Šta je novo?

SudCki izvrsitelji VIP

Kako dokazujes da je tv ili komp ili bilo sta u kuci tvoje a ne coveka koji je prijavljen na tvoju adresu?

...riding on 720p...
 
Sve je to super kada bi se u drzavi Srbiji drzali striktno pravila...
Vise puta sam bio svedok u "ne moze to tako, nemaju prava" pa se ipak desi sa pratecim "e sta ces, Srbija..." gde se ljudi posle godinama vijaju preko suda da isteraju svoja ugrozena prava...
Odjava, full isplata, odes u Kanadu i ne vratis se vise. Ende
U Kanadi se kaze the end. :d

Kako dokazujes da je tv ili komp ili bilo sta u kuci tvoje a ne coveka koji je prijavljen na tvoju adresu?

Prošle godine (bože jel prošle il to bi pretprošle godine) prelazim ja granicu izmedju Srb i BiH i onaj carinik u BiH me pita "Jesu to tvoje kolica", odgovaram začuđen njegovim pitanjem "Jesu" a on meni mrtav ladan kaže "A imaš li ti neki papir, račun, da ja vidim da su to tvoja kolica"... vrrrr pada mi roletna i onda se dešava monolog u obliku verbalne dijareje posle koje dotični nije znao šta da mi kaže... Budhala ima svuda, primitivaca i ograničenih umova u izobilju, kada neko dodje "da obavi posao" (znači uzme pare, dnevnicu) nečiju imovinu popiše i višestruko pri tome podceni i sve u nameri da to proda (verovatno poznaniku pa da dele profit posle rasprodaje), džaba svima vama/nama "pravo i pravda", to ne ide u istoj rečenici sa izvršiteljima...
 
Nazad
Vrh Dno