Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Isto tako je i na p40 pro,nego da li ima neko Eon na p40 pro,nece da mi radi
 
Skini sa apkpure, aptoide ili aurora store. Meni radi eon normlano p40 pro .

Jel ima neko rešenje, koristio sam aplikaciju wallet koju sam skinuo sa huawei stora i u njoj unosio troškove koje sam imao u prethodnih mesec, dva dana. Izgleda da sam odradio update preko nekog od gore pomenutih store-ova i sad mi aplikacija puca i ne mogu u opšte da je otvorim, kao da je skinulo neku verziju koja nije Huawei kompatibilna... Kako bih mogao da povratim podatke koje sam uneo mnogo mi je bitno ? Ako odradim downgrade plašim se da ne pobriše sve.
 
Ako je to wallet od budgetbakers, podaci su na njihovom serveru a ne tvom telefonu, tako da nista neće da ti se obriše ako deinstaliraš app.
Možeš I preko browsera na kompu da se ulogujes I videćeš iste podatke koje si imao i na telefonu.
 
Ako je to wallet od budgetbakers, podaci su na njihovom serveru a ne tvom telefonu, tako da nista neće da ti se obriše ako deinstaliraš app.
Možeš I preko browsera na kompu da se ulogujes I videćeš iste podatke koje si imao i na telefonu.
Da da, taj wallet je u pitanju. Ne sećam se da sam se ulogovao preko naloga a nisam ni koristio web aplikaciju. Pisao sam supportu pa čekam da odgovore. Inače mi je aptoide ažurirao verziju aplikacije za samsung🙄
 
Kako blokirate reklame na P40 pro/P40 pro plus? Dok sam imao P40 pro u privatni dns sam kucao dns.adguard.com i radilo je besprekorno. Na P40 Pro plus nece. Tj ne radi mi internet kada aktiviram tu opciju.
 
Isto tako je i na p40 pro,nego da li ima neko Eon na p40 pro,nece da mi radi
Ni meni ne radi. Njihova podrska me je uputila da proverim da li mi je telefon rootova, sto nije, jkazu u skladu sa zahtevima proizvodjaca gase aplikaciju na takvim telefonima. Na moje pitanje jel to moze da bude jer imam instaliran Google servise nije znao da mi kaze jer kako kaze, nije ni znao da je to moguce na P40 pro.
 
Ne znam sta mi se desava sa CHROME-om,azirirao se i sad nece da se pokrene.
Pokusao da instaliram stariju verziju,nece...
 
Koju zastitu za ekran koristite za p40 pro, staklo - folija?

Stavio sam neko staklo 10 eura cijena, poslije 4 5 dana ispucalo malo sa strane i prosiriilo se kasnije preko pola ekrana linija. Vidim na aliexpres od 1 do 4 eura se krecu.
Kakva je ta folija zakrivljena?
 
Jel moze pomoc?Presao sam odmah na gms i sve radi super,ali me notifikacije bas zezaju npr Viber poruke ili stignu sa velikim zakasnjenjem ili tek kad udjem u Viber.
Nasao sam dosta tutorijala,neki stariji neki novi.Jel moze samo predlog koji radi kod vas i koji ste probali,da ne bi zeznuo nesto.
Vidim da ima neki tutorijali gde treba da se iskljuce gms servisi,ali ja ne bi to.Posto imam gms servise jel ima neki tutorijal ,a da radi sa gms servisima?
 
Poslednja izmena:
Ja sam taj problem imao sa Viberom kada sam koristio P30 koji je normalno radio sa GMS. Pokušavao sam sa onim postavkama u EMUI vezano za optimizaciju baterije da ga sistem ne gasi u pozadini, međutim nisam uspeo da rešim. Jedino nakon reinstalacije, par dana sam normalno dobijao notifikacije, a posle toga isto. Ili ih dobijem sa zakašnjenjem ili tek kada otvorim Viber
 
Ja nisam imao problem na p40 pro sa instaliranim gs,sve stizalo momomentalno
 
Mali off:
Ima li negde da se kupi/naruči staklo za P40 Pro sa otvorom za senzore tj da staklo ne pokriva onaj zub?
 
Sto da ne pokriva? Uzeo sam monsterskin uv staklo i sve radi kao i bez stakla,otkljucava u mrklom mraku bez ikakvih problema doduse otisak nisam probao jer nije bilo potrrebe kada ovo otkljucava bez problema
 
Kod mene ne radi uvek. Često moram da očistim deo stakla preko senzora da bi reagovao...
Ne znam koje staklo imam
Sto da ne pokriva? Uzeo sam monsterskin uv staklo i sve radi kao i bez stakla,otkljucava u mrklom mraku bez ikakvih problema doduse otisak nisam probao jer nije bilo potrrebe kada ovo otkljucava bez problema
Gde si ugradio to staklo?
 
Ja sam izeo monsterskin,prezadovoljan bio dok sam koristio p40 pro ,medjutim vratio se na s21u ,nasao 256gb povoljno. Oko 10e je to staklo bilo
 
I to staklo ide preko ivica i ne odlepljuje se ništa?
Stavljam ove folije obične, veze nemaju posle 2 dana već uvuku vazduh po ivicama...
 
Mali off:
Kad skidam neke aplikacije tj apk za koju verziju da skidam?
armeabi-v7a
arm64-v8a
x86
x86_x64


Imam P40 PRO
 
Arm64 v8a je ono što ti treba, a x86 aplikacije nisu za Intel/AMD već za 32bit Android sistem
 
Наравно да је за андроид, али са х-86 (32 bit) процесорима, а то су у великој већини интел и АМД процесори.
Заддњи су за исту платформу али 64bit.
 
Nazad
Vrh Dno