Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Kakva je situacija sa P40 zbog bana, ima li sanse da dobije update na A11 i A12?

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Bas tako.Nista ovde nije lako.Za prosecnog korisnika cak i nemoguca misija.Elem,probao malo p40l i nije mi jasno sta vlasnici vide dobro na njemu.Mozda samo trajanje baterije.Pa ja skoro nisam video losiju kameru nego njegovu.Ono je katastrofa.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ja ne vidim sta fali ovoj kameri?

https://flic.kr/s/aHsmMJfK2u
 
Kamera je odlična.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ne fali kameri nista. Mnogi gledaju fotografije sa raznih sajteva i na osnovu toga donose zakljucak. pa onda ova kamera valja, a ova ne valja i tako. Svi neki profesionalci postali. LOL
 
Djilke onda sa ovim nesto nije u redu,onako na blic i okidanje na brzaka,sve fotke su bile krs.Boje nikakve.Iggy,ti si promoter huaweija ili sta?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednjih nekoliko telefona su mi bili Huawei, zadovoljan sam njima, pa sam uzeo učešće u Huawei Community kao član. U svakom slučaju, trudim se da budem realan u prikazima, pišem ono što stvarno mislim.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednjih nekoliko telefona su mi bili Huawei, zadovoljan sam njima, pa sam uzeo učešće u Huawei Community kao član. U svakom slučaju, trudim se da budem realan u prikazima, pišem ono što stvarno mislim.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Sve pohvale za rad ! Recenzije su baš dobre, korisne..
Čitao sam tvoje recenzije pa sam zbog toga i razmišljao da uzmem P40 lite.
 
Hvala za pohvale, drago mi je ako sam pomogao [emoji4]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Bas tako.Nista ovde nije lako.Za prosecnog korisnika cak i nemoguca misija.Elem,probao malo p40l i nije mi jasno sta vlasnici vide dobro na njemu.Mozda samo trajanje baterije.Pa ja skoro nisam video losiju kameru nego njegovu.Ono je katastrofa.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

ja kao prosecan korisnik bih bas voleo da znam na koje sve mane mozes da skrenes paznju? .....iskreno ja sam cuo da je kamera stvarno odlicna a i procitao sam recenziju od @dr_iggy i slike deluju super....naravno ovde nismo da bi se svadjali nego bas da razmenimo iskustva...
 
Evo ti najveca mana po meni na pro varijanti je displej,katastrofalno los,boje su toliko mrtve da to nije normalno. Druga velika mana po meni je mnogo zakrivljen displej,mnogo je bolje odradjen na mate 29 pro i p30 pro. To su mi dve ozbiljne mane ali prikaz boja na dislleju je bas los,bilo koji drugi tel koji sam stavio pored njega ga je usio sa prikaxom,pri tome ja nemam neki vid . Brzo sam se i resio istog,oosle 3 dana sam ga prodao
 
ja kao prosecan korisnik bih bas voleo da znam na koje sve mane mozes da skrenes paznju? .....iskreno ja sam cuo da je kamera stvarno odlicna a i procitao sam recenziju od @dr_iggy i slike deluju super....naravno ovde nismo da bi se svadjali nego bas da razmenimo iskustva...
U recenzije vise ne verujem nista.Neko je hvalio i p30l koji je krsina obicna.Tako sada ista prica i sa p40l.Meni licno je ona kamera katastrofa(i da,probao sam je ponovo,slikao iste fotke sa p40l i sa s10e,nigde veze),da bi uslikao fobru fotku,mora malo mucenja.Boje il su isprane il su napucane.Kao sto rece clan iznad,i displej nema veze.Nema potrebe da se prepucavamo,sto bismo,nisam hejter huaweija,imao i honore,i p10 i p30(p30 prodao vrlo brzo,iako je nahvaljen samo tako po recenzijama).Na kraju,za tih 200e moze da se pazari mnogo bolji fon nego p40l.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ma najbolje bi bilo da moze da se za 200 pazari mnogo bolji telefon, svasta.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Pa eto npr za 200e moze da kupi p20 koji ovog sije u svemu,zar ne?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ali P40 lite kosta malo vise od 200 nov., a P20 je stariji telefon i kad je izasao kostao je oko 600, nije ti bas merljivo poredjenje.
Jednostavno, mozda si ti navikao na druge uredjaje ili imas zbog neceg animozitet prema tom odredjenom modelu, ali je cinjenica da za pare koliko on vredi nov nema nesto boljih izbora, ako se gledaju noviji uredjaji.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
P40L u svakom slučaju bolji izbor od P20.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pojavio se p40 pro plus u mts-u, cena prava sitnica, mada se dobija sat i wireless charger

P30 Pro
 
Ima li nacina da se na p40 lite dodaju google servisi/play store?
 
Ko je prešao sa p30 pro na 40 pro? Kakva su iskustva, je l vredi prelaska? Šta je bolje a šta je lošije

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Mislim da ti je bolje da sacekas P50 verziju, nisu neka extremna poboljsanja ovde, malo bolja kamera i super brzo bezicno punjenje.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Узео сам данас сину P40 lite (17 god) и кратко колико сам добио прилику да се позабавим, сасвим добар телефон. Њему потребни инстаграм, фејс, вајбер раде нормално.
Одмах је добио надоградњу на EMUI 10.1, коју ја и даље чекам [emoji16]

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Jesi pogledao, kako ti se cini kamera, posto ima bas podeljenih misljenja od toga da je bas losa do pristojna?

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Само сам једну слику направио да упоредим боје, а за викенд ћу мало по природи сликати пар упоредних фотографија.
https://ibb.co/fNy63Lc
https://ibb.co/Ybj4ms7

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Sasvim je koretktna kamera na P40 Lite. Za taj cenovni rang sasvim solidna. Taj senzor se ionako dobro pokazao kod svih.

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno