Šta je novo?

Huawei p30 ili Samsung s10e

mrmilos

Čuven
Učlanjen(a)
18.02.2005
Poruke
3,318
Poena
515
Ovako, priblizava se vreme da menjam svoj Huawei p10, star skoro 2 godine. Sa trenutnim telefonom sam zadovoljan, ne bih ja tu nista menjao, pa bih i da upgrade bude slican, dakle zakrivljen ekran nikako, ogroman telefon nikako, a opet da bude znacajan napredak u pogledu kamere i baterije pre svega. Dakle u opciji su ova dva modela, i to na rate preko mts, gde im je cena slicna... Zanimaju me neke prednosti i mane, samsung nikad nisam koristio, a huawei p10 mi je prvi kinez, i jako sam zadovoljan (da cak i sa emui). S druge strane, dizajn i velicina s10e mi se bas svidja... Svaka pomoc je dobro dosla...

Huawei P10
 
Ako ti je dosadio emui onda menjaj ako ti skroz odgovara nema razloga. Modeli imaju svojih prednosti i mana.
Rupa kod S10e je poprilicno velika, manje zlo je mini notch kod p30.
Inace s10e je kompaktniji i bolje lezi u ruci. P30 ima bolje kamere i bateriju, s10e bolji ekran, stereo zvuk...
 
Poslednja izmena:
Kamera i baterija su mi primarnije od stereo zvuka...

Huawei P10

Onda P30, ne zato sto S10e ima losu kameru nego je P30 kompletniji i malo bolji na tom polju a i manje su sanse da Huawei osakati autonomiju i foto kvalitet kroz apdejtove nego kod Samsunga.
Na kraju, ako si zadovoljan sa P10 onda ces se verovatno oduseviti sa P30, bolje ce ti ''leci'' nego S10e. Da je veci S10 opcija onda bi vec bila malo teza odluka.
 
Ne znam pod kojim uslovima i gde se uzima fon, ali ima boljih izbora od oba u svakom slucaju.

Izmedju ta dva, P30 definitivno i to Breathing Crystal bi bio moj izbor za boju.
 
Ne znam pod kojim uslovima i gde se uzima fon, ali ima boljih izbora od oba u svakom slucaju.

Izmedju ta dva, P30 definitivno i to Breathing Crystal bi bio moj izbor za boju.




U mts, na 24 rate, a kosristice se telenor kartica. Voleo bih da cujem neki bolji predlog a da zadovoljava moje kriterijume...

Huawei P10
 
Nazad
Vrh Dno