Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

nokia c5-03

Poštovan
Učlanjen(a)
19.07.2017
Poruke
491
Poena
70
Nadam se da nece proci kao Mate 30, do marta bi trebalo da se resi trgovinski rat :)
Neke od specifikacija:

6,5 incni 2K OLED ekran, 120Hz
64MP Sony IMKS686 sa OIS-om, ultra-siroka kamera od 20MP i telefoto objektivom od 12MP sa makro kamerom kao i ToF senzor
5.500mAh, 50 W punjac, koji ce bateriju do vrha puniti za oko 45 minuta
Kirin 990
5G

https://mondo.rs/MobIT/Tech-Vesti/a...-ekran-baterija-Huawei-P40-Pro-info-opis.html
 
Riješiće se do marta, samo ne znamo koje godine.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nikad nece resiti pogotovo sto je Kina pre 2 dana uvela zabranu koriscenja intela,amd-a i nvidie u drzavnim institucijama
 
Ne pita se tu on ništa. Samo pokušava da se pita. A sistem melje. No odosmo van teme.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nadam se da nece proci kao Mate 30, do marta bi trebalo da se resi trgovinski rat :)
Neke od specifikacija:

6,5 incni 2K OLED ekran, 120Hz
64MP Sony IMKS686 sa OIS-om, ultra-siroka kamera od 20MP i telefoto objektivom od 12MP sa makro kamerom kao i ToF senzor
5.500mAh, 50 W punjac, koji ce bateriju do vrha puniti za oko 45 minuta
Kirin 990
5G

https://mondo.rs/MobIT/Tech-Vesti/a...-ekran-baterija-Huawei-P40-Pro-info-opis.html

Koliko ce Telefon biti debeo da baterijom od 5500 mah?
Mate 20X je imao 5k na 7,2“.
Tesko da baterija bude vise od 5k mah. Vetovatno blize 4,5k.
Sad citam da ce navodno baterija biti grafenska.
Jel neko do sad koristio te baterije ili ce biti prvi?
 
Poslednja izmena:
Ovo su tek pocetne informacije, mada ako ima 5G moguce je da i baterija bude bar 5000mAh.
Danas je sve moguce, mozda sam subjetivan ali mislim da ce do marta sve to biti proslost :)
 
Postignut je dogovor izmedju Kine i Usa, obaveza Usa je da postepeno smanji porez, dok je obaveza Kine da godisnje uvozi poljoprivredne proizvode u vrednosti od 40 milijardi dolara. Tako da se trgovina nastavlja.
 
Videćemo koliko će to brzo administrativno da se reši, u svakom slučaju, GMS će moći da se podesi kao i na Mate 30, uz malo truda [emoji4]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Huawei announced that it will unveil its next flagship in Paris at the end of March next year. The phone will run the Android 10-based EMUI 10 coupled with Huawei Mobile Services – no Google on board. This comes straight from Richard Yu, the head of Huawei’s consumer division.

Ipak nista od google servisa
 
Huawei announced that it will unveil its next flagship in Paris at the end of March next year. The phone will run the Android 10-based EMUI 10 coupled with Huawei Mobile Services – no Google on board. This comes straight from Richard Yu, the head of Huawei’s consumer division.

Ipak nista od google servisa
Bar ne out off the box, već se instalira po želji [emoji16]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ако буду продавали само овде на форуму, можда и неће. Али ће у Кини продавати милионе.
Наравно, њима је интерес да се продаје и у Европи.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Proci ce identicno kao i mate u celom svetu osim y Kini,pa ko ce da uzima tel bez GS ? Mozda neko od nas entuzijasta i niko vise bukvalno.
 
Pa instalira se za par minuta. Ja bih namjerno uzeo da se i oni nisu izbezobrazili sa cijenom.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Da nisu onemogucili da se instaliraju GS na kraju?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Koliko znam, nisu.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Možda ponuđeno ređenje iz Huaweia bude zadovoljavajuće i bez GS se ipak nametne kao odlična kupovina. Mene više interesuje lite vrezija šta će novo doneti i koliko će biti bolji od konkurencije pri čemu tu ne mislim na Samsung nego pre na Mi.
 
Trebao bi da košta 500e da bi bio primamljiv u Evropi bez Googleta

P30 Pro
 
Slažem se. Veoma teška pozicija za Huawei , ali ne žalim ih ni malo.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ni ja, nabili su cene bez ikakvog opravdanja, samo na bazi marketinga, daleko inferiorniji uredjaji u odnosu na Samsung/Apple, a prodaju se po istim cenama.

Da ne pricamo sto od milion telefona iskljucivo Mate flagship serija vredna necemu, a sve do jedne su zacenjene.
 
Nemojte da vas cuje armija fanbojeva koja se brzinom svetlosti pojavila u Srbiji. (FB i YT Bench komentari su urnebesni)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Teško. Dok USA vojni kompleks ne da zeleno svetlo za takve baterije ništa od toga.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno