Šta je novo?

Senua’s Saga: Hellblade II

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,655
Poena
525



Veoma moguce da izlazi sledece godine u ovo vreme, uoci launcha novog Xboxa.
 
Igra koja baš i nije morala da ima nastavak. Bila je mid-tier, a sada će nastavak da demonstrira superiornu grafiku naredne konzole?
 
Ahahahah, odmah sam prepoznao Heilung, na tome svaka cast :guitar::,,::guitar::,,::banana::guitar::,,:
Sto same igre tice, mogu ovo dobro da odrade, samo da hoce. A mozda ce i nesto osrednje da izguraju kao neki "system seller," videcemo.
 
Poslednja izmena:
 
Igra koja baš i nije morala da ima nastavak. Bila je mid-tier, a sada će nastavak da demonstrira superiornu grafiku naredne konzole?
Igra je bila topcina, retko prijatno i drugacije iskustvo.
I prva igea je imala super grafiku, pogotovo modele koji su i danas medju top modelima.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
sad me uz stalker dvojku teraju da razmišljam o kupovini prve konzole po launchu,a pc igrač sam do groba.
 
Sto bi kupovao kad ce biti na PCu
 
Na primer zato sto sam Series X izadje primetno jeftinije nego upgrade na 12+TF ray tracing graficku i 8c/16t procesor.
 
@DeRadicci

Da i onda na njemu igras igru optimizovanu da radi i na 1tf masini, osakacenu uzduz i popreko ..fala lepo
 
Zanimljivije mi da se mucim na PC na low medium high detaljima :)
 
sem toga obe igre su godinu dana ekskluzive za xbox koliko sam razumeo...
 
Ako konzole stvarno budu u rangu 500-600 evra a cene PC grafickog hardwera ostanu i dalje bezobrazno skupe, onda i meni nekako logicnije ispadne ovo ulaganje u XSX nego da budzim konfu, bar za godinu, dve dana dokle moze da traje prednost.
 
sem toga obe igre su godinu dana ekskluzive za xbox koliko sam razumeo...
Nisu, sve Microsoft igre će izlaziti i za PC i za Xbox isotovremeno.... kao i do sada.
A Stalker 2 je samo vremenski ograničena konzolna ekskluziva, izaći će i za PS5 samo kasnije.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Xbox konzola i xbox app na win 10 je u ovom trenutku za Microsoft jedna platforma.

Nalog je jedan, igra kupljena jednom digitalno se može igrati i na konzoli i na PC-u, save game se deli, itd..
 
Na primer zato sto sam Series X izadje primetno jeftinije nego upgrade na 12+TF ray tracing graficku i 8c/16t procesor.

Da, ali na pc-u ima piraterije, pa uštediš na igrama, jedino ovaj Game Pass može da izvuče xbox i privuče ljude koji ne plaćaju igre, jer se dosta toga dobije povoljnije.
 
Igra je bila topcina, retko prijatno i drugacije iskustvo.
I prva igea je imala super grafiku, pogotovo modele koji su i danas medju top modelima.
Džabe kad su zagonetke bile osrednje, kao i fajt, a tu je bila i gomila loših odluka razvojnog time koje su frustrirale igrača. Kad sam usred fajta sa bosom gubio sliku na ekranu usled halucinacija, rekao sam da mi je dosta i batalio igru. Igra je imala tu jedinstvenu atmosferu i treba odati poštu što je pokušala nešto drugačije, ali to za mene nije dovoljno da bude dobra igra.
 
Pa to sto nije bas ono sto si ti zamislio je ne cini losom igrom, a pogotovo ne mid-tier.
Nas 5 je igralo i nas 5 se odusevilo.

Kao i svakoj igri, mozes joj naci mane.


Da, ali na pc-u ima piraterije, pa uštediš na igrama, jedino ovaj Game Pass može da izvuče xbox i privuče ljude koji ne plaćaju igre, jer se dosta toga dobije povoljnije.

Ja sam na kompu koristio Xbox Game Pass for PC, odigrali u coop-u Gears of War 4 i 5, a ima i dosta drugih igara za 5e mesecno.
Pre toga sam koristio Xbox Game Pass Ultimate.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Naravno da ima, ko god igra single player, lagano ustedi par stotina evra godisnje.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da, ali na pc-u ima piraterije, pa uštediš na igrama, jedino ovaj Game Pass može da izvuče xbox i privuče ljude koji ne plaćaju igre, jer se dosta toga dobije povoljnije.

Čak i meni koji sam batalio pirateriju i plaćam sve igre, PC kao platforma za igranje ispadne kao bolje rešenje. Stalno su tu neke rasprodaje, bandlovi, razmena ključeva, ako si dovoljno strpljiv, sve će ti u nekom momentu biti dostupno po ceni koju ti nije žao da platiš. A ako si dovoljno strpljiv, u nekom momentu će i skoro sve stići do tebe, evo ove godine Steam najzad dobija PS3 ekskluzive. Kompjuter moraš imati i ovako i onako, dodatna cena da ga pretvoriš u igračku mašinu je u principu cena konzole. A kad PC dotraje i dođe vreme da ga menjam, ide familiji, tako da i tu ne štetujem.
 
Naravno da ima, ko god igra single player, lagano ustedi par stotina evra godisnje.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Naravno da ima kada postoji volja za cekanjem pola godine-godinu-dve da se krekuje.

Sa druge strane, day1 na GP Ultimate za 120 ili 1800din.
 
Poslednja izmena:
Na primer zato sto sam Series X izadje primetno jeftinije nego upgrade na 12+TF ray tracing graficku i 8c/16t procesor.
Pitanje je to koliko će XB biti jeftin. Sumnjam u Americi ispod 500$ da će biti, kod nas ko zna koliko više, ali više sigurno (sumnjam ispod 650e u legalnoj prodaji)...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Naravno da ima kada postoji volja za cekanjem pola godine-godinu-dve da se krekuje.

Sa druge strane, day1 na GP Ultimate za 120 ili 1800din.
Nisu 3 AAA igre koje se dugo cekaju cela igracka industrija.
Outward sam skinuo day one i da nisam tu igrao 15ak sati, ne bih sada naterao drugaricu da pazarimo i igramo zajedno.
Desperados 3, Gears Tactics...odmah izasle.
Greedfall sam takodje skoro probao...sve to bih morao da kupim i mozda skontao da mi se ne svidja.

Da ne pricam o nalozima za 2e koje kupis za brdo igara i legalno sve isprobas, pa nesto mozda uspes i da odigras...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 


Svaka im čast na detaljnosti i posvećenosti...
 
Brutalno izgleda, juce sam gledao klip i nisam mogao odmah da provalim kad se zavrsava cinematic a kad pocinje gameplay 😅
 
Bruka je !
Vidim traze Programmer-e, VFX Artiste, Level Designer-e svega
 


Bice opet ludnica zvuk :)
 
Nazad
Vrh Dno