Šta je novo?

AMD Radeon RX 570 tema

Nes*

Slavan
Učlanjen(a)
07.09.2012
Poruke
2,245
Poena
415
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5500 Lc Power CC-120
Matična ploča
BIOSTAR B450MHC
RAM
2 x CORSAIR Vengeance LPX CL16 8GB(1x8GB)/DIMM/DDR4/3000MHz
GPU
Biostar GeForce GTX 1660 Super 6GB DDR6
Storage
Gigabyte SSD 240GB GP-GSTFS31240GNTD , WD 500gb aaks+500gb azlx
Zvuk
Microlab 2.1 m900 40w
PSU
COOLERMASTER MWE White V2 600W
Kućište
Cooler Master Elite 332
Monitor
Acer 27" LED - KA272Ebi
Miš & tastatura
B100 & TRUST Gejmerska tastatura GXT 830-RW AVONN (Crna)
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
....poz kako da se iskljuci autoupdate drajvera? :)
 
Untitled.jpg ovo izbaci kad hocu da udjem u radeon settings

koja fora..?
 
Update-ovao se drajver, a nije Radeon software :), nekim bagom.

Jesi li probao da stavis najnoviji drajver ?
 
20.4.1 je verzija... modifikovao sam u registy i upalilo je
 
20.12.1 je poslednja verzija sa AMD sajta. Ništa joj ne fali i još je WHQL pa windows verovatno je neće dirati.
 
20.12.1 je poslednja verzija sa AMD sajta. Ništa joj ne fali i još je WHQL pa windows verovatno je neće dirati.

Hoce, veruj mi.
Instalirao drugaru na laptop-u sa integrisanom grafikom i posle dan izbacio Windows da ima update za APU i kada uradio, sjebao sve i istu poruku izbacije.
Kakvi mungosi *mjau**mjau**mjau*.
 
Ne znam zbog cega mi se ovo desava i to na chromu (na edzu nema baga). Kada se prebacuje na full screen koliko sam primetio kad je HD samo.... , ?

https://streamable.com/z9pcyr
 
niko nema slicnu situaciju ni misljenje..?
 
Pa mora da bude nešto sa codecs-ima u Chrome-u. Izgleda kao trenutno zastajkivanje slike, slično viđam kada puštam neki HD video sa sporog USB-a.
 
ja pomislio da nije zbog malo gb rama. A restart chroma moze tu da pomogne ili reinstal? ili da dodam zadnje drajvere za grafu :trust:
 
Pa još RAM-a nemože da škodi a meni 20.12.1 drajveri rade odlično mada sumnjam da je zbog njih jer meni je štucalo zbog sporog učitavanja sa USB-a zastane na pola frejma. Sa HDD-a isti film je radio odlično. Neznam da li može na Chrome da se podesi veći buffer kao na FF ?
 
nzm... zanimljivo da baguje koliko vidim ISKLJUCIVO na 1080
 
Instalirao juče.
 
Sinoć instaliram ove nove 21.2.2 i ostanem bez hdmi audio drajvera, znači totalni uninstall, nema ih nigde. Bravo za AMD. I posle toliko godina vuku ATI-jevu lošu karmu sa drajverima.
 
21.2.2 je opcinalan i nije wddm. Ja sam updejtova sa 21.2.1 i ima driver za HDMI sound.
 
Ista stvar. I ja sam imao 21.2.1 i sve je bilo u redu. Posle apdejta ostadoh bez hdmi audio drajvera. U pitanju je MSi Armor rx570. Znam da ovi nisu wddm i da su mogući bagovi ali ovo mi je malo ogroman propust, mada oni i znaju za ovo jer je navedeno pod issue
"HDMI Audio Devices may fail to install on Radeon RX 400 and Radeon RX 500 series graphics products."
 
Stigao 21.2.3. Sada je sve u redu sa zvukom.
 
Ja sam na B450 Tomahawk imao problem sa HDMI audio dok nisam stavio novi BIOS. Možda je taj "issue" bio vezan za to.
 
Hmmmm, kakve veze ima BIOS i HDMI audio sa grafičke kartice ?
 
kako je bolje prvo add/remove pa ddu ili obrnuto?
 
Odmah DDU u Safe Mode-u.
 
a jel se brisu oni folderi sa c: ?
 
Nazad
Vrh Dno