Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Navodno p40 obični će biti isti kao p30 pro samo sa ravnim ekranom i Kirin 990. To bi mogao biti hit kada bi rešili problem sa USA

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako ne zacepe cenu biće to ekstra priča.
Mada ja bih voleo da ima pop up kameru umesto kapljice, ali videćemo šta će napraviti.
 
Kad pomemu pop up cameru oneplus 7 pro je uveo cini mi se prvi al je to proslo skoro ne zapazeno. Al zato kad je samsung bude ubacio u svoje modele e to ce bit bum jer je to samsung. Isto je tako sa ultra wide kamerom lg kad je ubacio prosla je nezapazeno. Nervira me sto se sve svelo na dva tri igraca u industriji mobilnih telefona.
 
Godina ružnih telefona u najavi.
Ili bolje reći godina još ružnijih telefona..
 
Huawei ionako ostaje u kini samo. Sem ako se sta na promeni u odnosu sa USA
 
Jel ima neke najave da ce se nesto promeniti od p40 ili ostaje isto kao i do sada?
Posto bez GS ne vredi ni da se uzima tel.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Instalacija google servisa se odradi u par koraka. Ne vidim ništa značajno izgubljeno što ne dolazi sa unapred instaliranim google aplikacijama.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Instalacija google servisa se odradi u par koraka. Ne vidim ništa značajno izgubljeno što ne dolazi sa unapred instaliranim google aplikacijama.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
U kojih par koraka? Za to treba bar pola sata mučenja i razmišljanja da li će da radi ili ne.
Mani se ćorava posla, daš 1000e za telefon bez Gugl aplikacija bez kojih ne možeš da funkcionišeš pa moraš još i da ga budžiš da bi mogao normalno da se koristi. Nije ovo 2008. Godina.
 
Lepo je objasnio peco na bench youtubu kad je govorio o mate 30 lite proslo je vreme kad se islo na xda i trazili romovi rootovi itd. Danas je vreme doslo da sve sto treba dodje u gotovom proizvodu. Ako dam 1000e za tel hocu sve to da imam i google i sve sto danas jedan tel ima bez da cekam da devloper neki nesto novo otkrije.
 
Onaj ko kupuje P40 pro, smatram da je napredan korisnik i da bez ikakvih problema će lako prevazići problem... To ke moke mišljenje....

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Napredan korisnik ili ne, hoću da imam sve i da mi sve radi čim izvadim telefon iz kutije, pogotovo za 1000+e. Da je neki Meizu od 200e pa i da se zezam, ovako nema teoretske šanse.
 
Napredan korisnik ne kupuje telefon sa Kirin chipsetom, Boe 1080p ekranom, mono zvukom i bez Gorilla Glass-a za 1000e.
 
Lepo je objasnio peco na bench youtubu kad je govorio o mate 30 lite proslo je vreme kad se islo na xda i trazili romovi rootovi itd. Danas je vreme doslo da sve sto treba dodje u gotovom proizvodu. Ako dam 1000e za tel hocu sve to da imam i google i sve sto danas jedan tel ima bez da cekam da devloper neki nesto novo otkrije.

Na Mate 30pro sam mislio
 
Ajd za Boe ali Kirin nikako nije los. Imam SD845 i Kirin 980 i oba su dobra, SD jeste bolji za igre i manje se greje ali Kirin ne zaostaje mnogo.
 
Napredan korisnik koji ima dva klikera u glavi, neće ni kupiti telefon od 1000 eura.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ma kakvi napredni korisnici.. proveo sam sate i sate u budženju custom romova, ali nemam nameru da to radim na flagshipu u 2020. kad svi rade vrhunski u svakom smislu. Moralo se raditi na Eclairu i Gingerbreadu..

Ja sam prezadovoljan sa P30 Pro iako sam ga neplanski uzeo, ali P40/Pro kompletno otpada iz priče bez gappsa. On zbog toga, Samsung zbog Exynosa, ne daj Boze da Xiaomi zezne nešto, moraćemo na iPhone :D
 
Ostaje samo nada da će blokada u nekom narednom periodu ipak biti ukinuta i da će do konačnog predstavljanja širem auditorijum gapps se ipak naći na tom telefonu. Velika bi bila šteta da sve ostane kako jeste i za jedne i za druge...
 
Ostaje samo nada da će blokada u nekom narednom periodu ipak biti ukinuta i da će do konačnog predstavljanja širem auditorijum gapps se ipak naći na tom telefonu. Velika bi bila šteta da sve ostane kako jeste i za jedne i za druge...
Najveća šteta bi bila za nas korisnike.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je kulturiška pozadi. Jeste na isti kalup kao ringla, ali ovaj ima neki šmek zbog desnog dela ringle :).
 
Juče potpisan prvi deo dogovora između Trampa i Kineza, nakon drugog dela se povlači ban prema svim Kineskim kompanijama, možda će mate 30p ipak doživeti da ima Google servise, a u međuvremenu meni danas stiže ovoScreenshot_20200116_142300_com.huawei.hwid.jpg

P30 Pro
 
Nazad
Vrh Dno