Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Mršavo, slabo je to bez GPS... Vidi samo koliko app prodavnica imaš [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Covek koliko vidim ima Petal search i kroz njega moze da skine bilo koju aplikaciju. Njegova stvar je sto je skinuo i ostale dostupne store apk. Mi koji imamo G play store na Huawei smo se usrecili mnogo, G store mi priblizno vuce bateriju kao i ekran. Odlican izbor je napravio covek, P40 pro + je odlican izbor, mozda i najbolji s' obzirom da koliko vidim sve apk koje su potrebne prosecnom korisniku mogu da rade. Kome treba GMS neka kupi telefon sa istim. Covek bar ne mora da puni svoj P40 dva puta dnevno kao sto to cine neki sa drugim brendovima.
 
Frejm na P40 Pro+ nije keramicki sigurno. Imam par ogrebotina a tel maximalno pazen. Neverovatno.

P40 Pro+
 
Frejm na P40 Pro+ nije keramicki sigurno. Imam par ogrebotina a tel maximalno pazen. Neverovatno.

P40 Pro+
Pa sve je to reklama,isto kao i za gorillu, svaki tel isto ako je bez futrole to jest zastite grebe se i ako se max pazi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovako brzo se ni jedan nije izgrebao. Aluminijum, se ne grebe ovako lako. Tj nisu ogrebotine, nego pod uglom se vidi samo. Note 10 sam nosio 6 meseci nije imao pecku na frejmu.
Reklamaciju mi ne bi uvazili?

P40 Pro+
 
Reklamaciju za ogrebotinu?Kod nas?Ma nikako[emoji848]

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Ovako brzo se ni jedan nije izgrebao. Aluminijum, se ne grebe ovako lako. Tj nisu ogrebotine, nego pod uglom se vidi samo. Note 10 sam nosio 6 meseci nije imao pecku na frejmu.
Reklamaciju mi ne bi uvazili?

P40 Pro+
Gledam moj stari MiA1 sa aluminum telom i divim se tome, bez razmišljanja bi uzeo opet tako nesto...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Frejm na P40 Pro+ nije keramicki sigurno. Imam par ogrebotina a tel maximalno pazen. Neverovatno.

P40 Pro+
Ne znam šta je tu neverovatno, nije ram keramički nego samo ledja. Uzmi ledja da grebeš pa kaži dal su se ogrebala :)

P30 Pro
 
Kazu da je i frejm keramicki. Ok i da nije. Bruka koliko je osetljiiv za aluminijum. Imam 5-6 crtica pod uglom.

P40 Pro+
 
Nisi jedini...meni je se "oljuštio" kod obje donje antene...



Osobno mi ne smeta jer je osiguran a prije ili poslije će se razbiti...na ovaj ili onaj način pa će ići na zamijenu [emoji16]
Ali me zanima kako je se to dogodilo [emoji848]

Huawei P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Auu. Pa to je ocajno. Kako si osigurao tel?
Cudno da nigde ne pise o tome?

P40 Pro+
 
Ovdje ima više mogućnosti...možeš direktno kod operatera a možeš i online. Imaš schutzklick, extrapolice24 i wertgarantie...fora je što možeš osigurati telefon do 3 mjeseca posle kupnje.
Ja telefon mijenjam na godišnjoj bazi i svaki osiguram...100€ za godinu dana tako da mi svaki prije isteka osiguranja nekako razbije pa ga oni poprave i onda bude kao nov [emoji16]
Ali sada ne znam kako će stanje biti iduće godine sa P50 pa možda ovaj zadržim i duže od godine.


Huawei P40Pro+ & Tapatalk
 
Kontrola kvaliteta = 0. Ovo prvi put vidim da je neko uspio, haha.
 
Koja verzija Gcam radi na P40 lite e? Probao više njih, izbacuju odmah, jedna je radila ali bez night mod-a, koji najviše i treba?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Odatle sam i skinuo par verzija, pročitao sve, ali nece. Zato sam pitao da li neko koristi bas neku određenu verziju na ovom telefonu, da ne lutam više.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Od danas sam vlasnik P40 lite, tako da se uskoro pridružujem temi
 
Koja verzija Gcam radi na P40 lite e? Probao više njih, izbacuju odmah, jedna je radila ali bez night mod-a, koji najviše i treba?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Ja kako znam niti jedna kako treba.
To je uglavnom optimizirano za SD i Exynos procesore i njihove algoritme.
Night mode imaš u huawei kamera aplikaciji.
Huawei P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovdje ima više mogućnosti...možeš direktno kod operatera a možeš i online. Imaš schutzklick, extrapolice24 i wertgarantie...fora je što možeš osigurati telefon do 3 mjeseca posle kupnje.
Ja telefon mijenjam na godišnjoj bazi i svaki osiguram...100€ za godinu dana tako da mi svaki prije isteka osiguranja nekako razbije pa ga oni poprave i onda bude kao nov [emoji16]
Ali sada ne znam kako će stanje biti iduće godine sa P50 pa možda ovaj zadržim i duže od godine.


Huawei P40Pro+ & Tapatalk

Tesko da ce biti P50 serije osim da se nesto drasticno promeni. Mnogo su ih blokirali. Cak je i pre neki dan kineski SMIC dobio zabranu. P40 pro + je azdaja i bez GMS. Cackao malo kod kolege i telefon mi se bas ono svidja. Jos je veci problem sta odabrati nakon Huawei i takvih kvalitetnih telefona. Tako da, moj ti je savet zadrzi fon, "remontuj" ga i napred.
 
Jos je veci problem sta odabrati nakon Huawei i takvih kvalitetnih telefona.
To mi je jedini i najveći problem...kameru bih možda i mogao zamijeniti za samsungovu...naravno nedostajali bi mi neki "modovi" ali bateriju...e tu počinju problemi. Kad navikneš na nekakve standarde teško je se spustiti niže...vidjet ćemo. Ako ne bude P50 serije ili S21 ili iPhone 12/13.
Nedostatak GMS mi nije toliki problem, već sam našao zamjene za 99% onoga što ne radi jedino mi fali online banking aplikacija.
Huawei P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To mi je jedini i najveći problem...kameru bih možda i mogao zamijeniti za samsungovu...naravno nedostajali bi mi neki "modovi" ali bateriju...e tu počinju problemi. Kad navikneš na nekakve standarde teško je se spustiti niže...vidjet ćemo. Ako ne bude P50 serije ili S21 ili iPhone 12/13.
Nedostatak GMS mi nije toliki problem, već sam našao zamjene za 99% onoga što ne radi jedino mi fali online banking aplikacija.
Huawei P40Pro+ & Tapatalk

Ja kada bih menjeo brend, kada bih morao, vratio bih se na Iphone ili bi uzeo neki Samsung do 200€. Nemam sredinu jednostavno. Citam kako ljudi sa Samsungom od 1000+ € imaju 4-5 sot i pune taj uredjaj svaki dan tako da bacam novac na Samsung nemam namere, do 200€, pa cu da punim svaki dan. Imas ti puno znanja itekako samo sto se salis ili "sprdas" ponekad, kako bi moji klinci rekli. Odabraces ti vec nesto ako moras.
 
Kazu da je i frejm keramicki. Ok i da nije. Bruka koliko je osetljiiv za aluminijum. Imam 5-6 crtica pod uglom.

P40 Pro+
Frame je premazan nekim nano keramičkim slojem, ko zna šta lažu, ništa im više ne verujem.
Nisi jedini...meni je se "oljuštio" kod obje donje antene...



Osobno mi ne smeta jer je osiguran a prije ili poslije će se razbiti...na ovaj ili onaj način pa će ići na zamijenu [emoji16]
Ali me zanima kako je se to dogodilo [emoji848]

Huawei P40Pro+ & Tapatalk
Ovo je stvarno sramota! Nisam moj p30p nikad nosio bez silikona ali da se ovako oljušti telefon od 1000+ eur užas

P30 Pro
 
Nije doslovce oljušten...tako izgleda...ne možeš sad recimo dalje sa noktom ljuštiti...više izgleda kao da je promijenilo boju...kao kad metal malo zagriješ pa preplane...ne znam kako točno da se izrazim. A to što bi smio a što ne telefon od 1000+ € meni nisu nikakvi argumenti. Koji od ovih svih 1000+ današnjih vrijedi toliko...po meni niti jedan ali dok ima potražnje bit će i cjena.

Huawei P40Pro+ & Tapatalk
 
Citam kako ljudi sa Samsungom od 1000+ € imaju 4-5 sot i pune taj uredjaj svaki dan

Ne bi meni bio problem da on izdrži dan...koristio sam svaki samsung od S2 do S9 i bilo je dosta situacija kad sam rano posle podne morao tražiti utičnicu ili predbacivati u stanje opće nužde (sve crno bijelo, nema mobile data i ostalo što ide u paketu)...problem kod samsunga je stand by, pogotovo kod exynosa...ako ga gaziš ići će on u komadu 5-6 sati na WiFi i do 8h ali mogu se sjetiti mali milion situacija dođem kući oko 17h i imam 10% i 2.5h SoTa a izašao sa 100% u 6 ujutro. Sa P30Pro a ovim sada pogotovo znam izaći sa 60% i bez razmišljanja do 17h će izdržati. Evo jutros sam izašao sa 90% jer sam ga dopunio 20tak minuta (dok se spremim za posao) i sad je na 48%. Zato kažem kad navikneš da nisi ovistan o punjenu teško je to zaboraviti.

Kad se sjetim...godinu dana star P30Pro...i skoro 12h SoT



Ovaj P40Pro+ 11h...možda bi mogao i 12 da prebacim na 60Hz [emoji16]

Huawei P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
BricoGO

Sve to sto si naveo je izgleda odlika svih drugih telefona samo Samsunga nije. Meni se desavalo da izadjem iz kuce ujutru a da je telefon (Mi 9T) na 50% baterije ali znam da stagoda radio da ce da izdrzi dok se ne vratim kuci.
 
Ja znam samo za samsung i huawei [emoji2960]

Huawei P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije doslovce oljušten...tako izgleda...ne možeš sad recimo dalje sa noktom ljuštiti...više izgleda kao da je promijenilo boju...kao kad metal malo zagriješ pa preplane...ne znam kako točno da se izrazim. A to što bi smio a što ne telefon od 1000+ € meni nisu nikakvi argumenti. Koji od ovih svih 1000+ današnjih vrijedi toliko...po meni niti jedan ali dok ima potražnje bit će i cjena.

Huawei P40Pro+ & Tapatalk
Naravno da ni jedan ne vredi 1000+ eur ali ipak, ovako nešto ne bi smelo da desi ni na jednom uređaju skupljem od 100e a svakako ne na pro plus nano ceramic bla bla truć top modelu.

P30 Pro
 
Šta sve ne bi smjelo...a šta bi ti sad na mom mjestu?!

Huawei P40Pro+ & Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno