»RSS Benchmark sajt

Strana 11 od 23 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 151 do 165 od ukupno 345

Tema: Huawei P40/Pro/Lite

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2019
        Poruka
        178
        Citat Citiram korisnika: Spanjeli Pogledaj poruku
        U YouTube vanced neće moći da se loguje kako stvari trenutno stoje, viber i whatsup ne mogu da pristupe backup-u tako da može da se zaboravi na stare poruke, nekome možda nebitno, meni jako bitno.
        Od ostalih apk bih izdvojio banking aplikacija bez kojih ne mogu i mape jer na putovanjima koristim isključivo njih, probao sam sve drugo ali mi ne odgovara ništa kao Google mape. Valja napomenuti i da nema update-a tih aplikacija, već mora sve ručno, što meni i nije neki minus.

U vreme kineskih letv telefona sam pravio romove i budžio svašta nešto i nije mi smetalo jer za par stotina eura dobijem telefon sa istim specifikacijama kao 4x skuplji uređaj ali dati 1000eur za telefon koji nije kompletan proizvod, može samo fanboy ili neki entuzijasta.
        Ne sumnjam da će p40 serija biti lepo unapređenje u odnosu na moj p30pro, pre svega zbog displeja i novih senzora, ali za svoj novac hoću da budem ispoštovan a ne da me neko pravi budalom.

P30 Pro
        +1

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Member Avatar korisnika fkloznica
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.688
        Slazem se u potlunosti ..

Meni je ovde zanimljivo sto je Huawei uspeo da ubaci telefon kod provajdera i to bez google pleja , ili su ih delili za dzabe ili po veoma niskim cenama .. provajderi ko provajderi, i majku bi prodali za neki evro vise

Sent from my MI 8 using Tapatalk
        device ffs : neXus

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2018
        Poruka
        726
        Pljustali su pokloni vrvt ce i krajnjim korisnicima da daju gt2, wifi punjac, kola, kucu

Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.688
        Znamo da se u toj prici bench YouTube kanal fino ugradio

Ocekujem pricu da je p40pro najbolji telefon na svetu

Member Avatar korisnika Conquer
        Na forumu od
        Mar 2017
        Poruka
        2.307
        Da da, bice sve na ultra, pardon, mega ili giga.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member Avatar korisnika Bogi79
        Na forumu od
        Nov 2014
        Deutschland, Baden-Württemberg - Srbija, Vojvodina
        Poruka
        2.280
        Citat Citiram korisnika: Spanjeli Pogledaj poruku
        U YouTube vanced neće moći da se loguje kako stvari trenutno stoje, viber i whatsup ne mogu da pristupe backup-u tako da može da se zaboravi na stare poruke, nekome možda nebitno, meni jako bitno.
        Od ostalih apk bih izdvojio banking aplikacija bez kojih ne mogu i mape jer na putovanjima koristim isključivo njih, probao sam sve drugo ali mi ne odgovara ništa kao Google mape. Valja napomenuti i da nema update-a tih aplikacija, već mora sve ručno, što meni i nije neki minus.

U vreme kineskih letv telefona sam pravio romove i budžio svašta nešto i nije mi smetalo jer za par stotina eura dobijem telefon sa istim specifikacijama kao 4x skuplji uređaj ali dati 1000eur za telefon koji nije kompletan proizvod, može samo fanboy ili neki entuzijasta.
        Ne sumnjam da će p40 serija biti lepo unapređenje u odnosu na moj p30pro, pre svega zbog displeja i novih senzora, ali za svoj novac hoću da budem ispoštovan a ne da me neko pravi budalom.

P30 Pro
        Tako je

Huawei Mediapad M5 10,8 Pro CMR-AL19

Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        22.688
        Kratka reklama

https://youtu.be/TpFq9i1enUE

Menjao fkloznica : 26.03.2020. u 12:01

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        658
      9. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600x
        • MoBo: MSI x370 xpower gaming titanium
        • RAM: G-skill flare x 3200
        • VGA: Asus rog strix rtx 2070 8gb advanced
        • MON: HP Pavilion 32
        • HDD: Sigate baracuda 1tb
        • Case: MSIndustrial Black Widow
        • SND: Scarlett 2/4
      10. Citat Citiram korisnika: Spanjeli Pogledaj poruku

P30 Pro
        Postoji mogućnost da se sačuvaju sve viber poruke na kompjuteru i da ih tu imaš. Instaliraš viber na kompjuteru, sinhronizuješ sa telefonom, prebace se sve poruke u kompjuter... Za whatsup ne znam, ne koristim.
        Ono što mene udaljava od ovog telefona nije nedostatak gugl aplikacija, nego cena. Imam Mate 20pro i stvarno, osim video snimanja, nemam nikakvu zamerku, ali sam opet mišljenja da su to prevelike pare za telefon, naročito ako uz to još treba da radimo malo "gimnastike".
        Inače i ja sam koristio i još uvek imam dva LeTv telefona. Na Le1 pro (ako se sećam naziva) sam nekoliko puta lomio ekran i poslednji kada je zamenjen nešto nije dobro urađeno, a drugi (mislim da je Leeco le 3AI sa mediatekom) je pre 5-6 dana žena polomila. I kod jednog i kod drugog odnos cena kvalitet neverovatni. Tu si potpuno u pravu.

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        864
        Ovo ce u Evropi da prodje samo kod mazohista koji sluze telefonu, a ne telefon njima. Gapps sankcije ostaju, pogotovo nakon epidemije korone u SAD... I meni je muka od Kineza, a mogu misliti kolika je muka Trampu&co.

Member Avatar korisnika coavasic96
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        1.054
      13. Moja mašina
        • CPU: AMD FX 6300 Raijintek themis
        • MoBo: Gigabyte GA-970a-ud3p
        • RAM: 8gb kingston 1600 mhz
        • VGA: MSI HD 7790 1gb
        • MON: Samsung
        • HDD: 2x500gb +1x300gb
        • Case: Neka kanta, Corsair VS650
        • SND: integrisana, logitech ls21
        • INET: DSL
        • Ostalo: LG G Pro 2
      14. Sve je ovde u teoriji moguće ali pričamo o normalnim korisnicima koje neće interesovati previše hakovanje, skidanje apk-a i slično. Koliko god se benchmark potrudio da to ublaži opet nije moguće porediti korišćenje telefona sa gms servisa i bez istih. Ljudi su navikli na to i da bi Huawei uspeo sa hms pričom nije dovoljno da naprave prihvatljivo rešenje nego rešenje koje će u najgorem slučaju biti podjednako kvalitetno kao gms, da bi mogli da prođu na tržištu sa tim. Čak i Apple koji ima svoj ekosistem bi bio u ogromnom problemu da Gugl kojim slučajem zabrani svoje servise i aplikacije na tim uređajima a kamoli Huawei koji još uvek koristi android i teško da će se desiti skoro, ako se ikad i desi da naprave svoj OS.

A da ne komentarišem njihovu odluku da zabrane otključavanje bootloader-a i pre svega ovoga. Time su sve zajednice i ljude koji bi se bavili romovima oterali od sebe ubivši jednu od poenta Android-a.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
        Menjao coavasic96 : 26.03.2020. u 12:40

Member Avatar korisnika marinko98
        Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        3.026
      16. Moja mašina
      17. Citat Citiram korisnika: Spanjeli Pogledaj poruku

P30 Pro
        +100. Odlično rečeno!

Member Avatar korisnika salacue
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        1.800
        https://youtu.be/9njMJBA6fIg

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        658
      20. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600x
        • MoBo: MSI x370 xpower gaming titanium
        • RAM: G-skill flare x 3200
        • VGA: Asus rog strix rtx 2070 8gb advanced
        • MON: HP Pavilion 32
        • HDD: Sigate baracuda 1tb
        • Case: MSIndustrial Black Widow
        • SND: Scarlett 2/4
      21. Или је нешто до мене, или ја из године у годину све теже капирам овај Кинглески језик
        Menjao sasakv : 26.03.2020. u 14:19

Member Avatar korisnika Yikwo
        Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        194
      23. Moja mašina
        • CPU: i5-2400 | LC-CC-120
        • MoBo: MSI H67MA-E35(B3)
        • RAM: Patriot 2x4gb DDR3 1333mhz
        • VGA: Radeon 6850HD - Powercolor
        • MON: Samsung SyncMaster 931BF
        • HDD: Segadate 1TB
        • OPT: Samsung DVD-RW SH-222
        • Case: Thermaltake Commander MS-I, Thermaltake 500w Litepower
        • LAP: HP ProBook 4540s
        • TV: Sony 55X8505 4k - LG 42LB671v
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Logitech MX518, SteelSeries QCK, A4Tech X7-G800
      24. Huawei P40/Pro/Lite

Bas sam krenuo da pisem to... mumla covek bre nista ga ne razumem...
        Nije mi jasno da kad vec radis prezentaciju na engleskom a tako si ozbiljna kompanija, radis je ovako...

A i generalno cela prezentacija... predstavi covek p40 pro plus sta li vec iz unutrasnjeg dzepa... koliko sve ovo amaterski deluje

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Menjao Yikwo : 26.03.2020. u 14:08

Newcomers Avatar korisnika korisničkoime
        Na forumu od
        Mar 2019
        Poruka
        1.078
        Evleeks okačio sliku, dele uz P40 Pro wireless punjač i blutut sluške - 200£ vrednost "poklona".
        Bolje da daju P30 kao poklon, veća korist.

Strana 11 od 23 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •