Šta je novo?

Preporuka za napajanje za ITX kućište

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Potrebna mi je preprouka za napajanje koje će da ide u mITX kućište NZXT H210 (https://www.nzxt.com/products/h210-matte-white) dužine do 311 mm, kako stoji u specifikaciji proizvođača kućišta.

Napajanje treba da preživi GTX2070, Intel 9500F i prateće komponente, bude modularno i pouzdano na duže staze (trenutno imam Corsair HX1000 koji me verno služi već 10tak godina). Viuzelni aspekt (boja kablova) nije presudan.
 
u to kiciste moze da stane bilo koje napajanje, postoji varijanta i sa kombinacijom sfx napajanja + jedan fan koji ce da duva iz psu shrouda direktno u grafiku posto tada ima mesta.
skoro je bio neki lep popust kod madjara pa sam uzeo evga t2 850w za 170e.
pogledaj neko evga g2/g3 ili seasonic u tom rangu. ok su i cors RMx.
 
Video sam preporuke za EVGA na više mesta ali nisu mi poznati kao brend za napajanja (ispao sam iz hardver igre, verovatno zato). Ta cena mi takođe odgovara.
 
u G2/G3 seriji je Super-Flower platforma koja je visoko cenjena i kvalitetna tako da nema greske sa tim.
bice jos preporuka ali ja sam za evgu.
 
I ja bih uzeo SFX napajanje da bi se grafička bolje hladila kroz rupe na PSU shroudu (a može da posluži i ako nekad ideš na manje kućište). Ako možeš da nađeš i platiš, Corsair SF600 (Platinum verzija ima mnogo bolje sleeve kablove). EVGA GM serija je isto dobra i jeftinija. Može i Seasonic SGX 650, ako nađeš (nije jeftin).

Ako uzimaš klasično ATX napajanje, vidi da nije mnogo dugačko, 140-150mm, ipak je zgodnije.
Seasonic Focus GX, Corsair TXM, EVGA G3...ne znam šta možeš da nađeš i za koliko. Mislim da je 650W optimalno, može slobodno i manje...
 
Evo npr. ovo napajanje iz moje mašine jeste ATX ali je malo (140mm), ima tihi režim rada i desetogodišnju garanciju.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno