Šta je novo?

Debele kutije za CD

Geek_master

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.03.2001
Poruke
2,010
Poena
679
U poslednje vreme kupim poneki polovni originalni muzicki CD. Sami diskovi i knjižice su obično u super stanju, ali kutije su obično polomljene, izgrebane ili ima ostataka nalepnica koje se ne mogu skinuti bez tragova. Tako da skoro svaku kutiju moram da menjam. Imao sam ponešto svojih praznih kutija od npr verbatim diskova još iz davnih vremena, ali sam to potrošio.

Sada mi treba da kupim neke nove prazne debele kutije za CDove, znači one obične, starinske, sa crnim srcem. Dakle, ne slim. Ne debele sa providnim srcem.

Sećam se ranije da su obično kutije od npr verbatim diskova bile super kvaliteta, a one koje su se prodavale posebno kao prazne su bile lošeg kvaliteta, oštre, krte, teško se zatvaraju i otvaraju.

Da li neko zna gde bi to moglo da se nađe? Po mogućstvu neke kvalitetnije? Poželjno u BG, ali može i bilo gde ako hoće da šalju.
 
Poslednja izmena:
На памет ми пада бувљак и подземни пролаз код Дома омладине.
Или да купиш празне дискове са таквом кутијом.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Hvala na odgovorima. Da li ta radnja u prolazu kod Doma Omladine još postoji/radi?
Taj kliklak je sigurno opcija jedino što ne mogu lično da vidim kvalitet, a ko zna šta prodaju.

Prazne diskove sam i ja mislio da kupim, međutim ima ih samo uz neke preskupe diskove tipa BD dvostrani 50GB ili CD od 90 min itd. Ne isplati se.
 
Мислим да још постоји, пре пар месеци сам прошао и радила је. Али ја ту дискове нисам куповао годинама.
Или бувљак, има оних ликова што продају празне дискове, батерије..., бар их је било раније.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Taj kliklak je sigurno opcija jedino što ne mogu lično da vidim kvalitet, a ko zna šta prodaju
Za ~600 din koliko izadje 10 kom sa poštarinom ne isplati se vući se po buvljacima. Naručiš pa vidiš da li ti odgovaraju, na drugom linku imaš istog proizvodjača i još jednog drugog.
 
Od mene preporuka za tog u podzemnom prolazu, kutije su mu potpuno normalne, nema nikakvih problema s njima. Radi još uvek, baš sam nedavno bio.
 
Aco, zvao sam tu ženu iz oglasa i otišao pošto mi je blizu. Kutije su solidne ali opet imaju lake ogrebotine što mi se nije svidelo, pa nisam hteo da ih uzmem.
Bio sam i u prolazu kod Doma Omladine. Imaju debele kutije sa crnim srcem i one su valjda 25 din ali su uzasno loseg kvaliteta sto i sam prodavac kaze. Debele sa providnim srcem su pristojnog kvaliteta i 35 din su, pa sam uzeo 10 komada cisto da se pokrpim trenutno. Kući sam vadio ta providna srca pa stavljao stara crna, jer su srca uglavnom očuvana.
Imaju tu i slim kutije obične, one su 15 dinara komad a kvalitet je pristojan.

Potraga se nastavlja :D
 
Imaš dva rešenja...
Prvo je, kao što sam napisao, da kupiš providne kutije u prolazu kod doma omladine (samo one valjaju), pa da stavljaš crna srca koja vadiš sa polomljenih kutija (kompatibilni su). Te kutije su 35 din komad.
Drugo rešenje je da nađeš negde nove verbatim diskove u debelim kutijama, oni su zapakovani i novi. Ja sam bio uspeo da nadjem i kupio neke samo je cena bila 75 din komad za CD.
 
Nazad
Vrh Dno