Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Da li je neko konvertovao Emui 12 u HarmonyOS? Koja su iskustva? Vidim da ima postupak za harmony vrlo lako da se aktiviraju GSM servisi. E sad konvertovanje kosta ne manje od 30$ i poseban kabal mora da se kupi. Dal bi se to isplatilo....Mislim P40 pro ce za kinesko trziste imati podrsku jos sigurno godinu, dve.
Ne treba poseban kabl. Ja planiram da konvertujem svoj P40 u Harmony OS kad prodam Mate 50.
Da li se isplati? Ako gledaš kroz finansije, ne, evo ja prodajem svoj Mate 50 Pro sa Harmony OS i nešto mi ne ide prodaja. Ako gledaš kroz korisničko iskustvo, da, noviji softver, neke nove funkcije, nešto bolji rad i držanje baterije.
Kod mene debelo kasni, jutros stigao nov update...
Ne znam što nam se toliko razlikuju verzije softvera. .370 je sa security patch za Januar 2024. A taj tvoj?
 
Ne treba poseban kabl. Ja planiram da konvertujem svoj P40 u Harmony OS kad prodam Mate 50.
Da li se isplati? Ako gledaš kroz finansije, ne, evo ja prodajem svoj Mate 50 Pro sa Harmony OS i nešto mi ne ide prodaja. Ako gledaš kroz korisničko iskustvo, da, noviji softver, neke nove funkcije, nešto bolji rad i držanje baterije.

Ne znam što nam se toliko razlikuju verzije softvera. .370 je sa security patch za Januar 2024. A taj tvoj?
Kolko sam citao uputstvo Ministry of solution koji radi rebrand telefona, ko je na Emui 12 mora poseban kabal stavili cak i link na Ali expres koji se koristi za Sigma ili Himera box.. nisam bas siguran.Ko je na Emui 10 moze stari , postojeći kabal. Bas da radim rollback na Emui 10 ne bih. A sad 30usd nije mnogo ako ces taj telefon koristiti narednih dve, tri godine, vredi da bar imas google normalno aa notikacijama. Sad ko je navikao da menja telefone na godinu dana ili cesce, onda nema racunice.
 
Nazad
Vrh Dno