Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Da znam, video sam, pitao sam zato sto nema podataka o njoj.
Ima li nekih najava da ce se nesto promeniti oko gms-a?
Da nije ispao problem oko njih vec ove godine bi izbili na 1.poziciju i to sasvim zasluzeno.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
+1, u današnje vreme neupotrebljivo u ozbiljne svrhe bez google servisa... Verovatno će pokriti sve to u godinama pred nama, za sad je samo dobra kompaktna kamera :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da li stvaaaarno mislite da na p40 seriju i nadolazeće telefone ne moze da se naknadno instaliraju google servisi.. I kad kupite nov laptop i kompjuter oni dolaze u vecini slučaja bez instaliranog windowsa i pratecih programa.. Klinci krekuju igrice i svašta nešto a ne da ne znaju da inataliraju google servise... Ovde će presudnu ulogu igrati cena.. Sve ostalo bar kod nas u Srbiji gde nam je sve krekovano, Kodi-rano, itd će biti lakši problem.

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Bez Google servisa biće samo još jedan mate 30pro, mada, ako košta 500e biće super kupovina [emoji23]

P30 Pro
 
Da li stvaaaarno mislite da na p40 seriju i nadolazeće telefone ne moze da se naknadno instaliraju google servisi.. I kad kupite nov laptop i kompjuter oni dolaze u vecini slučaja bez instaliranog windowsa i pratecih programa.. Klinci krekuju igrice i svašta nešto a ne da ne znaju da inataliraju google servise... Ovde će presudnu ulogu igrati cena.. Sve ostalo bar kod nas u Srbiji gde nam je sve krekovano, Kodi-rano, itd će biti lakši problem.

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
Ne ide to tako, Google može da spreči da se na bilo koji način instaliraju servisi, sem da telefon bude root-ovan, a da bi bio root-ovan mora bootloader da se otključa, a Huawei to ne dozvoljava ni pod razno, inače da postoji opcija otključavanja bootloadera ja bih prvi uzeo p40

P30 Pro
 
Samo je cijena bitna, ako cijena bude prihvatljiva oprostit ce se nedostatak GS. Naknadno ce ubacivati svako sta mu odgovara
 
Recimo da košta nešto smešno uz neku akciju staro za novo, i doplata neka smešna, i posle par meseci postignu dogovor Huawei i Tramp i eto potpuno funkcionalnog telefona za male pare, nije nemoguće.

P30 Pro
 
Ne ide to tako, Google može da spreči da se na bilo koji način instaliraju servisi, sem da telefon bude root-ovan, a da bi bio root-ovan mora bootloader da se otključa, a Huawei to ne dozvoljava ni pod razno, inače da postoji opcija otključavanja bootloadera ja bih prvi uzeo p40

P30 Pro
I windows tj Microsoft sprečava krekove pa ga mi konstantno iznova aktiviramo i nikom ne pada na pamet da plati licencirani windows pa čak i ako uredno antivirus prijavljuje virus u kreku.... Zar ne?
Samo da njemu cena bude pristupačna itekako će se sve ostalo lakše rešiti.... U krajnjem slučaju za minimalnu nadoknadu to će ti uraditi neko u bilo kom servisu a kad malo vreme prodje to će i klinci znati baš kao što znaju sve oko toga kako krekovati igricu.... Da, prodaja definitivno neće biti takva kao što je to bio slučaj sa p30 serijom baš zbog tog nedostatka ali kako vreme bude odmicalo i cena mu dodatno padne od početne.. Veruj mi itekako će biti prodavan.. Pa nama je u krvi da više volimo kupiti Kompjuter bez Windowsa, Igricu krekovati, polovne gume za auto kupiti, svratiti kod kineza iako nam ništa ne treba, itd nego sve uraditi kako je to proizvodjač zamislio...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
I windows tj Microsoft sprečava krekove pa ga mi konstantno iznova aktiviramo i nikom ne pada na pamet da plati licencirani windows pa čak i ako uredno antivirus prijavljuje virus u kreku.... Zar ne?
Samo da njemu cena bude pristupačna itekako će se sve ostalo lakše rešiti.... U krajnjem slučaju za minimalnu nadoknadu to će ti uraditi neko u bilo kom servisu a kad malo vreme prodje to će i klinci znati baš kao što znaju sve oko toga kako krekovati igricu...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk

Nisi u pravu ali nema veze, ne mogu da objašnjavam.

P30 Pro
 
M banking kao ni rasporedi metroa nije nesto sto svi koriste. Ja recimo na prste mogu nabrojati ljude koji koriste m banking, moze se i bez toga ne budimo robovi svakoj app kao da zivot bez nje ne moze. Ko hoce uzece ko nece nece, ne ubedjujem ja nista nego moze se i bez toga i ima ljudi kojima to ne treba.
 
Ljudi ne zavaravajte se o niskoj ceni sa p40,pa pogledajte po oglasima kakve cene lupaju za mate 30 pro bas zato sto ga nema,ako p40 bude imao isti problem kao mate 30 pro ista ce situacija biti.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bice sigurno top kamera. Steta sto imaju blokadu a i pored blokade imace nekoliko velikih mana.
Pilula kameraje totalno promašaj. S20 ima ok pozicioniranu kameru sa malim otvorom (nužno zlo).
Zakrivljen ekran i nedovoljno sređen emui
 
M banking kao ni rasporedi metroa nije nesto sto svi koriste. Ja recimo na prste mogu nabrojati ljude koji koriste m banking, moze se i bez toga ne budimo robovi svakoj app kao da zivot bez nje ne moze. Ko hoce uzece ko nece nece, ne ubedjujem ja nista nego moze se i bez toga i ima ljudi kojima to ne treba.
Može se ali to niko neće u 2020. Neće ga ni biti u Evropi, tako da je rasprava besmislena.
 
Ja imam info da ce biti, p40 lite sam probao, i odlican je telefoncic. Jako lepo smestene i smanjene kamerice u kockicu, nove boje, spreda kao nova 5t. Nadam se da ce i p40 stici, pa kakav god da bude...
 
Mozda je Corona uticala na to, jer svima proizvodnja staje, najave njihove su bile da ce svaki tel biti oko 100e jeftiniji. E sad....sacekajmo razvoj situacije.
 
Sa ovim cenama mogu samo da se zatvore. Nisu normalni.
 
Pokusavaju se voditi Apple politikom, tipa mi smo najjaci ne moze nam niko nista, a zapravo su ozbiljno pogodjenj i ovo ce im biti sunovrat u EU
 
Ne mislim da će biti samo EU. Ma koliko sam uređaj bio dobar, jednostavno ban koji imaju ih ograničava na svetskom nivou ali se oni ne obaziru mnogo očigledno. Ili znaju da se nešto sprema pa su napucali cene.
 
U najavi nisu normalni, osim ako im cene na KP ne budu padale, ali opet je pitanje ko će kupovati bez G servisa.
 
Hahahaha pa ovi šmrkaju koronu sigurno, izgleda da ništa nisu naučili sa mate 30p

P30 Pro
 
Sacekajmo da izadju "ako izadju kod nas" pa da vidimo. Znaju i oni da niko nece kupiti tel, a pustice onu akciju ako nisi zasovoljan i prvih mesec dana mozes da vratis kao motorola sto ima...pa se mozda neko i upeca.
 
Zamisli neku budalu da se upeca i kupi Huawei za 1400e bez Gapps. :d
Za šta da mu služi, za poruke, pozive i kameru? :d
 
Nazad
Vrh Dno