Šta je novo?

Horizon: Zero Dawn

Shimec

Slavan
Učlanjen(a)
26.06.2007
Poruke
2,634
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X3D & DeepCool LS520SE
Matična ploča
MSI B550 Gaming Plus
RAM
2x16GB DDR4 3600MHz
GPU
Palit GameRock RTX 4080 OC
Storage
Samsung 860EVO 500GB, Samsung 970 Evo Plus 2TB, Kingston KC3000 1TB
Zvuk
Logitech G Pro X Wireless & HyperX Cloud AlphaS
PSU
NZXT C850
Kućište
MS Industrial Titan II Pro
Monitor
ASUS VG32VQ & LG CX 65"
Miš & tastatura
Logitech G502 Lightspeed & Redragon Vishnu
Ostale periferije
PS5
Laptop
Dell Precission 7760
Mobilni telefon
Samsung S20FE
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Xiaomi Mi Air Purifier 3C
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Mislim da bi im to bio dobar potez, da Sony exluzive izbacuju i na PC...sto da ne
Kukali su svi kako se zbog piraterije ne isplati na Pc a ja evo npr ne pamtim kad sam igrao nekog pirata na Pc..ne kazem da se ima para za sve ali moze se kupiti origi za pristupacne novce
 
Teško.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Na redditu kazu da se radi o PSNow.

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Znaci da se spemamo za Spiderman i GoW?! :p

Nema nista od ovoga, nije Sony lud da dovodi takve igre na pc osim putem streaminga.
 
Sad sam bas razocarao!Bas bi bilo lepo da se moze odigrati u 60fps!
Dali postoji mogucnost da se nekako pristupi nalogu koji imam na PS4,a da sam pritom zaboravio lozinku i nemam konzolu!Imam na tom nalogu samo HZD Complete Edition,pa sam hteo nekom da poklonim!Steta da stoji,a neko bi mozda igrao!
 
Poslednja izmena:
Pa ako znas email, resetuj password. Sto si prodao konzolu? :D
 
Pa ako znas email, resetuj password. Sto si prodao konzolu?
Prosto se nisam mogao naviknuti na 30 fps-a,barem nisu moje oci!:D
Moci ces na PS5
Kupice se sigurno,ali samo ako svaka igra bude radila u tih 60 frejmova!Mada ako je istina i za 4k,kupuce se i odgovarajuci TV!:D
 
Poslednja izmena:
Hoće igre sa PS4 raditi u 60 ali za nove čisto sunjam. Kad napucaju grafiku, fiziku, AI opet će to da se vrti u 30.
 
Nema sanse da to bude 60fps, mozda samo u pocetku, pa kad vidis koji hardver ide u ps5 jasno ti je kolko to moze da traje, iako se ne zna sad sav hardver, ali zna se otprilike koje graficke idu.
 
Ja sam prilično siguran da će i Xbox i PS5 terati u prve dve-tri godine većinu igara na 4k/60 pre svega jer je CPU ovaj put vrhunski i verujem da će biti dovoljan do kraja ciklusa nove generacije. Nakon tri godine očekujem Pro verziju sa znatno jačom grafikom što bi opet trebalo da obezbedi 4k/60. Ne zaboravite da je glavni problem sadašnje generacije ispodprosečan CPU.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam prilično siguran da će i Xbox i PS5 terati u prve dve-tri godine većinu igara na 4k/60 pre svega jer je CPU ovaj put vrhunski i verujem da će biti dovoljan do kraja ciklusa nove generacije. Nakon tri godine očekujem Pro verziju sa znatno jačom grafikom što bi opet trebalo da obezbedi 4k/60. Ne zaboravite da je glavni problem sadašnje generacije ispodprosečan CPU.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Samo kad bi CPU bio presudan za 4K igranje, a ne GPU.

Kakav god GPU da ugrade, on se mora masovno proizvoditi a sigurno je neće gurati 4k/60fps sve naslove.
 
Vrhunska igra. Nadam se da će dobro da je portuju na PC.

Meni je ona ispred RDR2 ali ukusi su različiti. :)
 
Ako srede one bezlične facijalne animacije i promene glasovne glumce, možda u stvari i bude valjalo.
 
Imam osecaj d ce ovo biti "test" balon za buduce naslove i da ce Sony gledati da u buducnosti izbacuje ekskluzive i za PC. Uvideli su da to ima prodju kada je MS poceo, posto vise ekskluzivnost ne znaci biti ekskluzivan za uredjaj, vec vise za platformu. Posebno ako uvedu neki slican subscription based servis kao MS.
 
Pa ako pocnu kao MS, onda cemu konzola i njen smisao, teraju me da se vratim kompu i glupom Steamu...
 
Naravno, ali nisam mislio na PS Now. Mislio sam na nesto slicno Game Pass-u.
 
Pa ako pocnu kao MS, onda cemu konzola i njen smisao, teraju me da se vratim kompu i glupom Steamu...

Smisao konzole vidim za onog ko nece da budzi komp i da ce radije platiti 200e a da ga zabole za grafiku i frejmrejt i igrati to tako kako konzola dopusta, ocajan frejmrejt i skrnava grafika XD, ali eto neko ne mari za to..
A taj PS now servis, nije to to.. treba im nesto kao Gamepass..
Death Stranding pa sad ovo, miriše mi na dobro XD
 
Po meni ovo je odličan potez. Prvo zaradiće novac na staroj igri. Drugo navući će nove ljude (PC publiku) na Horizon Zero Dawn i onda će objaviti drugi deo koji će naravno biti PS5 eksluziva i izaći će za PC za 5 godina.
 
Najvece je pitanje koliko se te igre uopste prodaju na PC-u?
Evo RDR2 jos uvek nije krekovan, a ne mogu nigde da nadjem koliko je prodat na PC-u, jer:

Since Rockstar doesn't share platform sales data, we don't know how much the PC version has sold so far.

Red Dead Redemption 2 PC is now available across three digital platforms, including the Epic Games Store. Aside from being available through the Rockstar Launcher, the game was available exclusively on Epic’s digital store for 1 month before releasing on Steam as well. Initial first month sells through the Epic Games Store have been quite disappointing however.

As reported by SuperData, the title sold 408K units on the Epic Games Store in its first month. These sales numbers ashen compared to other exclusive launches like Borderlands 3, which sold 1.78 million units in its debut month.

According to Steamcharts, the game isn’t selling that good through Steam either with the charts indicating that the game has sold between 200,000 and 500,000 copies so far. Whether this chart is accurate remains to be seen, but it does provide an indication.

Since Rockstar doesn’t share platform sales data, we don’t know how much the PC version has sold so far.

As reported by VentureBeat earlier this year, it has been estimated that Red Dead Redemption 2 sold roughly 10 million copies on PS4 and Xbox One in its first three days of sales.

Red Dead Redemption 2 is available now for PC, PlayStation 4 and Xbox One.

Edit

Mislim da je razlog sto se sve vise ovakvih naslova pojavljuje na PC-u je taj, sto je sada dosta teze krekovati te igre i uglavnom prodje dug period pre nego sto se krekuju, tako da ima dovoljno vremena da se original proda.
 
Poslednja izmena:
A da mozda nemaju deal sa krekerima da odredjene naslove ne diraju za neku finansijsku dobit ili lose tripujem?
 
U planu je samo videcemo kada, veovatno kad petica se pojavi pa posle nekog perioda
 
Nazad
Vrh Dno