci na pregled vezbe, izaci i uci, i pokazace. Drugi nacin je da napravis precicu na ekranu sa garmin sajta i jednim klikom mozes videti sve. Treci nacin je neko vec postavio
Instaliras ovaj virtualni program od 2GB bez reklama i radice ti lokacija, moze se i Strava koristiti, ali preko nje nisam uspeo da povezem sat sa Garmin aplikacijom nego mi je sat normalno bio povezan sa garmin aplikacijom na Emui a na virtualnom programu sam usao da pregledam mapu. Ako 4.6.4 radi sa tvojim satom sada i ima sve podatke koji ti trebaju moja je preporuka da je koristis, ja sam taj nacin odabrao.
Inace mi je EMUI 12, mi je 6 dana jako trosio bateriju pa sam se vratio na 11. Cekam utiske drugih korisnika da vidim da li sam jos vise trebao da cekam da mi se prilagodi sistem.

Probao sam ovu verziju 4.6.4 ali prilikom povezivanja sa satom traži da ako želim da povežem sat sa aplikacijom moram instalirati poslednju verziju, i ne da mi da završim povezivanje sata i aplikacije dok to ne uradim , tako da ništa od toga.
 
Jel neko instalirao HARMONY OS na telefon i kakva su iskustva,šta radi , šta ne radi....
 
Da li se isplati zameniti bateriju. Izdri ceo dan ali na nekih 20-30%. Sve zavisi koliko kameru koristim. Pogotovo video.
 
Meni baterija na 96% health. Izdrzi ceo dan lagano i ostane oko 40ak %. SOT najmanje 4-5 sati.
Covek bi da menja bateriju a izgura ceo dan i ostane mu 20-30% :D Ne diraj to nista, odlicno sve.
 
Provalio sam nesto vezano za notifikacijs sa Gspace,a to je da pojedine aplikacije koje imam preko Gspace moram povremeno da otvorim iako mi mozda ne treba u tom trenutku i notifikacije stizu.E sad, ne znam na koliko vremena ovo ide, ali savet je da povremeno otvorite app iako vam mozda u tom trenutku ne trebaa.
 
Stigla 12-tica na P40 pro MTS, preko my Huawei. Za sad zadovoljan sa promenama i estetskim i funkcionalnim.
 
I kod mene sinoć prvo stigle zakrpe za novembar i decembar, a onda posle toga opet proverim i stigao emui 12.
Ne znam što su mi toliko kasnile ove zakrpe.
Videćemo da l emui 12 donosi neka poboljšanja
 
Ma ovaj Emui 12 meni nista posebno, mogli su ga malo vise izmeniti i srediti obzirom kolko smo ga cekali.Plus teme nisu kompatibilne, nijedna ne moze da promeni izgled podesavanja.
 
ja cu ga pre mami pokloniti, a da, sve radi za sada pa i gms :p
 
Надам се ускоро
 

Prilozi

  • Screenshot_20220214_181043_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220214_181043_com.huawei.browser.jpg
    135.8 KB · Pregleda: 63
Pre neki momenat
 

Prilozi

  • 2022-02-14.png
    2022-02-14.png
    260.2 KB · Pregleda: 56
I kod mene prestao da radi nativni Gms na 12ici. Ne znam sta, se desilo da li se apdejtovao GPS iako je podešeno da je isključeno automatsko ažužiranne na Play. Sad da li raditi ponovo, da li kad ga opet dignem na 12 da li će se opet desiti ili da ga držim na 11-ci, pojma nemam. Šteta, već me ner ira po malo!
 
P40 Pro + na delu.
Kako vidi pre okidanja i konacan rezultat
 

Prilozi

  • Screenshot_20220215_040451_com.huawei.camera.jpg
    Screenshot_20220215_040451_com.huawei.camera.jpg
    68.3 KB · Pregleda: 44
  • IMG_20220215_040456.jpg
    IMG_20220215_040456.jpg
    181.2 KB · Pregleda: 46
Nazad
Vrh Dno