Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Ovdje je netko mutav...ne govorim o Google Photos...to mi ne treba jer ne koristim. file015 je rekao da imaju Huawei Photos i ja sam mislio da ima aplikacija kao Google Photos ali on je mislio na cloud...cloud koristim ali moraš slikama pristupiti kroz Browser. Je li sad jasnije?

P40Pro+ & Tapatalk
 
Cao drustvo, malo citah na vasoj temi... Dopada mi se ovaj P40, imam ga polovnog kao novog u CG za 280e. Sad je stvar sto ga tip prodaje kao NO NAME tel, ne pise Huawei itd, nego je primjerak neki telefona sto se dobija prije official izlaska telefona. Zanima me ima li ko iskustva ili se susreo sa ovakvim telefonom i jos jedna stvar ? Koliko je simple instalirati sve google servise ? Google photos mi igra veliku ulogu. :D pozdrav!
 
Mani se tih no name telefona...nije to ni H od Huawei.
Ako znaš šta radiš lako je instalirati, ako ne znaš...snaći ćeš se. GP rade kad instaliraš GMS, bez GMS rade kroz Browser ali upload moraš raditi manualno.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne razumiješ, znam za cloud...ima li aplikacija slična ili ista kao Google Photos da mogu direktno iz nje pristupiti slikama na cloud_u?

P40Pro+ & Tapatalk

imaš u p40 lite ima galerija i ona je spojena sa cloudom, u podešavanjima galerije imaš sinhronizaciju sa slikama i slikama na cloud
 
Bemte živote...ja pričam kineski ili što?!
Kakav božji P40 lite?! Ja nema P40 lite!
Znam da galerija sinkronizira sa cloud_om...kako bi inače slike bile na cloud_u?
Ja sam mislio da ima aplikacija kroz koju mogu pristupiti cloud_u kao što to radi GP a ne samo kroz Browser




P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Oprosti, ja sam razumeo da ti treba pristup slikama, tebi treba praktično nešto umesto google drive. Sinhronizacija radi za sve što je na cloudu iz telefona, a zaista ne znam za apk
 
Malo je kompliciranije nego inače...kad u galeriji brišem sliku/video mogu odabrati da li će brisati sa clouda ali kad izbrišem u cloud_u izbriše se i u telefonu. Mogu ja pristupiti i Huawei Drive iz telefona i sad odjednom su se tamo pojavile i slike [emoji848]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Jeste, mada ja nisam iz telefona ni na google ulazio, samo sam sinhronizovao a na pc sam radio šta bi trebao. Tako sada radim i sa huawei cloudom, na pc je jednostavno.
 
Zanimalo me stanje baterije nakon update_a na EMUI11 i kako su ovi *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i to usrali zapisivao sam SoT za svaki sat od kada sam ga skinuo sa punjača što je bilo jutros u 9...cijeli dan sam ga koristio što je bilo moguće više...Tapatalk, Twitter, YT, Opera, WA, Kamera, Snapseed, Instagram, Novine...to se uglavnom koristilo...cijelo vrijeme na 4G...GPS,BT,WLAN isključeni, sinkronizacija 6 emailova, osvjetljenje na automatski ali kako sam u kući kad sam provjeravao bilo je uglavnom na ca 40-50%...i sada u 23:33 je na 9%...krajnji rezultat nakon 14.5h nazovimo intezivnog korištenja je ravno 8:30h SoT (4G).
Prije sam dobivao ca. 7h...ali danas sam AdGuard aplikaciju koristio samo po potrebi (Opera, Novine)...moguće je da AdGuard troši puno a možda su sa EMUI11 još šta poboljšali.
U svakom slučaju 8:30h SoT na 4G sa jednim punjenjem je po meni odličan rezultat.
Edit:
Svima koji sutra slave Sretan Božić.

P40Pro+ & Tapatalk
 
E ovo mi se nudi, kao p40, prototip, POLARIE

Za 280e

Jel se ko susreo sa ovim ? Nije mi bitno sto ne pise Huawei, bitno je da tel sljaka kako treba i da mogu Google servise instalirati.
6ebbff9e0f7b265ab71c3cfac226d9f4.jpg
120084e6d00d8230a817d976586197da.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kakav božji prototip, to nema nikakve veze sa P40...jeftina kineska kopija...vjerojatno od te 3 samo je jedna kamera, ostale dvije scam. Kako mi znamo da li se na to čudo može išta instalirati?! Jesi ti to uključivala? Vjerojatno već ima Google jer to nema veze sa Huawei.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@skostic uzmi normalan tel.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ko se upeca da telefon od 50e plati 300e taj je genije.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
E ovo mi se nudi, kao p40, prototip, POLARIE

Za 280e

Jel se ko susreo sa ovim ? Nije mi bitno sto ne pise Huawei, bitno je da tel sljaka kako treba i da mogu Google servise instalirati.
6ebbff9e0f7b265ab71c3cfac226d9f4.jpg
120084e6d00d8230a817d976586197da.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Bolje nadji neki P30 za 280e,nego taj krs.

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka
 
Kako vama na P40 pro radi Viber?Meni javi za poruku ili propusten poziv kad udjem u aplikaciju.Nakon toga,radi par minuta normalno i onda ponovo ne stizu poruke i pozivi.Da li treba jos nesto da se podesi,vezano za bateriju i sl?

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka
 
Vredi li doplatiti 250e i preci sa mate 20 pro? I zasto? [emoji846]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Kako vama na P40 pro radi Viber?Meni javi za poruku ili propusten poziv kad udjem u aplikaciju.Nakon toga,radi par minuta normalno i onda ponovo ne stizu poruke i pozivi.Da li treba jos nesto da se podesi,vezano za bateriju i sl?

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka
Do aplikacije je

Послато са SM-N985F уз помоћ Тапатока
 
Kako vama na P40 pro radi Viber?Meni javi za poruku ili propusten poziv kad udjem u aplikaciju.Nakon toga,radi par minuta normalno i onda ponovo ne stizu poruke i pozivi.Da li treba jos nesto da se podesi,vezano za bateriju i sl?

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka

u dozvolama , omogući rad u pozadini i onda će uvek raditi.
 
Na koji tacno model? Ako je na p40 pro plus sto da ne, ako ti nisu toliko bitni google servisi.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Nebitni su mi. Kakva je razlika izmedju pro i pro+?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Kakva je razlika izmedju pro i pro+?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Neopravdava razliku u cijeni...po mom mišljenju. Imaš bolji display, 512GB prostora, 3x,10x telephoto senzore i 40W bezžično punjenje...čini mi se da je to to.


P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je to. Mada imas i pro sa 512gb. Kamera, ekran i brze punjenje.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Neopravdava razliku u cijeni...po mom mišljenju. Imaš bolji display, 512GB prostora, 3x,10x telephoto senzore i 40W bezžično punjenje...čini mi se da je to to.


P40Pro+ & Tapatalk
Kako bolji display? Po spec su isti.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Po dimenzijama i rezoluciji....P40Pro koristi BOE, Samsung i LG displays...P40Pro+ samo Samsung koji nije isti koji se koristi za P40Pro. P40Pro+ display je svjetliji i ima točnije prikaz boja. Čak je display P30Pro bolji od P40Pro.



P40Pro+ & Tapatalk
 
Neverovatno je nase nekaznjavanje proizvodjaca. Kupis tel od 1000e da bi dobio los displej ,isto tako das 1300e za rel sa losijim soc-om. To ne sme da se desava za toliko novca,komponente moraju da budu najbolje sto u tom trenutku postoji u mobilnoj industriji
A da ne pricam o izbacivanju slusalica i punjaca
 
Poslednja izmena:
Ali ima i druga strana medalje...nitko nas ne tjera da ih kupujemo. Iako mislim da je ovo sa display_ima bezobraznije puno od situacije sa procesorima...tu se bar zna koji je bolji i znaš što dobijaš kod kupnje pa možeš odlučiti...kod ovih display_a je lutrija.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Neverovatno je nase nekaznjavanje proizvodjaca. Kupis tel od 1000e da bi dobio los displej ,isto tako das 1300e za rel sa losijim soc-om. To ne sme da se desava za toliko novca,komponente moraju da budu najbolje sto u tom trenutku postoji u mobilnoj industriji
A da ne pricam o izbacivanju slusalica i punjaca

ali ako ima staklena leđa onda je 1300 evra ok :)
 
Hahah da da,najbitnija stavka koju 95% ljudi pokrije nekom vrstom zastite
 
Nazad
Vrh Dno