Šta je novo?

Xbox Series X / S

Samo. Naslovi MS studija verovatno u junu.
Da se ispravim, ipak u julu:

Xbox Wire: In July, we will dedicate time to focus on the incredible games coming from Xbox Game Studios. A number of our studio teams are looking forward to sharing first looks at new gameplay, insights from development teams being optimized for Xbox Series X, and brand-new game announcements. We cannot wait to share this initial look at what some of those teams are working on.

Od ostalih zanimljivih stvari iz članka:

This is a momentous year for Xbox, with our next-gen console paving the way for all our games and services to come together in even better ways. Here’s what 2020 looks like, just to start:

Our goal remains to launch Xbox Series X and Halo Infinite this Holiday

All 15 Xbox Game Studios teams are hard at work on next-generation games for Xbox Series X and Xbox Game Pass

The best development teams around the world are working hard to have their games ready to play on Xbox Series X this holiday

For PC players, we plan to support the community by making all our major releases at launch available with Xbox Game Pass for PC, including Halo Infinite , Wasteland 3 , Minecraft Dungeons and of course, Microsoft Flight Simulator 

We have new updates and titles lined up for Xbox Game Pass for console and PC

We’re expanding Project xCloud into new countries and on new devices—and later this year Project xCloud and Xbox Game Pass will come together, enabling you and your friends to play together in more ways.

Plan im je takođe da svakog meseca do kraja godine naprave događaj kojem će fokus biti na Xbox: SX, 1st party naslove, xCloud i Game Pass.
 
c41981a4288ea214af606ee80a606520.jpg


Danas od 17:00 sledeci Xbox video.
 
Stream je danas u 5 popodne po nasem vremenu na ovim lokacijama:

- Mixer.com/Xbox
- Twitch.tv/Xbox
- Facebook.com/Xbox
- Twitter.com/Xbox
- YouTube.com/Xbox for the 4K stream.
 
Svaka cast MS-u na najgoroj ikad prezentaciji nextgen "gejmpleja". :D

btw, bar za utehiu smo videli da je nas Scorn projekat ziv
 
Blago sam razočaran, ali ajd. Čekamo jul

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Auuu kakav fail....Ne kapiram koja je svrha ove prezentacije....
Ajde da vidimo taj jul i tih 15 studija sto su kupili/osnovali sta su uradili. Samo mi je cudno da dva meseca pre toga apsolutno nista nemaju, ili ajde mozda nisu hteli da pokazu, ali svakako ovaj "dogadja" je upravo samo to "dogadjaj"....
 
Poslednja izmena:
Hej, bar su nešto izbacili, osim logoa i joypada

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
I dalje ne treba zaboraviti onu najbitniju stvar da ce te sve igre da rade na svim platformama, ukljucujuci i ekskluzive, tako da ce mozda razocarenja biti i dalje.
 
Ja sam razočaran prezentacijom, ne igrama... Pritom, MS može da prikaže smao što a studio da...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Failcina zesca... bolje da sam spavao. Pa jel oni *ebu narod ili sta, sta je ovde gameplay... I toliki hype oko AC Valhalla gameplaya za sta, da bi smo dobili opet jedan trejler.. mislim stvarno.. Onda onaj Dirt 5 preslikana Forza Horizon, palamudi tamo o promeni god. doba sto u Forzi vec ima godinama unazad.. i tako...
Zesce gluposti od igara.. Onaj Medium horor me privlaci, dok sam slusao onog Poljaka tacno se vidi kako su EU timovi kreativniji od onih *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nih amerikanaca koji sam govore kako su super excited i kako su hypovani...
 
Ako već znaš šta dobijaš od studija, onda događaj ne najavljuješ kao prikaz next-gen gameplay-a. Ovo je blago rečeno jedno veliko ništa.

Fotografije onog DualSense gamepad-a je zapalio internet, ovo se već zaboravilo.
 
Da, prilicno slabasna konferencija, mada nisam ni ocekivao nista posebno, mislim da cuvaju karte za jul gde ce pokazati mnogo jace igre.
Sva sreca nisu mnogo davili, vec su odma udarili po trailerima i takve konferencije volim, bilo je zanimljivih naslova, onaj prvi, onda Scorn mislim da je imao odlicnu prezentaciju, jeste sinematik, ali mislim da su uboli sa njime i da cu probuditi vecu zainteresovanost za igru, ali moraju je i skoro izbaciti, jer je vec dugo rade, Vampires dobro napreduje itd...
Za Valhalu su se isprolivavli, slazem se, najave gameplay, a puste samo neke glupe sekvence i onda su jos kao nesto odusevljeni.
 
Mislim da asu pogrešili samo u najavi, nije trebalo da prave hajp, kad su znali da čim rade. Ali ih i razumem, šta je trebalo da kažu: evo novih igara za series x, Lai pošto je cross gen, neće biti ništa bolje od sadašnjih naslova?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nisu trebali nista da pokazu, po ko zna koji put MS sebe zakopava ovako. Pokazu konzolu i njene vrhunske performanse i prave hajp oko toga koliko studija i sta sve imaju i onda to lagano sruse incijalnom excited for the nextgen "gameplay" prezentacijom, sto moze da bude trend koji ce i da se nastavi. Verovatno ce biti igara koje ce delovati nextgen ali i dalje ono tagovanje da ce sve platforme biti pokrivene jasno naglasava da ce tesko biti igara koje su ground up pravljene za novu konzolu.

Od sad pa nadalje ocekivanja postaviti na low pa se mozda i (prijatno) iznenadim.
 
Ma jasno, iskreno d asu pokazali AC gameplay , možda bi ljudi i preživeli. Ali mi je bilo već čudno što je Ubi već najavio svoj event...

Ali, ovo su većinom cross gen naslovi...

S druge strane , dopada mi se Ascent, top down shooter, koji je i jedini prikazao nešto Gameplaya... Zanimljiv mi je i trejler za Chorus ili kako se zove... Onaj left4dead s dinosaurusima može da bude zanimljiv.

Sad čitam da je onu prvu igru radio/radi samo jedan lik...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Svako postavljanje ocekivanja od Microsofta, iznad low je zavaravanja u samom startu.
U poslednjih X godina, gde su mi ocekivanja od njih kao firme (dakle svih sektora), bila zero, doslovno zero, samo su me jednom iznenadili, prijatno.....Odlicno su odradili Age of Empires II DE, igru koju sam najvise igrao kao klinac.

Sve ostalo nije vredno pomena.
 
Ne slažem se s tobom. U poslednje 4 godine vuku dobre poteze s Xboxom i guraju ga u pravom smeru. Rekao bih i ceo gejming. Mislim da im je ovaj Inside Xbox bio jedan od prvih većih flopova u poslednje vreme.


Savetujem da pogledate trejlere za igre ponovo na YT, her su tamo u 4k60, mnoooogo bolje sve izgleda.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To be fair, mislim da su oni pricali i pre event-a da nece sad nista bitno prikazati, vec manje bitne naslove.
 
Ma jasno, iskreno d asu pokazali AC gameplay , možda bi ljudi i preživeli. Ali mi je bilo već čudno što je Ubi već najavio svoj event...

Ali, ovo su većinom cross gen naslovi...

S druge strane , dopada mi se Ascent, top down shooter, koji je i jedini prikazao nešto Gameplaya... Zanimljiv mi je i trejler za Chorus ili kako se zove... Onaj left4dead s dinosaurusima može da bude zanimljiv.

Sad čitam da je onu prvu igru radio/radi samo jedan lik...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Bright Memory, postoji odavno za PC to. Igra sto traje tipa sat vremena ;)
Btw i ja sam spustio ocekivanja, cim je njima osnov za igre i dalje stara platforma tj Xbox One a ove upgrade stvarcice specijalne za XSX nece ciniti toliku dramaticnu razliku... Nije mi logicno, podrzavaju i dalje onu praistoriju od generacije a ovamo napravili "krmacu" po hardveru koja 3-4 godine sigurno nece biti uposlena kako treba jer ce i dalje igre biti kao iz prosle tj ove sadasnje generacije
 
Nisam znao za Bright memory , Tek skoro sam se vratio PC gejmingu. (Izašao MechWarrior 5 mercenaries za gamepass PC danas).

Dobar deo upućenih ljudi je govorio o AA naslovima za danas + AC Valjala, koja je po meni i najveće razočarenje, jer smo svi očekivali nešto više od in Game enginea...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Gde tačno? MS je oficijalno najavljivao ovu Inside Xbox epizodu danima unazad kao najavu budućnosti. Ako je ovo budućnost...
 
Da, to se i ja secam da je bilo...Future of gaming uz predstavljanje gameplay-a xbox series x ready naslova. Dobro ovo drugo je donekle tacno, imalo je gameplay-a na kasicicu, a i nigde nisu rekli da su u pitanju cross gen naslovi. :d

Elem, u julu kada sony izadje sa svojom prezentacijom, od njih nece ostati ni dugmici...Samo teraflopsi:d
 
Njima je 'smart delivery' game charging....##rem se u buducnost njihovu :)
 
Čekaj, zar se nije plaćalo 10$ ako hoćeš da igraš istu igru s PS3 na PS4?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno