Šta je novo?

Xbox Series X / S

Josh jedno pitanje, da li moze na turskom nalogu sekundarnom da se direktno kupuju igre na android aplikaciji sa vpn ukljuchenim ili moram 2 turska naloga na konzoli pa kupujem gift sa jednog na drugi i aktiviram sa vpn ukljucenim na androidu ili pc? Ako me je neko skontao super 😂😂😂
 
moraju oba naloga biti na istom da bi radio gift
 
Za koji region je najbolje uzeti gamepass ? I da ,npr imam acc na us nalog ,to mi je primarni nalog ,da li je moguce kupiti sa drugog acc (ARGENTINA ili TURSKA) ,pa poslati kao gift na taj us nalog ? HVALA
 
@dejan_bn94 najbolje ces proci na Indijskom storeu. 1+7 meseci ispada oko 1550 dinara za ukupno nosam meseci.
 
Porucio danas seriju s iz jedne domace radnje. Posto je jedini preostali primerak bio u drugom gradu moram cekati nekoliko dana da stigne. Nisam hteo seriju x jer mi se ne daju pare za 4k tv. Za 1080p mi se serija s cini pun pogodak. A imam i gomilu igara na mom nalogu, taman da preguram godisnji.
 
Da li se ocekuju neki veci popusti na cene igara za predstojece praznike?
 
Argentina je trajni popust ;)

Svakako će biti popusta oko novogodišnjih praznika kao i uvek.
 
Moze li mi neko reci da li radi jos uvek fora za koriscenje gamepada bez baterija. Izvade se baterije i prikaci se na obican punjac za mobilni.
 
Odlične igre stižu u game pass
 
Ovaj mesec su izdominirali sa GP, mnogo dobrih igara,

Izdvojio bih The Gunk:
 
Da li još neko ima problem sa Turskom? Uzeo 3 meseca GP, sada istekao, ne mogu da kupim kao gift :(
 
Mislim da GP nikada nije ni mogao kao gift.
Glavni nalog US (Alaska), prebacio konzolu na Tursku regiju, napravio sporedni nalog sa adresom u Ankari, preko telefona i VPN kupio 3 meseca GPU sa tog sporednog naloga i poslao kod kao gift na glavni..Prošlo pre 3 meseca, sada neće. Izbaci da se regije na store-u ne poklapaju 🤦🏻‍♂️.
 
Eksperimentalno vratim US region na glavnom nalogu i probam eksperimentalno da produzim GPU sa konzole i naravno prodje i eksperimentalno mi skine 1614 RSD za mesec dana 🤦🏻‍♂️😆...
 
Presao Re8 Village malopre, pomesani utisci.
Re7 Biohazard mi mnogo jaci. Daleko od toga da je igra losa ali ne bih opet dao 2500.
Mk11 ubacili na gamepass a kupio je nedavno 🤦
 
Glavni nalog US (Alaska), prebacio konzolu na Tursku regiju, napravio sporedni nalog sa adresom u Ankari, preko telefona i VPN kupio 3 meseca GPU sa tog sporednog naloga i poslao kod kao gift na glavni..Prošlo pre 3 meseca, sada neće. Izbaci da se regije na store-u ne poklapaju 🤦🏻‍♂️.
Tehnički ti u tom slučaju možeš da kupiš GPU na turskom nalogu, vratiš konzolu na USA region i imaćeš GPU i na Turskom i na US nalogu. Preskačeš korak prosleđivanja gifta, pošto GPU može da se deli na dva naloga.
 
Iz nekog razloga transakcija nije htela da prođe za Tursku, izbacuje grešku za store..Pokušavao sam i sa glavnog i sa sporednog, menjao regione, menjao VPN-ove. Verovatno cu pokusati od nule (factory reset) kada istekne mesec dana GPU-a, pa da lepo uzmem na Indijskom store-u (600 rupija za 8 meseci 😆), mada sam i to probao sa VPN-om...
 
Ja moram da vas pitam, ne zamerite mi ...
Xbox sS se kupuje bratancu, a nisam načisto sa uslovima i načinom korišćenja MS servisa, a hoću sve to prvo da sredim pa da mu onda dam ... da ne dužim.
No, elem, znači ... prvo napravim nalog US, kao i na PS, da mu to bude primarni ... zatim aktivacija jednog od servisa, gde u startu ponudi GP za 1 ili 3 meseca ...
  • Znam da ima neka konverzija u GPU, pa da li to još funkcioniše?
  • Da li se digitalni kodovi, novci, igre ... isto kupuju i unose direktno preko konzole putem sekcije "redeem", ili treba neki VPN? Vidim da se nešto kupuje s jednog naloga, pa giftuje na glavni ... između ostalog, sa Arg naloga pošto je najpovoljniji ... ili staviti njega kao prvi? Na PS imam nekoliko naloga, ali nema ovoga ...
  • Vidim da stalno ubacuju i izbacuju igre iz GP ... kojom logikom to rade, ima li je, kojim tempom, šta? Funkcioniše li to uopšte tako ili je moja kad sam je već uzeo?
Pitam iz razloga jer bi bilo nezgodno da mali počne nešto da pika i prc ... izbacili igru, nema je više.
Izvinite ako pitanja nisu precizirana, ali zaista nisam ima kontakta sa Xbox-om.
Ako neko imao volje da me usmeri, bio bih mu zahvalan.
 
Sve se može ubaciti preko konzole direktno, preko redeem opcije na storu konzole, ili se može ubaciti i preko weba, tj. browsera
Naloge podesi kako tebi više odgovara, većina postavi glavni nalog na USA, a sekundarni na Argentinu
Igre se ubacuju svaki mesec, ali se mnogo manje izbacuju, i bude uvek najavljeno na samoj konzoli šta uskoro odlazi, kao i kod Netlixa, HBO recimo
Kartice možeš da kupuješ na poznatim sajtovima, pa onda redeemuješ u novčanik, a možeš sve direktno sa konzole da plaćaš platnim karticama
 
Startovala je novogodišnja akcija na Store-u
 
Da li je neko kupovao ovaj game pass ultimate na kupujem prodajem što je 4000-5000 hiljada? Traže username i password da aktivraju. Da li je bezbedno? Ne mogu da mi ukini nalog?
 
Da li je neko kupovao ovaj game pass ultimate na kupujem prodajem što je 4000-5000 hiljada? Traže username i password da aktivraju. Da li je bezbedno? Ne mogu da mi ukini nalog?
Mislim da je neko u temi ranije pomenuo da je uzimao tako.

Ja lično delim stav @Mystique023. I nije mi jasno koja im je to fora, kao da sam ne znam da aktiviram kod.
 
Imam us nalog vec 4-5 godina i 99% sam kupovao sa microsoft stora... Taj 1% sam uzimao sa cdkeys i allkeys pa sam i tu cak imao problema par puta... Tipa iskoriscen kod posalju ili cekam po dan dva za kod. A microsoft uvek ima dobra snizenja tako da se vise ne cimam po drugim sajtovima.
 
NIkada ne bih dao user i pass
 
Mislim da je neko u temi ranije pomenuo da je uzimao tako.

Ja lično delim stav @Mystique023. I nije mi jasno koja im je to fora, kao da sam ne znam da aktiviram kod.
Pa verovatno nije u pitanju aktiviranje koda. Predpostavljam da ili prebace nalog na argentinu uzmu godinu dana Xbox Live Gold-a i onda iskoriste onu promociju za 1 mesec besplatnog game pass-a koja konvertuje svo Xbox Live Gold vreme u Game Pass vreme ili imaju jedan nalog sa kupljenim godinu dana Game Pass predplate i postave vas nalog kao child tog naloga.
 
Nazad
Vrh Dno