Šta je novo?

Xiaomi, Huawei ili nešto treće [emoji848]

Nerast

Cenjen
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruke
626
Poena
170
Ne igram igrice, puno pricam i volim da slikam, decu pogotovo pa mi je kamera jako bitna, video retko snimam, prednju - selfie kameru takodje, znači zadnja mi je primarna, cenovno mi je Mi 9T Pro najpovoljniji, a rekao bih da je tu negde i Huawei P 20 Pro, nešto skuplji su Mate 20 Pro od koga me odbija zakrivljeni ekran i nešto viša cena, a privlači me i Mi Note 10 za koga se nadam da će mu ubrzo pasti malo cena, čim krenu svi redom da ga prodaju [emoji16] Svaki savet je dobro došao [emoji4]

RN 5 Pro
 
Mi 9T sa I bez pro.
Ekren nije zakrivljen, nema notcheva, sve je slika [emoji6], a kada zatreba selfi, predivna mala kamera izdaje i odradi posao.

Ja sam se odlučio za verziju bez pro jer je bio ispod psihološke granice od 300e, a razlika u performansama jaaako mala. Posebno ako ne igraš igrice.

Radio sam speed testove sa mi 9t/pro, Samsung note 9, pocofone... Oba Xiaomi ja kidaju.

Bolji telefon od Mi 9t/pro trenutno ne postoji u tom cenovnom rangu. Jos planiram da stavim Lineage OS da android iskustvo bude na nivou na kom je u telefon.

Kamera je dobra, ali savetuje se da se instalira gcam i proba, često daje bolje slike koliko sam čuo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa dajte neke razloge pro et contra [emoji848]
Od P20 i P20 Pro sam odustao, jer uprkos niskoj ceni i dobrim performansama zadnje kamere za fotke, oba usporavaju vremenom kao i Samsung flag shipovi posle update-a. Za Mate 20 Pro sam čuo sve najbolje ali je cenovno u rangu sa Mi Note 10, tj još 100 evrica više u odnosu na Mi 9/9t Pro [emoji53]
Kad bih imao oba u ruci lako bih se odlučio za jedan od ova dva [emoji16]

RN 5 Pro
 
Razmisli o ugovoru u VIP i P30 pro ..kad prodas sat bas jeftino izadje...Gledaj u NEO5 paketu mislim da najjeftinije ispadne.
 
@ Isnogood & drugari, hvala na savetima, uzeo sam preko Vipa p30 pro za 63000 na 24 rate, paket Neo biznis, dobio i sat koji sam prodao za 190 evra i sad je kraj slatkim mukama [emoji16]

RN 5 Pro
 
Ok... Ali koji god da si uzeo iz Vipa bi dizalo mesecnu predplatu. Tako da sam dao poredjenje u odnosu na neki drugi Telefon da si uzeo.
U svakom slucaju super izbor, tesko da bi za tu sumu imao boljih izbora
 
Nazad
Vrh Dno