Šta je novo?

mi 6 4/64 ili Redmi 7 3/32

Dark_Inquisitor

Poštovan
Učlanjen(a)
10.04.2016
Poruke
37
Poena
60
Pozdrav ljudi,

Naime, kao sto i naslov kaze, u dilemi sam. Prvi fon je 6 mesec star, bez garancije, drugi star par dana sa validnom garancijom. Prioritet: fluidnost u radu i dobra autonomija, audio output i kamere sto je bolje moguce. Koristio sam do pre mesec dana mi9, koji su mi ukrali, tako da sta god uzeo, bice sa konja na magarca, ali ajde da vidimo... Inace, oba mogu da uzmem za 120 evra.
 
Iskreno izmedju ta dva mi 6 bez mnogo razmisljanja. Ipak je to bio flagship tel, taj sd835 i dalje kida kako radi, kamere odlicne(naravno uz gcam jos bolje) .
Prakticno, samo slabiju bat ima od redmi. Daleko od toga da je losa.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Hvala, drug. Sta znam, ne igram igrice, surf netom, malo socijalne mreze i slusanje muzike, to je to. Za bateriju mi je najbitnije da sa mix 4g/wifi moze da pregura dan bez neke narocite muke.
 
Iskreno, gadljiv sam na Andriod One, Miui korisitim vec godinama i ne bih ga menjao ( probao sam razne AOSP based romove, ali uvek sam se vracao MIUI-u). Npr, da kod nas ima Micc9e po ceni mi a3, uzeo bih ga bez mnogo razmisljanja...
 
Sad bas gledam na XDA, ima xiaomi.eu roma portovanog sa micc9e.Praticu sitaciju kako se tamo odvija. Mi a3 sa potpuno funkcionalnim xiaomi.eu romom je nesto sto ne bih menjao dugo vremena....
 
CC9 i CC9e su na globalnom trzistu 9 Lite i A3.
 
Nista, potraga se nastavlja. Strpecu se, pa cu videti od Nove sta uzimati, a i budzet ce biti veci. Ono sto sam skontao, nakon tromesecnog koriscenja mi9, da je to definitivno overkill za moje potrebe. Fantasticna masina, ali Xiaomi mindranger tipa mi 9 Lite, bi potpuno zadovoljio moje potrebe.
 
Nazad
Vrh Dno