Šta je novo?

Xbox Series X / S

Bio je jedan krajem novembra, mada generalno nema tu šta veliko da se popravlja, softver je identičan kao na Xbox One konzoli, a i tamo radi perfektno.

Ima nekih glitcheva specifično za Series konzole, ali koliko ja znam za svaki je izbačen workaround do izlaska novog update-a...

Sad su praznici, tako da verujem da neće ni biti do kraja januara/ početka februara ništa novo.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da odgovorim sam sebi sto se tice prelaska sa argentinskog na turski region, i nazad. Prebacio sam se sa jednog na drugi da bih kupio jednu igru. Posle par dana sam se vratio na argentinski i sada vise ne mogu nista da kupim, odbija mi payment method. Tako da eto odgovor na pitanje koje sam ja onomad postavio, koliko je bezbedno ici sa jednog na drugi region - nije.
 
Sigurno je pisano, ali je malo nezgodno da pretrazujem sad,

uglavnom, gde se najjeftinije moze naci Ultimate gamepass na godinu dana? Na cdkeys vidjam nesto za 136 dolara, ima li nesto jeftinije? Slabo poznajem ove sajtove za prodaju pretplata, igara itd...
 
Koliko sam pratio temu, za turski region je najjeftiniji GPU.

Sent from my Oneplus 7 Pro
 
Ja sam najzad uspeo da obezbedim konzolu ( X verzija ) 650 evra , stize mi u ponedeljak .
 
@Markic
Da, ja znam za Redragon Eris, ali ne znam dal je dobar.
 
Mogu nativno neke igre bez dodataka.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja sam najzad uspeo da obezbedim konzolu ( X verzija ) 650 evra , stize mi u ponedeljak .
Ironija je da su cene sad jače nego prvih meseci prodaje konzole...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Meni se javili na KP i nude oni što sam se ranije raspitivao kod njih, stiže nova tura, 700e cena [emoji23]

Sent from my Oneplus 7 Pro
 
Meni se iskreno cena ne dopada, jeste bolje nego da traže 800-900E, ali rekao sam sebi da preko 580E ne idem, imam Xbox One, igara i ovako nema koje su only next-gen, lepo ću se strpiti i kupiti kad padne cena.

Još kad shvatim da za toliko love, ne dobijem čak ni pravu garanciju, već onu Microsoft garanciju koja važi godinu dana, i sa kojom ne mogu ništa u Srbiji, već sve zavisi od prodavca... Znači za osetno jaču cenu od zvanične u Srbiji, ne dobijem apsolutno ništa što već ne mogu na One.

Iskreno se nadam da će do kraja godine biti konzola po pristojnim cenama, mada kako vreme prolazi nešto mi ne deluje da će biti išta od toga. Potrajaće ovaj haos još dosta dugo, pogotovo što kod nas u prodavnicama nema konzola i ko zna kad će ih biti, pa prodavci mogu da pravdaju cenu time da ih u legalnim radnjama kod nas nema i da je to cena za ljude koji konzolu hoće sad.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imam gamepass ultimate i danas sam hteo posle tri nedelje fazon da odigram fight night champion, i nije htelo da udje u igricu pise da je ovaj profil ne poseduje. I nisam mogao da je nadjem na konzoli u game pass libaryu. Dok sam na kompu je nasao i na ea play accesu i na game passu za konzole. Jos sam trazio svuda da vidim da nije ukinuta al nema nikakva vest. Jel imao jos neko ovakav problem, na argentinskom sam storu ako nesto znaci?

Naravno sve ostale igre sa gamepassa rade normalno i online i offline
 
A jel stigao EA Play na Gamepass ?
 
Stigao je, ali samo kroz Game Pass Ultimate i samo na konzoli.
 
U gamepassu jedino mogu da je nadjem ako searchujem nju, ovako mi je ne prikazuje drugacije. Ni u borilackim igrama, ni u ea play niti drugo. Kad je nadjem na gamepassu u searchu dole mi pise umesto install go to microsoft store, kad to pritisnem odvede me na stranicu njenu na storu gde ne mogu ni da je kupim. Pise Not avaliable ili tako nesto. Mislio sam da je problem do argentinskog stora posto prvi put kad ssam je igrao bio sa ma na americi, pa sam posle prebacio konzolu i sve na argentinu, ali sam onda video da ima argentinskih recenzija za igru sto znaci da mogu da je igraju.
Dal moze neko ko je na argentinskom storu da pokusa da vidi dal moze da je instalira?
 
Da ne bude reklama, ali, ako neko kupuje pringles čips, uz onaj obični (original) se dobija 7 dana Xbox game pass ultimate nalog :)

edit: tj sada kada pogledam, ni ne mora da se kupi, ode se samo u neki veći market i ponese telefon, i slika donja strana, kod je sa spoljne strane dole na bazi onog cilindra/konzerve. I tako dok vas ne izbace iz radnje ako im bude smetalo :) 19 karaktera, ovaj moj je bio slovo pa 18 brojeva.
 
Poslednja izmena:
Taman da se predje ova nova The Medium kad izadje za 2-3 dana
 
Plavi kontroler je top [emoji79]
f1e19a0ebc4f40439f06921b3de519a3.jpg

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Koga zanimaju S konzole, stigle su u naše prodavnice.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
U čemu je caka da S ima u dovoljnim količinama a X nema, X sklapa Bill lično?
 
U čemu je caka da S ima u dovoljnim količinama a X nema, X sklapa Bill lično?
Verovatno je XsX daleko traženiji i prodavaniji od XsS. Ima logike.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno