Šta je novo?

Xbox Series X / S

Ne ali šteta što nisu ponudili digital verziju Xbox X za 100$ manje. Upravo sa game pass-om CD je višak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Realno su trebali to da urade i da to bude Series S. Ovako imaš konzolu koja je mnogo slabija i od X i od PS5 za 200 odnosno 100 eura manje. A bukvalno Xbox ne treba blu-ray...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Eto taman da izbace i treću konzolu Xbox series XS ili SX
 
Po celoj prici ovde ko zeli next gen gaming najvise mu se isplati xbox , svaki potez im je za sada bio gamer friendly jer izgleda zele da navucu sto vise korisnika , najvise mi se svidja smart delivery opcija koju nemamo ni na pc.
Da nisam uzimao pc skoro, definitivno bi isao na xbox jer igre za ps su dosta skuplje i od PC.
Da imam viska novca isao bi ja na pc i ps5 zbog expluziva (bloodbourne, demon souls gow ostalo me ne zanima).

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
The Verge: Xbox Series X | hands-on Gameplay, Load Times and Quick Resume:

https://youtu.be/-CRjHBM9Qo8

Gamespot: https://www.gamespot.com/amp-articl...review-less-waiting-more-gaming/1100-6482656/


EjAQ3WIXsAE01Hu


EjAVhGWXcAEf5dC


Xbox Series X - Hands-On Previews

-SSD has 802GB of usable space
-Noted as very quiet
-Quick Resume between multiple games around 5-8 seconds (a "game changer")
-New controller is a slight improvement (textured grips+triggers)
 
Poslednja izmena:
Da im nije Microstar proiuzveo maticne? :D
 
Ljudi mala pomoc....presao bi sa ps na xbox e sad me zanima da li na xboxu postoji opcija deljenja naloga i ako ima jel ista procedura kao i kod sonija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi mala pomoc....presao bi sa ps na xbox e sad me zanima da li na xboxu postoji opcija deljenja naloga i ako ima jel ista procedura kao i kod sonija


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kod xbox-a je to mnogo jednostavniji
Jedan nalog može na dve konzole i na obe ima potpuno ista prava dovoljno ti je jedna pretplata, ako imaš nekog pouzdanog praktično sve ti ide u pola jer sve delite.

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Kod xbox-a je to mnogo jednostavniji
Jedan nalog može na dve konzole i na obe ima potpuno ista prava dovoljno ti je jedna pretplata, ako imaš nekog pouzdanog praktično sve ti ide u pola jer sve delite.

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk

Jer jedna igra jedan nalog ili ceo moj primarni nalog delim,koliko mogu naloga da imam trenutno na konzoli


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam koliko ja max acc na jednoj konzoli
Kum i ja delimo ja imam svoj nalog ulogovan kod mene i kod njega, a on njegov isto tako samo se setuje my home consol.
Za 4 godine smo nakupili zajedno skoro 400 naslova
Imamo sve igre sa golda + što smo kupovali.

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Ne znam koliko ja max acc na jednoj konzoli
Kum i ja delimo ja imam svoj nalog ulogovan kod mene i kod njega, a on njegov isto tako samo se setuje my home consol.
Za 4 godine smo nakupili zajedno skoro 400 naslova
Imamo sve igre sa golda + što smo kupovali.

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk

Znaci delite vas nalog gde kupujete igre...mene zanima za kupovinu jednog naloga gde jedna igra koju predjem i prodam dalje....ne treba meni to da cuvam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za to ti je najbolja obcija diskovi.
Imaš da kupuješ i povoljno digitalne verzije ali su ti one već podeljene na dve konzole tako da ne znam kako da ih dalje prodaš.

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Jel' neko preorderovao? Na ps5 temi ubise se dal su upali u prvi krug, ovde nista :D.
 
Mi ne žurimo, za razliku od suprotnog tabora. [emoji23]

Iskreno, čekam da vidim cene kod nezvaničnih prodavaca, pa da vidim vredi li ponovo kupovati bez garancije.

Do tad ima još vremena, a i igara u Game Passu koje treba odigrati na One.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mi ne žurimo, za razliku od suprotnog tabora.
Tako je, PS5 preorder-ovan pun gas i nestrpljivo se čeka da stigne. GamePass mašina će se isto uzeti i tu nema šta, ali prvo da se vidi neko direktno poređenje između One X i Series S da znam jel vredi prelaziti na next gen. Da ne bude prelaz s' konja na magarca :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ma dok ne stignu neke konkretne next gen najave, ne preorderujem nista.
 
Vidim da je krenuo i preorder novih kontrolera. Kako se vezuju na pc? Bluetooth, ili za početak usb kablom, dok ne izbace wireless adapter? Ili da sačekam v2 verziju koja će imati i bluetooth? :)
 
Pa novi gamepad takodje ima bluetooth isto kao i One V2.

Znaci isto USB kabl ili neki najobicniji bluetooth dongle 4.0-5.0.
 
7 igara simultano drži u memoriji i šaltaju se bez problema.
 
Preorderovao sam...ali samo dzojped XD
 
Preorderovao i ja džojped, platio odmah karticom na CL sajtu, ispali su korektni, odbili plaćanje, vraćene mi pare, i stavili me na listu, ne znaju još koliko će dobiti u prvoj turi.
 
Preorderovao i ja džojped, platio odmah karticom na CL sajtu, ispali su korektni, odbili plaćanje, vraćene mi pare, i stavili me na listu, ne znaju još koliko će dobiti u prvoj turi.

Zar je i to pitanje dal cemo dobiti u prvoj turi? Bar sa Xboxom a posebno dzojpedima ne bi trebalo da bude nestasica, ali videcemo. Ja u Gam***-u narucio
 


Za sad deluje zanimljivo ali treba videti poredjenje SDR i HDR starih igara koje simuliraju bloom i hdr eye adaptation, da li ce ovo zapravo moci da napravi i dodatne informacije (detalje) ili samo prebaciti SDR u HDR.
 
Nazad
Vrh Dno