Šta je novo?

Horizon: Zero Dawn

A da mozda nemaju deal sa krekerima da odredjene naslove ne diraju za neku finansijsku dobit ili lose tripujem?
Ne verujem. Denuvo + always online (gde kreka nece biti) i situacija je poprilicno losa za "scenu."
 
I ne treba da izadje... Ako ne moze da se odvoji 20e za oridjinale RDR2/HZD onda hebga i ne mora da se odigra, jer su obe igre odlicne (prva je doduse masterpiece)
 
E pa onda cu ja za par godina, kad bude na ponudi za 5 evra :D
 
Isto, ali na G2A da slucajno ne ode kinta Rockstaru i T2-u (ili Soniju ako izbace ovo) :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Navodno se na francuskom Amazonu pojavio listing za igru. Da li je to znak da je najava neminovna?:D
 
Isto, ali na G2A da slucajno ne ode kinta Rockstaru i T2-u (ili Soniju ako izbace ovo) :-devil-:
Nedobog da za dobru igru daš neku kintu razvojnom timu...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Navodno se na francuskom Amazonu pojavio listing za igru. Da li je to znak da je najava neminovna?:D
Nemoj preterano da stavljaš svu nadu u tu vest.

Taj isti listing je najavio i Scalebound da izlazi iako je godinama pre toga otkazan. Pritom, Amazon je godinama unazad pun ovakvih lažnih najava, pa tako ni danas nema njihovog novog Splinter Cell-a, Rayman-a, Bloodborne 2, Sunset Overdrive 2 i drugih igara.
 
Ipak gde je bilo dima, sada je i zvanično da Horizon Zero Dawn dolazi na PC u toku leta. Kako samo ne pogodiše za novi Splinter Cell ugh...

Najnoviji PS Blog intervju sa Herman Hulstom:

PSB: Speaking of experimentation, there have been rumors of a Horizon Zero Dawn complete edition that might be coming to PC… can you confirm or deny that?

HH: Yes, I can confirm that Horizon Zero Dawn is coming to PC this summer…. There will be more information coming from Guerrilla, from the new studio directors [Michiel van der Leeuw, JB van Beek, and Angie Smets] pretty soon.

PSB: PlayStation is no stranger to publishing titles on the PC, but Horizon: Zero Dawn is one of the largest games to make that leap. Is there anything you would say to PlayStation fans? What does it mean for the future?

HH: Sure. I think it’s important that we stay open to new ideas of how to introduce more people to PlayStation, and show people maybe what they’ve been missing out on.
And to maybe put a few minds at ease, releasing one first-party AAA title to PC doesn’t necessarily mean that every game now will come to PC. In my mind, Horizon Zero Dawn was just a great fit in this particular instance. We don’t have plans for day and date [PC releases], and we remain 100% committed to dedicated hardware.

Steam: https://store.steampowered.com/app/1151640/Horizon_Zero_Dawn_Complete_Edition/
 
Poslednja izmena:
7-og avgusta izlazi. 50e.


https://store.steampowered.com/app/1151640/Horizon_Zero_Dawn_Complete_Edition/

Sys req sa steam-a:

e3730986797daa6a4d294234abba6e50.jpg
 
Poslednja izmena:
Fino deluju sistemski zahtevi....Samo da bude prostora u grafickim setovanjima za tweak i vozi.
 
Super, ali 50e ?!? :(
Nadam se da ce biti nekih steam kljuceva da se nadje za 20-ak evra
 
A stigao je i SYSTEM REQUIREMENTS kao i pre order na steam-u

MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bits
Processor: Intel Core [email protected] or AMD FX [email protected]
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)
DirectX: Version 12
Storage: 100 GB available space

RECOMMENDED:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bits
Processor: Intel Core [email protected] or Ryzen 5 [email protected]
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
DirectX: Version 12
Storage: 100 GB available space

https://store.steampowered.com/app/1151640/Horizon_Zero_Dawn_Complete_Edition/
 
Mislim da ce ovo da radi lepo na mojoj masini u 2k na 75 fps-a, milina!
 
Super, ovo ima da leti na 4K60, taman je uradjen i pre-order (napokon da se iskoristi discount). Jedina igra koju sam i uzeo za ovaj steam summer sale.
 
Mi smo sirotinja ali smo evropa...
Takve nam cene, evropske :)
 
Evo gledam baš na turskom Epic Store. Sa onim kuponom što su delili nedavno, Horizon: ZD izlazi oko $10.

Što se mene tiče, kupljeno.
 
I manje od 15 moze da se uzme. Ja sam nasao za 8 dolara. :D
 
Nazad
Vrh Dno