Šta je novo?

Ploca za Ryzen 3400g, Asus AM4 Prime A320M-K ili Gigabyte AM4 B450M S2H

dada13

Poštovan
Učlanjen(a)
11.10.2014
Poruke
97
Poena
59
Pozdrav.
Koju mi od ove dve ploce preporucujete i sta dobijam ako uzmem 450 u odnosu na 320?
Gledam da kupim jeftiniju plocu za taj procesor i ne bih davao vise od 7500 din.
Nisam ljuti gejmer i necu klokovati procesor.
Razlika izmedju ove dve ploce je oko 2000 dinara pa da znam da li se isplati uzeti b450 i zasto.
Koristio bih vega integrisanu grafiku.
Hvala
 
Za neki budući apgrejd se isplati, dosta su kvalitetnije b450 ploče, čak i najjeftinije. Bolje uštedi na procesoru, i kupi 2400g. Temu će ti vrv prebaciti u "Šta da kupim" btw...
 
Ako nećeš klokovati uzmi Asus A320, memorije će isto raditi na tim pločama 3000-3200MHz.
 
Čisto zbog možda bolje bios podrške bih na tvom mestu razmotrio 100din skuplji ASRock AM4 B450M-HDV R4.0.
 
Nema Vga.Sada imam monitor koji ima vga i povezao bih ga sa kompom preko vga.A trebace mi i hdmi na ploci da bih povezao sa tv-om.
Da li je moguce plocu povezati sa monitorom preko vga a istovremeno staviti na plocu adapter dvi na vga adapter i povezati sa tv-om preko hdmi-a. Da istovremeno daje sliku preko vga na monitor i adaptera dvi na hdmi na tv i da li dvi prenosi i zvuk i sliku.
Ugusi vas ja :p .
 
Nema Vga.Sada imam monitor koji ima vga i povezao bih ga sa kompom preko vga.A trebace mi i hdmi na ploci da bih povezao sa tv-om.
Da li je moguce plocu povezati sa monitorom preko vga a istovremeno staviti na plocu adapter dvi na vga adapter i povezati sa tv-om preko hdmi-a. Da istovremeno daje sliku preko vga na monitor i adaptera dvi na hdmi na tv i da li dvi prenosi i zvuk i sliku.
Ugusi vas ja [emoji14] .
Tehnički moguće je ali zavisi od proizvođača šta je implementirao. Samo testom može sa sigurnošću da se proveri zvuk preko adapter na hdmi a slika svakako može da se klonira.

Послато са Redmi Note 4 помоћу Тапатока
 
Najverovatnije cu uzeti ASRock B450M HDV ,ima vga,hdmi,m2slot...sve sto mi treba. :)
 
Nazad
Vrh Dno