Šta je novo?

Resident Evil 3 Remake

@Deraci

To je meni odmah palo na pamet, pre bilo cega, pre ovog demoa kad su rekli noz se nikada ne trosi, ali ne moze da se koristi kao defence item. Sto je ok, jer sad ima dodz move,
ali tu nastaje drugi problem...
Otkines nogu zombiju sa 3-4 metka, kad je na zemlji dokrajcis ga nozem, samo izolujes jednog po jednog i cao zdravo, zombiji kao da ne postoje, i kao da ne trosis maltene nista od municije za njih,
sto mi se realno ne svidja, igra kao da se prebaci na easy tezinu zbog ovog exploita...
 
Poslednja izmena:
jel ti to iz iskustva ?
 
Da, probano i radi.
 
Drago mi je sto se noz vise ne trosi, to mi je smetalo u dvojci, desavalo mi se u par situacija da sam bio bez municije, noza, icega... ovako cu barem uvek imati makar noz.
 
@Precise

Kako si to uspeo?!

Ja na hard, ubijem sve zivo sto se mrda (bez ikakvih infinite weapons ili infinitiv noza), dakle imas municije da ubijes sve sto postoji u igri i jos da ti ostane, kako ti ostanes bez municije?!
 
Poslednja izmena:
Čuo si za Marfijev zakon ?
 
@Dexter ne znam, izgleda da nisam toliko dobar pro kao ti.

Salu na stranu, verujem da sam imao problema sa inventarom, da mi je bio pun, pa u par prilika nisam imao mesta gde da pokupim municiju ili materijal za municiju, tako nesto, ne secam se.
 
Kako radi demo na slabijim masinama?
 
Nisam probao ali ista zahtevnost i grafika kao dvojka, tako da verovatno radi fino.
 
Novi Jill Trailer



I evo koliko je fenomenalno optimizovana igra.

 
Poslednja izmena:
Dexter ja sam cep'o na Fenomu, i radi odlicno, kad kazem odlicno mislim 50 60 fps. 1050ti 4gb Medium Low High podesavanja 1920x1080 DX12 bez dynamic rez. Videcemo kasnije kad naidju neke zahtevne scene, ali sta ova starudija tera ni ja ne mogu da verujem :D
 
Poslednja izmena:
Probaj nesto od ubisofta :) Da vidis kako starudija ne tera ni pod razno.
A ovo je primer za primer fenomenalne optimizacije za PC.
 
Kako za koga... meni novi Nem i Jill fantasticni. Iako mi je stari Nem isto takodje odlican kod tog "popravljenog" mi se nesto ne svidja.
 
Ko sto kazes, kako za koga. U svakom slucaju, sto vise opcija to bolje cheers
 
IGN daje 9 a PC gamer i Gamespot 6, wtf
 
Probao demo nakon velike pauze gaminga i mogu reci da me prijatno iznenadilo,opusteno,lagano i mislim da je trojka nesto najbolje u tom zanru.Probajte necete se pokajati.Kad ja ovako mator konj od priblizno 50 banki kazem da je odlicno,sigurno je tako.Tko je ne odigra,pokajace se.Stare čari ne mogu da se zaborave.
 
Probao demo nakon velike pauze gaminga i mogu reci da me prijatno iznenadilo,opusteno,lagano i mislim da je trojka nesto najbolje u tom zanru.Probajte necete se pokajati.Kad ja ovako mator konj od priblizno 50 banki kazem da je odlicno,sigurno je tako.Tko je ne odigra,pokajace se.Stare čari ne mogu da se zaborave.

Pa ne moze nikako biti bolji od 2. dela :)
 
Svi se žale da je ovo trebao biti DLC a ne igra sa punom cenom.
 
Pa re2 stari/original je trebao da bude dlc za re1, a 3 dlc za re2.
To moze da se kaze i za recimo sve far cry, asasin krid, bioshok itd.

Ja imam 0 problema sto su opet koristili neke resurse iz re2 kao texture, lokacije, zombije itd.
Neki ljudi idu toliko daleko da govore: ista kola po ulicama iz re2 su u re3, nema 100 vrsta zombija, neki zombiji iz re2 se pojavljuju u re3, gomila textura je ista, kretanje lika je isto...
Pa?
 
Poslednja izmena:
Pa re2 stari/original je trebao da bude dlc za re1, a 3 dlc za re2.
To moze da se kaze i za recimo sve far cry, asasin krid, bioshok itd.

Ja imam 0 problema sto su opet koristili neke resurse iz re2 kao texture, lokacije, zombije itd.
Neki ljudi idu toliko daleko da govore: ista kola po ulicama iz re2 su u re3, nema 100 vrsta zombija, neki zombiji iz re2 se pojavljuju u re3, gomila textura je ista, kretanje lika je isto...
Pa?

Pa lenjost. Napravili odličan engine za RE2 pa odlučili da budu pohlepni. Malo copy-past, min truda ali zato puna cena. Nemam ništa protiv čisto da se razumemo. Da sam ljubitelj RE sigurno bi kupio po punoj ceni.
 
Sledeci god of war ce koristiti isti engine kao i poslednji na ps4,
koja kompanija pravi uvek novi endzine za svaki novi deo iste igre?
Ja imam 0 problema sa time, cak i re code veroniku da urade na ovaj fazon, skroz nebitno, dokle god je dobra igra,
za razliku od asasin krid igara gde je bukvalno sve copy paste sa 2% izmena.
 
Nazad
Vrh Dno