Šta je novo?

Xbox Series X / S

Ne rade.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
https://youtu.be/S--lFTxAVs8

Evo objave na cemu radi The Initiative, ja iskreno ne znam za ovu igru, ali starije generacije znaju, nadam se nekom makar gameplay trailer-u uskoro, ali po ovoj objavi mislim da ce ovo biti jaka igra


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bukvalno meh.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zna li neko da li je wireless adapter za nove Series X kontrolere identican onom za One S kontrolere, tj. da li je sve to kompatibilno ?

Imam jedan One S kontroler, i koristim ga preko bluetootha, ali javlja se problem ako u isto vreme hocu da koristim i bluetooth sluske ili zvucnike.

I sad, cini mi se kao najjednostavnije resenje da kupim taj originalni Xbox wifi adapter za PC.

Opet, uopste nisu jeftini, toliko da se ne isplati kupiti ga posebno, vec u kompletu sa novim kontrolerom.

Zato i proveravam, da ne kupim pa da ne radi.

Takodje, pretpostavljam da preko jednog adaptera mogu da rade 2 kontrolera ?

I ako neko ima jedan adapter viska, i zeli da ga proda, neka mi posalje PM.
 
Trebalo bi da radi. Ja imam adapter i nisam pokusavao sa novim kontrolerom al politika microsofta je da sve bude kompaktibilno. Ono sto mogu da ti kazem sigurno je da je adapter odlican i da podrzava do 8 uredjaja u isto vreme ( 8 kontrolera ili 4 kontrolera i sluske itd.)
 
Odlicno, iskreno ne mogu da zamislim situaciju da mi treba vise od 4 kontrolera :)
Bilo mi je bitno da mogu da se kombinuju stari i ovi novi Series X , ali kao sto kazes, sigurno je MS napravio da je to sve kompatibilno.
 
Evo, 3 serije džojstika (One, OneX/S, Series X/S) povezah upravo na adapter sa slike levo, mislim da je to od prve serije adapter, sećam se da sam ga platio pre koju godinu na AliExpress-u oko 13$.
45c0d92945df9937999deed775f383f5.jpg


Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Bravo, to je to, hvala !
 
Kako je moćna ova opcija quck resume.
Bukvalno 5-6 velikih igara drži u memoriji (ili kako vec funkcioniše). Za par sekundi si u drugoj igiri gde si stao. Skoro sam radio full shutdown, i ponovo je sve zapamtio.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Bukvalno meh.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
I ja sam ono, ne mogu da kazem razocaran jer jos nista nismo videli.. ali sam ravnodusan bas.
Jel igrao neko stari Perfect Dark ? Ja vala nisam, a citam da je bila skroz dobra igra.
 
Gledam sada bundle AC Origins/Odyssey/Valahala za 50e na Argentinskom regionu, planiram da ga uzmem. E sada da li će biti problem ako ga uzmem istom karticom koju koristim inače, i da li će sve raditi normalno kada se prešaltam posle na US?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
Da ponovim post opet, možda bude više sreće, znam da smaram ali ističe akcija za dan ili dva [emoji16]
 
Izeh neku nebitnu igru za 100 pezosa, čisto da testiram i radi sve, vratio se na US bez problema. E sada me interesuje, da li postoji varijanta naknadno da oduzmu igru ili da zabranje korišćenje itd zbog toga što je kupljena tamo?
 
Ne treba mi kod za usa već odgovor na pitanje [emoji16] ja za sve te tri igre gde god sam pogledao nije bilo po ceni od 5900 rsd... Ako grešim neka me neko ispravi, jer sve mi je sumnjivo ispod tih cena, bez uverede.
 
Radiće sve normalno, mislim radi svima koji su to probali i koje ja poznajem, meni je isto sve normalno radilo kad sam uzimao sa Argentinskog Store-a, pa se vraćao na USA, ako ti je frka, mislim da možeš i da je kupiš kao Gift sa drugog naloga na koji ćeš povezati istu karticu, i samo gift proslediš na primarni nalog.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Moze li neko da ode na store na konzoli i vidi pes2020. Prijavljuje na konzoli da ne mogu uci, a na storu pise eFootball PES 2020 is currently not available. Probah i na kompu bez sign in, dal je problem globalno?
4ad4ece6f866ebed8ad73287ccaa3e1b.jpg
 
Poslednja izmena:
Razmišljam o nabavci next gen konzole, pa sam gledao šta imaju u ponudi od igara i što je još bitnije šta spremaju u budućnosti.
Tako da sam malo istraživao i uglavnom sam se fokusirao na first party naslove:

Halo Infinite - 343 Industries
Microsoft Flight Simulator - Asobo Studio
Psychonauts 2 - Double Fine Productions
Forza Motorsport 8 - Turn 10
Perfect Dark - The Initiative
Fable - Playground games
+Forza Horizon 5 (verovatno)
Senua's Saga: Hellblade II - Ninja Theory
Avowed - Obsidian Entertainment
+ Grounded (u stalnom razvoju)
State of decay 3 - Undead Labs
Everwild - Rare
+ Sea of thieves (u stalnom razvoju)
Starfield - Bethesda Game Studios
+The Elder Scrolls 6
Age of Empires 4 - Worlds Edge
Minecraft - Mojang

Studiji koji još uvek nisu ništa najavili, mada se za više njih pretpostavlja šta spremaju:

Coalition - sigurno novi Gears
Machine games - novi Wolfenstein
iD software - novi Doom
Tango gameworks - pretpostavljam nastavak Evil Within
Zenimax online - pretpostavljam da će nastaviti sa Elder Scrolls Online
Arkane - Deathloop je vremenska eksluziva za PS5, tako da verovatno rade na tome za Xbox
Moon Studios - verovatno nastavak Orija
Inxile - spremaju neki novi rpg po njihovim rečima koji je u ranoj fazi razvoja
Roundhouse - pojma nemam
Compulsion - pojma nemam

Dopunite me ako sam nešto propustio. Nije loša postavka igara, imaće šta da se igra na next gen Xboxu.
 
Ja sam danima pokusavao da kupim igre preko argentinskog Store-a, menjao region 5 puta ali bez uspeha. Na kraju sam uspeo da saznam o cemu se radi - kupovina na AR Store je moguca samo ako je kartica izdata u nekoj od drzava koja nema svoj Store. Posto vise ne zivim u Srbiji (i nemam srpsku karticu), ne mogu da koristim ovu foru.

Eto, zivot u Srbiji ipak ima svojih prednosti :D:D:D

Ipak, ako je neko raspolozen da mi pomogne, moze da kupi igre koje me zanimaju sa AR Store i da mi ih posalje kao Gift - naravno, uz nadoknadu za trud. Ako neko zeli, moze da mi se javi na PM.

Hvala unapred!
 
Uzeo sam gift sa drugog naloga na glavni, ali ne mogu da ga aktiviram jer je kao kupljen na drugom regionu, zna li neko kako to rešiti?
 
Preko VPN-a se povezes na zemlju gde je region iz koje je igra. Otvoris lokalni store sa svojm glavnim nalogom i aktiviras kod.

Najbolje je da to uradis preko Incognito moda u browseru.
 
Probaj sa VPN-om. Znači argentinski VPN neki i prvo probaj na kompu da odradiš redeem code.

EDIT: Pretekao me Aragorn


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odradio sam na telefonu, hvala na informaciji, uspelo je tako, samo nisam inkognito, nisam na vreme video odgovore, ali nadam se da neće biti problema.
 
Uzeo sam wrc 9 na argentinskom regionu. Cena bila negde oko 7eu. Vratio se na us region i nastavio da skidam, stoji u owned games. Vidim cyberpunk je oko 25eu. Može li ovaj proces neograničeno puta da se uradi ili ima neka zackoljica :)?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I ja se pitam sto se vracate? Ja sam skroz presao na Argentinu i ne nameravam da se vracam na US pa ono nikad [emoji28] sve je upola jeftinije na launch-u, a kada su akcije smesne su cene igara tako da ono ne brinem, a vala ni za ban jer budimo realni zna MS da niko od nas nije iz US ili UK ili iz AR i svesno dopustaju da se prave ovakvi nalozi jer znaju da smo iz siromasne drzave, a da smo npr u US i da tamo zivimo, a prebacujemo lokaciju na AR e onda bi verujem bilo problema.. Ja cekam sledecu akciju da uzmem Ghost Recon Breakpoint ili nesto sto me vec privuce, za sada se cepa Destiny 2 [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slažem se. Čim oni iz MS-a meni kažu da probam sa VPN - om da napravim nalog, znate koliko je sati. :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da napišem i ovde svoj trenutni problem. Pre svega uspešno sam se prebacio na Argentinski store/region, kupio igru, uplata redovno prošla, sa te strane sve 5! Elem kupio sam Fallout New Vegas i igra mi je na španskom jeziku (u meniju od igre) a recimo nigde nema opcije da menjaš/šaltaš jezike. Pretpostavljam da je to zbog regiona. Da li je iko imao sličnu situaciju ili zna nekoga da je imao? Ne znam sada šta da radim, da li da ostajem na tom regionu (jer ono lets face it, cene su smešne) ili da se vratim na US. Bojim se da ne bude lutrija kod kupovine igara (neke igre da dolaze na engleskom jeziku, a neke na španskom), jer nigde ne piše u opisu igre na kom jeziku dolazi. Baš bezveze situacija :/

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Odgovorio sam ti na PM, 360 je igra i onda je region locked pa zato i samo spanski jezik ima, One igre su regularne gde god ih kupili jer su region free, ja sam uzeo F1 2020 i svi jezici su prisutni u igri [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala još jednom :) [emoji1303]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno