Šta je novo?

Horizon: Zero Dawn

Pa za nekog ko nije igrao na PS4 ili ga nema igra lagano vredi 50 eura s obzirom na kvalitet i content. Posebno kad pogledaš da recimo Ubisoft traži 40 evra za AC 3 "Remastered"

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Ponovo je ne bih prelazio pa ni da mi plate, ko je bude igrao prvi put lepo ce mu leci. Tsushima me iscedila, uzeo platinu, ako nisam spucao tu jedno 50h :D
 
Ovo je blagi uzas od optimizacije...ima da se pegla i pegla da se dovede u neko pristojno stanje, ako bude interesa za tako nesto.
 
Ovo je blagi uzas od optimizacije...ima da se pegla i pegla da se dovede u neko pristojno stanje, ako bude interesa za tako nesto.
Verovatno traži jaču mašinu da radi normalno, ako koristiš mašinu iz potpisa ne možeš ni očekivati da ti radi stabilno na preko 30 fps...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jok, radi ocajno i na 2080ti, mislim da nema stabilnih 60fps na 1440p.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Znaci da se ni ne pokusava igrati sad za sad...jos sam se ja ponadao pikati na 4K rez, a koliko vidim niko i ne spominje DLSS, steta. Najbolje je izgleda uraditi refund i tamo za par mjeseci nekada uzeti igru dok se iole sredi.
 
A ni ne izgleda nista spektakularno, igra stara 3 god sa boljim text.i efektima
 
Nije ništa razbijeno. Igra nema zaštitu. Verovatno Sony ide linijom manjeg otpora, jer kako vreme prolazi, DRM se sviđa sve manjem boljem broju igrača.
 
^
Mislim da bi Sony stavio sve moguce zastite samo da nije nadolazece nove konzole i HZD 2!Ovde ce svi imati priliku da probaju i legalci i pirati!Nace se neko medju njima koji ce se "navuci" na igru i imace zarku zelju da obrne i nastavak,a to znaci kupovina PS5 koji uskoro izlazi!Lepo su oni tempirali ovaj port tako da se PC igraci nece bas "ohladiti" od HZD-a,a pritom ce fino i zaraditi!Trenutno 55k igraca na Steam-u,ne racunajuci onu sitnu zaradu na Epic-u!
 
Poslednja izmena:
Nije ništa razbijeno. Igra nema zaštitu. Verovatno Sony ide linijom manjeg otpora, jer kako vreme prolazi, DRM se sviđa sve manjem boljem broju igrača.

^
Mislim da bi Sony stavio sve moguce zastite samo da nije nadolazece nove konzole i HZD 2!Ovde ce svi imati priliku da probaju i legalci i pirati!Nace se neko medju njima koji ce se "navuci" na igru i imace zarku zelju da obrne i nastavak,a to znaci kupovina PS5 koji uskoro izlazi!Lepo su oni tempirali ovaj port tako da se PC igraci nece bas "ohladiti" od HZD-a,a pritom ce fino i zaraditi!Trenutno 55k igraca na Steam-u,ne racunajuci onu sitnu zaradu na Epic-u!

Sviidja mi se ta taktika :D
 
Malo mi je cudno sto igra nece preko 57 fps pa to ti je!Automatski mi je igra namestila na Ultra,mega,giga podesavanja(1080p),ali sam ja to odmah malo smanjio da bih postigao 60fps,ali nece da moze!Kaze,evo ti 57 frejmova i vozi!Mislim igra lepo izgleda,ali se vide da tu nesto nije uredu!Ima nagle dropove do 10 fps sekundu,dve,pa je par minuta stabilna i tako u krug!Imam utisak da koliko god imas ram memorije sve ce zauzeti!Nije nesto da smeta,ali ipak...Verujem da ce se to sve ispeglati,ali za sada nije bas za pohvalu sto se tice optimizacije!
 
Poslednja izmena:
Sve mi je na max osim clouds i reflections , 1080p rez, igra mi nekako lose izgleda graficki ali mi je za sada super prica i gameplay , mada sam igrao samo 40 min pa ostaje da se vidi dalje.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Kod mene sve odvrnuto na max, baš sve, prosječno 74fps u benchmarku, na početku barem tih 10-ak minuta što sam igrao klizi sve ko po loju...

PS: Izgleda fantastično.
 
Sve mi je na max osim clouds i reflections , 1080p rez, igra mi nekako lose izgleda graficki ali mi je za sada super prica i gameplay , mada sam igrao samo 40 min pa ostaje da se vidi dalje.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Igras je na graficki iz naslova ili?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ne radi sjajno, ali radi ok, barem ovde na pocetku, ne znam da li ce kasnije da krene da zeza...

Evo, sve na max, bez motion blura, 4k sa 90% rendering i 1440p sa 100% rendering:




HDR je zaista super odradjen, a grafika je solidna, ne moze se ni ocekivati mnogo bolje od igre koja je izasla pre 3 godine za konzolu.
 
Poslednja izmena:
Ako si samo jednom igrao igru posle onog kompajlovanja šejdera, izgasi i upali je. Rešićeš se memory leak-a i manje će igra da trza. Neki bag je u pitanju, ljudi prijavljuju da im ovo pomaže u stabilnosti i performansama igre.
 
Jok, usao sam vec par puta, nisam imao trzanje nikakvo ni prvi put.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel istina da je graficki inferiornija od PS4 verzije (nema deformacije snega itd)?
 
Na mojoj mašini iz potpisa na podešavanjima koja je igra sama odabrala, 44 FPS prosek (toliko prijavljuje sam radon software, ja nemam običaj da merim FPS). Nisam primetio nikakva trzanja ili bilo šta što bi me omelo u igranju, sve izgleda ok na 1080p.
Sama igra mi se sviđa, pošto obožavam ovakav tip igara.
 
Nazad
Vrh Dno