Šta je novo?

Xbox Series X / S

Pa verovatno nije u pitanju aktiviranje koda. Predpostavljam da ili prebace nalog na argentinu uzmu godinu dana Xbox Live Gold-a i onda iskoriste onu promociju za 1 mesec besplatnog game pass-a koja konvertuje svo Xbox Live Gold vreme u Game Pass vreme ili imaju jedan nalog sa kupljenim godinu dana Game Pass predplate i postave vas nalog kao child tog naloga.
Ovo prvo i sam može da uradi, bez da ikome daje nalog i pass. To je izuzetno rizično, čak iako promenite pass, ako su dovoljno vešti pretpostavljam da mogu da iskopaju recovery key, i posle uz pomoć njega uđu na nalog.

Ili jednostavno idu metodom da će neko neupućen ostaviti stari pass, pa će mu oni posle određenog vremena pokupiti nalog sa masom igara i posle to prodavati za lepu lovu.

Nikad se ja ne bih igrao sa tim. Šteta može biti višestruko veća od tih par stotina ili hiljada dinara uštede.

Naravno uvek postoji opcija da ti ljudi nisu prevaranti.
 
Ja sam uzeo tako preko kupujemprodajem za 3000din 12 meseci ultimate game pass. Cak sam i kupio igru preko tog prodavca ubacio mi direktno na nalog.
Posle napravio jedan na argetinu i kupio witcher 3 za 150 din i dirt4 za 450din. Ja zadovoljan prodao rx 580 i ryzen 2600 i negledam vise nazad .
 
Ovo prvo i sam može da uradi, bez da ikome daje nalog i pass. To je izuzetno rizično, čak iako promenite pass, ako su dovoljno vešti pretpostavljam da mogu da iskopaju recovery key, i posle uz pomoć njega uđu na nalog.

Ili jednostavno idu metodom da će neko neupućen ostaviti stari pass, pa će mu oni posle određenog vremena pokupiti nalog sa masom igara i posle to prodavati za lepu lovu.

Nikad se ja ne bih igrao sa tim. Šteta može biti višestruko veća od tih par stotina ili hiljada dinara uštede.

Naravno uvek postoji opcija da ti ljudi nisu prevaranti.
Valjda se nalog obezbedjuje na vise nacina: mobilni telefon, sekundarni mejl itd... Ja kinezima dajem nalog bez problema da mi redeemuju kodove za igre ali svakako treba biti pazljiv da se kodovi ne daju nekim trecim licima jer onda vise nema nazad.
 
Da li uzimati fifu 22 na Argentini za 20e ili nesto drugo i cekati na gamepass 🙆
Jel neko peglao mafiju? Ima trilogy za pristojan novac, stara mafija mi je bila jednw od jacih igara kad sam bio klinac na ps1
 
Ja sam juce pazario sa bosanskom karticom NLB ..za nekih 9E ,8 meseci gpu na indijskom store-u ,bez ikakvih problema....
Mada cene su bas dobre na Turskom i Argentina storu...
 
Ja sam juce pazario sa bosanskom karticom NLB ..za nekih 9E ,8 meseci gpu na indijskom store-u ,bez ikakvih problema....
Mada cene su bas dobre na Turskom i Argentina storu...
Znaci sad igras na indijskom nalogu 9 meseci?
Jer ako ne gresim,ne moze GMU da se posalje na primarni US nalog.
 
Znaci sad igras na indijskom nalogu 9 meseci?
Jer ako ne gresim,ne moze GMU da se posalje na primarni US nalog.
Možeš da igraš i na primarnom nalogu, dovoljno je samo da oba naloga budu na konzoli. I imaćeš GPU na oba naloga.

@Recoba20 Nezgodna situacija 😁 Obe konzole su vrhunske, prednost PS4 Pro su ekskluzive, kao i činjenica da je dobijaš kao poklon. Dok sa druge strane XSS ima Game Pass sa mnoštvom igara za male pare, kao i duži vek trajanja, jer ipak je to konzola nove generacije, dok je PS4 platforma na zalasku, pitanje je koliko još dugo će izlaziti igre za istu. Na duže staze pametnije je kupiti next-gen konzolu, ali imaš i pozamašan katalog igara koje su PS ekskluzive i koje su izašle u PS4 eri, tako da bi se i na PS4 naigrao.
 
Hej, radi li vama ovo igranje na konzoli preko clouda? Meni kaze da nije avejlabilan u mojoj eriji (kontam da ne misli na UK nego na srbiju)
 
samo preko vpn
 
Gde je najjeftinije sada naći Series S kod nas?
Najniže što sam našao je na KP za 300 eur iz Mađarske mada mi je pre neki dan promakla jedna neotpakovana sa domaćom garancijom za 270 eur.
Vidim da neki pišu da se napolju mogu naći za oko 230 eur.
 
230 je naučna fantastika. Najjeftinij što se može naći Series S je 280e i to u Nemačkoj.
Na domaćem tržištu ne očekuj da će je ikada biti za 300e jer ovi naši lešinari nemaju fiksnu cenu od strane Microsofta kao što je to slučaj sa Sony-jem.
Tako da ti ostaje samo KP za nekih relnih 300e.
 
Pazi samo da nisi pomešao s ONE S. 230e je cena koju viđam za taj, stariji model
 
Nisam pomešao, član Aragorn je pisao da je u Austrija skoro stalno 260 eur a da je skoro bila neka akcija za 289 eur sa dodatnim kontrolerom. Čak je letos bila akcija na Amazonu za 222 eur.
Zato sam pitao da li neko zna nekog lika koji donosi od preko a da je povoljniji.
Ispred nosa mi se pre neki dan prodao nov Series S sa garancijom Iris Mega za 270 eur pa mi se sada ne daje 300 mađarima za garanciju na časnu reč ili nekima za polovnu bez garancije koji traže 280-340 eur.
 
Ovde na alza.at jos uvek ima Series S sa dodatnim kontrolerom za 284,90€.

Prosle nedelje bila akcija na Amazon Francuska sa ukupno 4 kontrolera za 299€ - na zalost, kasno sam video.
 
Mi ovde možemo samo da sanjamo te cene.
Nego, našao sam neki bundle sa kodom za Fifu 22 na KP. Da li može da se proda taj kod za igru ili je on vezan baš za određenu konzolu.
Pitam jer klinac ne igra futbal a tako bih smanjio cenu koštanja konzole.
 
Trebalo bi da može ako se ne iskoristi.
 
Može sigurno, pod uslovom da nije aktiviran.
 
Šta je sa onom pričom da izlazi S2 serija? Možda rasprodaju seriju s da bi ustupili nesto novoj konzoli. Ta cena od 290e za seriju s sa 4 kontrolera mi se čini gotovo nemogućom.
 
Da li je igrao neko FPS-ove tastaturom i mišem?
razmišljam se o CoD-u, ali ako nije dobro iskustvo da ne bacam novac
 
Da li je igrao neko FPS-ove tastaturom i mišem?
razmišljam se o CoD-u, ali ako nije dobro iskustvo da ne bacam novac
Jel imas konzolu? Ako da, sto ne probas Halo, Slipstream i CoD Warzone pa vidis? Sve su besplatni naslovi koji podrzavaju tastaturu i mis.
 
e baš ti hvala na odgovoru
 
Meni juce za turski game pass ultimate skinuto 289din?! Ranije je skidalo po 540din za mesec dana. Lira je bas u banani izgleda. Jadni Turci..
Verovatno su i igre skoro dzabe.
 
Koliko bi koštao Forza Horizon 5 Premium Edition preko Turskog naloga, jel 710 TRY tj. oko 5.700din?
 
5612 dinara
 
Nazad
Vrh Dno