Šta je novo?

Resident Evil 3 Remake

Dodje mi da odradim refund, znao sam i ranije tj skontao sam da ce ovo sve biti copy paste...
 
Neki ljudi idu toliko daleko da govore: ista kola po ulicama iz re2 su u re3, nema 100 vrsta zombija, neki zombiji iz re2 se pojavljuju u re3, gomila textura je ista, kretanje lika je isto...
Pa?

Pa lenjost. Napravili odličan engine za RE2 pa odlučili da budu pohlepni. Malo copy-past, min truda ali zato puna cena.
Рад на обе игре је ишао паралелно, плус радња RE3 почиње пре RE2 и завршава се после њега. Зато је и логично да постоје слични зомбији, текстуре и остали детаљи. У раном периоду је постојала идеја да обе игре буду сојене у једну, али се од тога одустало.
Користи се енџин који се користио и на RE7. Није ту у питању лењост већ паметно коришћење ресурса и могућности које сам енџин пружа, а који су се одлично показали.
 
Upravo, sve tri igre sasvim dobro izgledaju + optimizacija odlicna.
 
cak i re code veroniku da urade na ovaj fazon, skroz nebitno, dokle god je dobra igra,
Е, то би стварно могло - RE: Code Veronica X римејк био пун погодак.
 
Mislite da urade sa fixnom kamerom, kao u originalu ili ovako kao u remake-ovima?
 
Dzabe se nadate, izgleda da ce opet da se glupiraju se first person kamerom i RE8 a moguce i vr only (mozda ne osmica, ali svakako nesto)
 
Poslednja izmena:
Svake 3 igre(sa brojevima) pa menjaju drasticno perspektivu.

1 2 3 Fixirane kamere
4 5 6 Kamera je uvek iza ledja/preko ramena
7 8 9 Prvo lice

Sto mu dodje da ce i 8 i 9 99% biti prvo lice... (meni se licno ne svidja)
al j3b4g4 kad forsiraju.

Inace demo je dobio patch danas, sem sto su sifru za sef promenili, sta su jos radili?
 
Poslednja izmena:
Pise na Aqua Cure slici-reklami:

11fUpXU.png


fhECI10.png
 
Ja se razocarao jer sam sad saznao da se kampanja zavrsava za 6 sati
 
Cek jel su 2.i sad ovaj 3.deo Remake samo graficki unapredjeni ?
Lokacije, zavrzlame i generalno cela radnja 100% isti kao originali ?
 
Znaci skroz nova prica sa istim glavnim (pozitivnim i negativnim) likovima ?
 
Ok, sad kapiram.

Ali pitam zbog radnje i resavanje zagonetki, da li igranje originala (i sveze secanje na to) pomaze u igranju remake-a :) ?
 
@SandMan

Ne pomaze ti nista sto se tice stare igre, ovo je bazirano na njoj, nije samo lepsa igra, a sve ostalo isto...

Neko zna kad izlazi za nas/evropu?
 
Dakle, potpuno nova igra, sa delicima stare, ok, hvala.
 
Radim od kuce, instalirala mi se igra. Od 7 ujutru je bila dostpuna. Krenuo malo, uzbudio se previse i alt-f4 moram da radim. Haos. :D
 
Одгледао сам синоћ цео walktrough. Нема теорије ово да пазарим када буде било на снижењу на сајтовима за препродају - онај Немезис је луууууууд и напоран до зла бога. Али, сама игра - врх!
 
Probao igru nekih 20min.. sta znam, ok je...nista specijalno, bolje sacekati snizenje pa uzeti kao sad sto je RE2 tipa 10-15e max jer ne vredi ovo 40e koliko je sad...
Na pocetku kad sam video prvo lice reko covece koliko je bolje nego iz treceg
 
Cujem da su iskasapili originalnu trojku u rimejku samo tako. Da sam planirao da dam pare Capcomu, ovo bi me svakako okrenulo besplatnoj verziji.
 
gledao sam sinoc neke strimere kako igraju ovo i samo mogu reci da za mene ova igra nema veze sa originalnim RE3. postenije bi bilo da su igri dali novo ime i tako je prodavali. nema atmosferu RE serijala. igra deluje previse lako i koliko sam do sad video nema nekih dobrih mozgalica. malo fali da akcija bude kao u doom-u. sve sto ti treba naci ce tebe a ne ti njega... oruzija i trave koliko hoces, kad jednom pokupis lock pick obijas brave u nedogled...smor.
grafika je ok ali j8t nije sve u tome. u svakom slucaju ne bi je kupio a necu je ni igrati besplatno. za mene je RE mrtav posle treceg originalnog dela i zelim da mi ostane u lepom secanju.
 
Nazad
Vrh Dno