Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Telegraf bi trebalo da radi ali ih možda nije uključio, Blic koristi Push Notifikacije i to ne radi niti se uopće mogu aktivirati u aplikaciji.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Interesuje me koji stil navigacije koristite, geste ili tri dugmica?
Ja želim da koristim geste al nekako se uvek vratim na dugmice.
 
Geste su meni vrh... Ne bi se nikako vraćao na dugmiće

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Geste već skoro 2 godine...najbolje je kad uzmem ženin samsung...muke isusove [emoji16]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Bas tako, kad uzmem neki koji nema gestures, odmah se pogubim. Navika je čudo

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Zato što koriste Push Notifikacije tj. Google_ov Firebase Cloud Messaging a to ne radi ni kada instaliraš "divlji" GMS. Blic i Kurir imaš u GalleryApp i optimizirani su da rade sa HMSom i onda ćeš uredno dobivati notifikacije dok koristiš čisti HMS ali kad instaliraš GMS iz nekog razloga aplikacija hoće da koristi Google_ov FCM umjesto HSM jer detektira da postoje Google Mobile Services i bez obzira što ih instaliraš iz GalleryApp ali onda notifikacije prestanu da rade...jednostavno ne možeš imati sve iz oba svijeta [emoji16]
Iz istog tog razloga meni ne radi aplikacija Raiffeisen banke Austrije. Dok sam na HMSu radi normalno, kad instaliram GMS javlja grešku jer ne rade Push Notification.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Drustvo, ima li nekih novih informacija kako da se instalira GMS na p40 pro plus?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
a kada se sve odradi sa googlefier da li imate pristup kontaktima sa google servisa, sync mislim odmah... kako rade photos, cast na yt app, ...

Dark Side je babushan !
 
Ja imam kontakte, da li su sa google_a ili huawei cloud ne bih znao reći ali su tu, photos rade normalno...govorili smo million puta da rade i bez GMSa kroz Browser...YT cast također radi.


Radi kao sat.
P40 Pro+

Način na koji je postavio pitanje sam mislio da više ne funkcionira.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad ste vec kod Google ubacivanja aj da pitam nesto mada i sam ne verujem u isto. Koja je ta procedura ubacivanja GMS a kojom mnogi sprze maticnu plocu? Mislim, ovo mi deluje skoro pa nezamialivo i nerealno ali ajd da pitam?
 
Kad ste vec kod Google ubacivanja aj da pitam nesto mada i sam ne verujem u isto. Koja je ta procedura ubacivanja GMS a kojom mnogi sprze maticnu plocu? Mislim, ovo mi deluje skoro pa nezamialivo i nerealno ali ajd da pitam?
Postoji naravno velika mogucnost. I mnogo lako mozeš to da uradiš ako baciš telefon u kotao. [emoji16]

P40 Pro+
 
Jel zna neko koji je glavni senzor kamere na P40 Lite 5G?
 
I kod mene isto osim što kad koristim navigaciju i hoću da izađem onda zapne, ne reagira i moram zatvoriti.

P40Pro+ & Tapatalk
 
Nema svaki primerak p40 pro isti display, koriste 3 različita dobavljača Samsung, BOE i LG
P40 pro plus ima samo Samsung

P30 Pro
 
Nema svaki primerak p40 pro isti display, koriste 3 različita dobavljača Samsung, BOE i LG
P40 pro plus ima samo Samsung

P30 Pro
A da li postoji neka App, koja nam može potvrditi koji tip displeja imamo na P40 Pro, tj kog proizvidjača konkretno , kao što je to moglo kod Mate 20 Pro?

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka
 
Mozda tebi zapao neki losiji. Ja poredjivao moj + sa P40 Pro i identican diaplej.

P40 Pro+
Verovatno ali to je vec njihov problem,kod samsinga bar znam koji procesor dobijam pre otpakivanja uredjaja a ovo je lutrija sta ces da izvuces ako ima 3 proizvodjaca . Pri tome moram da otpakujem tj kupim da bih video , sto se mene tice neka hvala.
 
Da li ima neko problem na Lite da mu se zakucava na sekundu tokom skrolovanja kroz browser i kako se to rešava? Iritantno je.
 
A da li postoji neka App, koja nam može potvrditi koji tip displeja imamo na P40 Pro, tj kog proizvidjača konkretno , kao što je to moglo kod Mate 20 Pro?

Poslato sa ELS-NX9 pomoću Tapatoka
Postoji app ali telefon mora biti rutovan, što u ovom slučaju znači da ne postoji mogućnost da se proveri proizvođač. Na mate 20pro je moglo dok je imao Android 8, sada više ne može ni na njemu.

P30 Pro
 
Nazad
Vrh Dno