Šta je novo?

Laptop ubaguje i pocnu se pojavljivati neki oblici linije po ekranu posle nece da se

Peske

Poštovan
Učlanjen(a)
27.01.2016
Poruke
20
Poena
54
Cao drugari.

Od skoro je poceo laptop da mi baguje desi se po nekad da mi se laptop skroz ukoci i pocnu da izlaze neki ljubicasti oblici po ekranu i samo se sire, posle toga nekad laptop nece da se upali tj.svetli lampica da je upaljen ali uopste nema nikakve slike. Po nekad samo sacekam a po nekad ni to ne pomaze. Jednom sam izvadio obe ram memorije i vratio i upalio se ali ne znam da li je do toga.
Inace skoro uvek ga koristim na drugom monitoru a ekran od laptopa je ugasen. I uvek ima onu podlogu sa ventilatorima sto ga hladi.
Nekoliko puta se pogodilo da se to desi kada mrdnem laptop ili sto.

Inace laptop je: Acer E5-575G
Intel i3 6006U
Ram 2x 4Gb DDR4 (e sad jedna je kingston druga ne znam koja je uz laptop je dosla)
Nvidia gtx940mx 2GB
Intel HD 520
Windows je na SSD-u Kingston 128
 
Deluje da GPU crkava. Prebaci u BIOSu na integrisanu graficku u procesoru ako moze, pa vidi kako se ponaša.
 
Cao drugari.

Od skoro je poceo laptop da mi baguje desi se po nekad da mi se laptop skroz ukoci i pocnu da izlaze neki ljubicasti oblici po ekranu i samo se sire, posle toga nekad laptop nece da se upali tj.svetli lampica da je upaljen ali uopste nema nikakve slike. Po nekad samo sacekam a po nekad ni to ne pomaze. Jednom sam izvadio obe ram memorije i vratio i upalio se ali ne znam da li je do toga.
Inace skoro uvek ga koristim na drugom monitoru a ekran od laptopa je ugasen. I uvek ima onu podlogu sa ventilatorima sto ga hladi.
Nekoliko puta se pogodilo da se to desi kada mrdnem laptop ili sto.

Inace laptop je: Acer E5-575G
Intel i3 6006U
Ram 2x 4Gb DDR4 (e sad jedna je kingston druga ne znam koja je uz laptop je dosla)
Nvidia gtx940mx 2GB
Intel HD 520
Windows je na SSD-u Kingston 128
speccy instaliraj videces tacno koji je drugi ram a i meni ovo deluje na gpu kako drugi clan kaze takodje

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno