Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Izlazi mi svaki dan ova notifikacija`google apps and services will stop working in 3 days`...jel jos nekom ovo izlazi ?
 
Mocna baterija na P40 Pro Plus i to korisceno vise vremena na 4G nego na wifi
 

Prilozi

  • Screenshot_20220727_033130_com.gsamlabs.bbm.jpg
    Screenshot_20220727_033130_com.gsamlabs.bbm.jpg
    84.2 KB · Pregleda: 105
Skadarsko jezero slikano sa P40 Pro+
 

Prilozi

  • IMG_20220728_192002.jpg
    IMG_20220728_192002.jpg
    140.4 KB · Pregleda: 59
  • IMG_20220728_191928.jpg
    IMG_20220728_191928.jpg
    223.5 KB · Pregleda: 65
Posle poslednjeg ažuriranja ne znam kako da restartujem p40 pro?
Dug pritisak na power dugme mi samo otvara asistenta. Ne nudi više opciju power off Ili restart
 
Idi na podesavanja, Huawei Assistent, tamo imas podesavanja.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220731_182154_com.huawei.hiassistantoversea.jpg
    Screenshot_20220731_182154_com.huawei.hiassistantoversea.jpg
    81.4 KB · Pregleda: 48
Pozdrav svima nov sam ovde. Dali je neko imao problem da instalira Viber na Huawei p40 lite modelu? Kupio sam devojci taj telefon i danas sam proveo sat ipo pokusavajuci bezuspesno. Kad se ukuca broj telefona i treba da posalju sifru jednostavno pise da je greska. Ako je neko imao i uspeo da resi ovaj problem bio bih mu veoma zahvalan na pomoci. Hvala unapred.
 
Mogli su barem ovim azuriranjem rijesiti da se tamni rezim pali na zakazano ili od izlazka do zalaska sunca,a ne da moras uvijek rucno paliti i gasiti.
Ne znam našta mislite. Ako je weather (vreme) u pitanju kod mene baš tako radi. Kada zadje subce odlazi u dark mod. Ako ste uopšteno mislili kod mene je stalno u dark modu.
 
Ne znam našta mislite. Ako je weather (vreme) u pitanju kod mene baš tako radi. Kada zadje subce odlazi u dark mod. Ako ste uopšteno mislili kod mene je stalno u dark modu.
Nema opciju za prilagodjeno palenje dark moda vec sam pitao ovde pa mi je neko rekao sa se to mora rucno paliti i gasiti.Vi kazete da vam radi non stop ali ja sam mislio da se pali na zakazano ili od izlazka i zalaska sunca.
 
Nema opciju za prilagodjeno palenje dark moda vec sam pitao ovde pa mi je neko rekao sa se to mora rucno paliti i gasiti.Vi kazete da vam radi non stop ali ja sam mislio da se pali na zakazano ili od izlazka i zalaska sunca.
Ne, oupšteni mod se podešava ručno.
Stigao i julski update
 

Prilozi

  • Screenshot_20220808_181614_com.android.settings.jpg
    Screenshot_20220808_181614_com.android.settings.jpg
    55.4 KB · Pregleda: 18
  • Screenshot_20220808_175824_com.huawei.android.hwouc.jpg
    Screenshot_20220808_175824_com.huawei.android.hwouc.jpg
    70.8 KB · Pregleda: 27
Konacno cucnuo P40 polovan i radi perfektno. No, imate li preporuku umesto Google Duo ali da radi do *a*a (fluidno) na 'svim' Androidima?
Hvala unapreed.
 
Ne znam ko je davao analize da huawei p40 ima bolju kameru kada su slike u pitanju od samsunng s20,o s21 5g da ne govorim,samsung ovi modeli koje sam napisao ima bolju sliku po svim paramterima nego huawei p40.
 
Kako da iskljucim Volte na sim1?
 

Prilozi

  • Screenshot_20220815_195000_com.android.phone_edit_1916766321712725.jpg
    Screenshot_20220815_195000_com.android.phone_edit_1916766321712725.jpg
    67.7 KB · Pregleda: 20
Jedno pitanjce:
- Da li je na P40 predefinisano koja ce kartica biti eSIM ili kako vec to funkcionise?
(sada u telefonu imam nSIM u slotu SIM1 i kada startujem fon, prikaze mi da slot SIM2 prima eSIM... Da li bi se situacija promenila kada bih na prvo ukljucivanje aktivirao slot SIM1 kao eSIM???)
 
Garant je to, kontaktirati operatera za Volte. Kolega ih je zvao da mi ukljuce kad su poceli sa volte, pa me je onda zezalo u podrumu, šumi i slicnim mestima gde je signal jako los, pa sam iskljucio. bila je opcija, a sad je obavezno :)
 
Meni je Volte pravio problem sa Viberom. Dok je bio uključen Volte, ksnile su mnogo notifikacije na Viberu, ili mi je stizalo obaveštenje, tek kad udjem u Viber. Od kad sam isključio Volte, sve u redu, kao i pre što je bilo.
 
Dokle li traje ovo, p30 pro baterija pocela zeza, mora da se dopuni jedva sastvi dan... Brzo se ona dopuni ali nije to to kao nekad...
Ima li neko iskustva sa zamenom baterija huawei kakvog su kvaliteta, vredi li zamena...
 
Poslednja izmena:
Ne vidim sta možeš da izgubiš a naročito za tu cenu. Ja da sam na tvom mestu odmah bih zamenio bateriju
 
Ukoliko nosite tel u ProMobi (jedan od dva ovlašćena, oni preuzimaju i ako date tel u Huawei experience store u Galeriji ili Ušću) slikajte od "glave do pete" uredjaj. Umeju biti aljkavi i nemarni. Iskoristio sam Huawei akciju poslednjeg vikenda u mesecu da očistim laptop. Dobio sam ga nazad sa povećom ogrebotinom od šrafcigera pored jednog šrafa.
 
Dokle li traje ovo, p30 pro baterija pocela zeza, mora da se dopuni jedva sastvi dan... Brzo se ona dopuni ali nije to to kao nekad...
Ima li neko iskustva sa zamenom baterija huawei kakvog su kvaliteta, vredi li zamena...
Mislim da na sajtu negde piše dokle je akcija a što se kvaliteta baterija/delova tiče, u pitanju su originalni delovi tj. za prvu ugradnju pa razmisli...
 
Ne morate da nosite, možete da pošaljete i da vam vrate kurirskom sluzbom(mislim da je DHL) I sve to o njihovom trošku.
 
Zvao sam Huawei servis u maju i porucio bateriju. Rekli su da cu cekati mesec dana. Posle toga sam opet zvao i rekli su mi da ce me zvati kada stigne iz Kine. Sada je sredina avgusta. Ostetio sam ekran sada i ne mogu da menjam bateriju a da ne zamenim ekran. Spremi te se na cekanje od nekoliko meseci.
 
Nazad
Vrh Dno