Šta je novo?

Resident Evil 3 Remake

@DeraDish

Pretece me i ovde... :)
 
Bilo bi super kad bi negde nasao za 30e pre order. 40e je najjeftinije sto pronalazim sada.
 
ne znam da li sam ja jedini kojem se ovi remake-ovi RE serijala ne svidjaju? kao neko ko je igrao RE 1,2 i 3 u originalnom izdanju mislim da prelazak na 3D unistava atmosferu u igru. igra kao igra je ok ali se mogla zvati i nekako drugacije. ovako ispadne samo jos malo cedjenja para od poznatog serijala.
 
@Time

re1 remake je zadrzao fixirane kamere i ceo primitivan gameplay, svejedno, igra je odlicna.
re2 remake je apsolutno zadrzao duh i atmosferu originalnog re2, samo je prebacen u modernu grafiku kao i moderne kontrole i kameru.
Tako da se ne bih bas slozio.

A i dan danas povremeno odigram sve zive re igre, re1,re1 remake, re2, re2 remake, re3, re CV.
Ovo govori neko ko ima 30 godina staza sa igrama i 38 godina zivota i mnooogo sati provedenih na svim zivim konzolama uz sve re igre.

re4 je meni problem i sve nakon toga, odlicna igra ali vise vuce na max pejna nego na RE igru.
re5 daleko od odlicne igre
re6 tesko smece
re7 isto kao i re4, odlicna igra, los RE.
 
Poslednja izmena:
Sexy...
 
Декстере, мала исправка: RE1 није објављен као REMAKE, већ као REMASTERED: https://store.steampowered.com/app/304240/Resident_Evil__biohazard_HD_REMASTER/, исто као и RE Zero који је одличан. RE: Revelations 1 и 2 су такође веома добри. Не знам какав је RE: Operation Raccoon City.

Operation Raccoon City je tesko shajze, nije ga radio Capcom nego neki no name cobani, ne preporucujem.
 
@Time

re1 remake je zadrzao fixirane kamere i ceo primitivan gameplay, svejedno, igra je odlicna.
re2 remake je apsolutno zadrzao duh i atmosferu originalnog re2, samo je prebacen u modernu grafiku kao i moderne kontrole i kameru.
Tako da se ne bih bas slozio.

A i dan danas povremeno odigram sve zive re igre, re1,re1 remake, re2, re2 remake, re3, re CV.
Ovo govori neko ko ima 30 godina staza sa igrama i 38 godina zivota i mnooogo sati provedenih na svim zivim konzolama uz sve re igre.

re4 je meni problem i sve nakon toga, odlicna igra ali vise vuce na max pejna nego na RE igru.
re5 daleko od odlicne igre
re6 tesko smece
re7 isto kao i re4, odlicna igra, los RE.

re1 original je možda i najbolji deo što se tiče priče
re2 se sećam jedino krokodila u kanalizaciji
re3 prešao milion puta, i ovaj novi re3 mi ni malo ne liči na trojku mada videćemo
re4 jedna od najboljih igara po meni, čak sam i skinuo neki program da može da se upravlja mišem pošto se u originalu laserski nišan teško kontroliše, takođe prešao milion puta
re5 u odnosu na re4 mnogo gora mada može da se igra
re6 po meni jedan od najboljih delova re, a ispljuvana na max jer ne umeju da je igraju, recimo sami početak igrice kada mora da se uskoči u helikopter ne da je težak nego pretežak i mnogi odustanu na samom startu zato i pljuju. Sviđa mi se što zombi može da se sredi sa nožem recimo ili nekim predmetom, nervira me boss Ustanak koji je na foru nemesisa ne može da se ubije, samo da se onesposobi na neko vreme dok opet ne napadne...
re7 po meni smeće od igrice, više liči na film hostel nego na re serial
sve kad se sabere re4 je po meni najbolji deo
 
de radiću, jel ovo milosh teodosič ?

re4 je radio šindži mikami (režirao prvi deo) . jedna od najboljih igara ikad.

(naravno apsolvirao sam u sitna crevca sve rezidente koji su se ikad pojavili, osim šestice i onog operation racoon city)

maxresdefault.jpg
 
Poslednja izmena:
Re4 je fenomenalna igra, ALI los re.
Kopija malo poznate igre, cold fear, pokrali su sve zivo, kameru, perspektivu, laserski nisan, cak i prica sa tim parazitima itd.
Ali su je naravno poboljsali.

Re6 je extra igra?! Ok, ukusi su bas razliciti...

Code Veroniku si igrao?
 
re4 11 januar 2005
kold feet 15 mart 2005

nešto je brzo kopirali, verovatno uz pomoć marti mek flaja

veroniku igro, više puta naravno ( aleeeeeksiiijaaaaa !!!! )
 
Meni je Cold Fear imao mnogo bolju atmosferu nego RE4, okean, izolacija, podsetilo me na The Thing.
 
meni je andajing imao tek ponajbolju atmosVeru (dole nato) , ali pogledaj kako se zove tema, a mi smo zagazili u OT. Za to streljaju.
 
Demo za single player i open beta za multiplayer

 
Poslednja izmena:
teodosić pokido
 
Novi skrinshotovi sa karlosom u bolnici:

 
Samo da neko izmoduje taj nos sa Nemesisovog lica :whip:
 
Evo par first-hand slicica, 4K sve nasvirano na maksimalno sto se tice grafike:

20200319183401_1.jpg20200319183750_1.jpg20200319183801_1.jpg20200319184845_1.jpg20200319184930_1.jpg
 
Igram novog Doom-a, nemam sad vremena za ovo druze :d
 
To ne treba da vas cudi s obzirom da je isti engine, requirements, opcije i optimizacija kao za RE2 Remake i DMC5.
Dakle, na masinama ce ovo raditi isto ili veoma slicno kao sto su radile te dve igre.

Eto, da ne bude pitanja kada dodje vreme. :D

Vrhunski engine!
 
Poslednja izmena:
Demo je odlican, odigrah ga cetiri puta. :d Najbitnija promena koju sam primetio u odnosu na dvojku je sto noz moze neograniceno da se koristi.
 
Nazad
Vrh Dno