Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Imate li instalirane google servise?

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ja nemam, Viber sam preuzeo iz AppGallery.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 
6 sati spotify, dva sata uklj. navigacije, povremeno zvanje/poruke i surfovanje, baterija sa 100 na 65%
 
6 sati spotify, dva sata uklj. navigacije, povremeno zvanje/poruke i surfovanje, baterija sa 100 na 65%
Ovo je nezamislivo dobar rezultat. Reci mi samo jel spotify ide preko telefona ili nekog bt zvučnika?

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Preko telefona, sa fabričkim slušalicama iz paketa. Inače, reč je o P40 Lite.
 
Šta mislite, koliki bi upgrade bio sa Mi9 na P40pro u pogledu kamere najviše( gcam zaista odlične noćne fotke pravi, ne znam kako se to kotira sa p40 pro ), ali i generalno ? Ukoliko je neko prešao, bio bih mu zaista zahvalan na komentaru!
 
Razbijam glavu dve nedelje da li da kupim P40 zbog Gugl problematike. Lepo ću da stavim neki rom bez Gugl servisa i da se testiram par dana. [emoji854]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Videli ste da Huawei daje Deezer 3 meseca besplatno ako se instalira preko App gallery?Ja otkazao Spotify ta 3 meseca cisto malo probam Deezer :)
 
Videli ste da Huawei daje Deezer 3 meseca besplatno ako se instalira preko App gallery?Ja otkazao Spotify ta 3 meseca cisto malo probam Deezer :)
Dobar je deezer ali ja koristim youtube music, mnogo je bolji po meni

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Razbijam glavu dve nedelje da li da kupim P40 zbog Gugl problematike. Lepo ću da stavim neki rom bez Gugl servisa i da se testiram par dana. [emoji854]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ako si ovisan o Google onda ti ne bi preporučio. Situacija je malo više kompliciranija od one da ne rade Google aplikacije.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Ako si ovisan o Google onda ti ne bi preporučio. Situacija je malo više kompliciranija od one da ne rade Google aplikacije.

P40Pro+ & Tapatalk
Zanima me koliko sam zavistan. Možda i mogu bez nekih aplikacija. Taman da malo istražim i neke druge aplikacije.
Na šta misliš pod malo više komplikovanije?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mislim na to da ima još aplikacija koje ne rade osim ovih standardnih GApps. Sve zavisi što ti treba i što koristiš. U biti sve GApps možeš koristiti kroz Browser...jedino što stvarno ne radi je Play Store. Uglavnom većina aplikacija koje koriste Maps materijal ne rade kako treba...neke kod svakog pokretanja izbacuju upozorenje da fali Google services a neke se uopće ne mogu instalirati jer fali isti ali takvih je malo.
A uvijek postoji opcija da staviš divlji GMS.


P40Pro+ & Tapatalk
 
Dobar je deezer ali ja koristim youtube music, mnogo je bolji po meni

Sent from my P30 using Tapatalk

Meni je najbolji Spotify,pa Deezer pa YT Music.Sad koristim Deezer jer je free 3 meseca,YT Music imam free preko onog Vanced.Ali cim mi istekne ovo 3 meseca vraticu se na Spotify.
 
Uzeo sam P40 Pro,i u igrici Tenis Clash muzika u igrici krci.Ovako kada pustim muziku sve se cuje savrseno.Ima li jos neko slican problem?

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Jel zna neko zbog cega mi nema apdejta preko 136 verzije? Inace sam downgradeovao softwer sa 156 na 136 da bih mogao da ubacim GMS. Evo vec 10 dana i dalje nemam apdejt?

P40 Pro+
 
Možda iz istog razloga što meni nema preko 156. Možda ima kakve veze sa GMSom...ja sam skinuo i instalirao sam 156icu a vidim da su izašle nove. Probaj preko HiSuite.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Ja sam radio preko HiSuite i HiProxy i nije mi izbrisao.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Ja sam uzeo P40 pro sa verzijom softvera 147, a nudilo mi je azuriranje na 154.Nisam mogao da instaliram google servise pa sam spustio na verziju 131.Sredio sam google servise i onda azurirao na 154.

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka
 
Došlo sinoć:
949da17d41f918c693f92c5f6b37537b.jpg


Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Da li postoji neka metoda, način da se uvidi koji je panel na P40 pro, zbog onih razlika između proizvođača ? Ili se to primeti tek kada uzmem 3 p40 pro sa 3 različita ekrana i tek onda uporedim ?
 
Ne može od Androida 10 sem ako ti telefon nije rutovan

P30 Pro
 
Da li postoji neka metoda, način da se uvidi koji je panel na P40 pro, zbog onih razlika između proizvođača ? Ili se to primeti tek kada uzmem 3 p40 pro sa 3 različita ekrana i tek onda uporedim ?
Ja sam popio p40 pro sa najnekvalitetnijim ekranom koji sam ikad video. Boje su bile toliko"isprane" da je to bilo strasno. Prodao sam ga posle 3 dana ,posle toga sam saznao da ima 3 proizvodjaca i mislim da dok ne upalis i ne vidis panel ne mozes da znas sta si kupio
 
P40 koristi BOE Panele, P40Pro...Samsung, BOE i LG, P40Pro+...Samsung

P40Pro+ & Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno