Šta je novo?

Starship Troopers - Terran Command (2020)

Meni u principu izgleda prilično loše ali mi nedostaju i Starship Troopers i RTS žanr pa se ipak nadam da neće biti baš neigrivo.
 
Juce sam nasao vremena da probam malo i ostao sam celo posle podene. :D Konacno jedno prijatno iznenadjenje i nesto sto me drzalo dugo za ekranom. Grafika po meni dobra, dobra i duga kampanja, prica... mislim da nije tesko skontati radnju za bilo koga ko je gledao filmove...I naravno po ugledu na filmove klasicni "propagandni" materijal izmedju misija.
 
Meni u principu izgleda prilično loše ali mi nedostaju i Starship Troopers i RTS žanr pa se ipak nadam da neće biti baš neigrivo.

E ovo sam i ja hteo da napišem. i meni liči na treš
 
Poslednja izmena:
dNije bez mana, ali završio sam svih 20 misija. Delom verovatno zbog nostalgije. :) Na srednjem nivou težine neke misije su bile prilično izazovne.
 
Kako ti se čini gemplej same igre ?
 
dNije bez mana, ali završio sam svih 20 misija. Delom verovatno zbog nostalgije. :) Na srednjem nivou težine neke misije su bile prilično izazovne.

U kasnijem delu definitivno, isto presao na srednjem nivou tezine al neke misije jedva bas.
 
Nema base buildinga, meni je to skoro deal breaker za RTS, a i vidi se da je bas budget varijanta. Svejedno, lepo je sto je izaslo bar nesto...
 
Kako ti se čini gemplej same igre ?
Pozajmljuje dosta od par popularnih igara iz žanra. Ima tu malo COHa, Ground Cotrola, The Battle for Middle-Earth II... U suštini, srž igre je pozicioniranje jedinica/grupa. Grunts/tesla trooperi/terminatori u prvim linijama, granadierci u sredini i raketaši što dalje od buba. :) Inženjeri su ključni u odbrani drop zona i uskih tačaka na mapama, jer podižu i servisiraju izuzetno moćne tjurete. Najviše mi se dopao dizajn misija i mehanika čišćenja podzemnih rupa/tunela sa bubama.
 
Nazad
Vrh Dno