Šta je novo?

Resident Evil 3 Remake

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525
2Bj29QA.png



Glasine se ispostavile kao tacne, ove slike procurile na PSN-u.
Zvanicna najava najverovatnije sledece nedelje na The Game Awards.
 
Jedan od boljih intro-a ever što se mene tiče... :)
 
Radujem se igri ali ovaj redizajn likova mi se za sada ne svidja, - ni Jill, ni Karlos (njega ne bih ni prepoznao), ni Nemesis. Al da vidimo kako ce izgledati in-game...
 
Izlazi vec 3. aprila:




 
Poslednja izmena:
Au kako genericki izgleda Jill, maltene kao da su pogledali Reboot Laru Kroft i rekli "moze to, samo promeni kosu da ne bude previse ocigledno" :lupko:
I klascni odecu iz trojke naravno ce da kasnije da prodaju. Dobri stari Capcom :vomit:
 
Meni ovo deluje nekako brzinski sklepano sto se vidi i po ovim generickim likovima koji ne lice ni na sta... Kao fanovi su hteli i ajde dacemo im RE3
A tek onaj MP mod Project Resistance, majko mila :smash::crash::wc:
 
Igra je u razvoju vec 3 godine. Samo neka nastave sa davanjem fanovima. ;)

Koga briga za multiplayer... Posluzio je do juce za odlican reveal RE3.
 
Poslednja izmena:
Copy paste mi ovo sve deluje. Nisam nahajpovan nimalo kao pred Re2 XD
 
Što se bunite. Ovo sasvim solidno izgleda.

Kao što reče DeRadicci, neka samo daju!
 
Nek me neko podseti dal su tenk kontrole bile u trojci kao u dvojci?
 
Jel vas bese i u ovom delu juri boss koji ne moze da se ubije? (mrzeo sam to u dvojci...)

 
Poslednja izmena:
Da, i ima rocket launcher kasnije :D. Ne znam kako će biti u ovoj verziji ali se sećam da je u originalnoj igri mogao privremeno da se ubije i da se ne pojavljuje neko vreme a i dropovao je neke jedinstvene stvari ako se sećam dobro (davno beše :D )
 
Nemezisa si mogao da ukokaš (privremeno) u svakom susretu, i davao je kako Ivke kaže, prilično dobar loot.
Još ovo i code veronika, pa da katanče franšizu...
 
@lepi & Ivke

Kada prvi put ubijes nemesisa izbaci prve delove (50%) za automatski pistolj
kada ga drugi put ubijes izbaci drugi deo (100%) delove za automatski pistolj
kada ga treci put ubijes izbaci holder za 3x spreja, u koji i kasnije mozes da ubacis 3 healing spreja a zauzima samo jedan slot u inventaru
kada ga ubijes cetvrti put, ne dobijas nista :)

Ovo je na hard, na easy nemam pojma da li izbacuje drugacije ili jos stvari.
 
Radujem se igri ali ovaj redizajn likova mi se za sada ne svidja, - ni Jill, ni Karlos (njega ne bih ni prepoznao), ni Nemesis. Al da vidimo kako ce izgledati in-game...

Ne mogu bas da ubace onaj stari smek likova, koji je bio malo kartonish/manga u realisticnu danaslnju estetiku.

A za nemesisa, meni se licno ne svidja sto ima nos uopste, i sto ima te nerealne nepotrebno predugacke zube...
 
^I to je nesto, daj sta das :type:

Ne mogu bas da ubace onaj stari smek likova, koji je bio malo kartonish/manga u realisticnu danaslnju estetiku.

Naravno da mora se menja donekle, ali sto se mene tice, ovo je bas drasticna promena. Kod dvojke si barem mogao da pogledas Leona i Kler i kazes ok to su oni ali u novom ruhu. Ovo dvoje sada... bah. Pogotovu sto sad Dzil roka neki Karen fazon :test:
 
Meni je skroz ok, modernizovali su ih, a klasican kostim dobija svako ko preorderuje, sto mislim da je 99% nas ovde.
 
@Deraci

Da nema limit i ima par easter egova, stim sto ja imam problem sa brajtnesom, sve je maltene skroz crno kakav god seting da postavim...
 
MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectX: Version 11
 
Pa identicno kao za RE2 Remake i DMC5. I naravno, rade bez problema i na slabijim masinama.

Ovaj njihov RE Engine je odlican.
 
Poslednja izmena:
Jill izgleda dobro sada, u originalno je izgledala malo bezveze. Ne znam, nikada nisam voleo RE 3 kao prethodne delove, videlo se da je došlo do zamora žanra, nešto je moralo da se menja. Posle je došla Codename Veronica i bila najbolja igra u serijalu.
 
Jill izgleda dobro sada, u originalno je izgledala malo bezveze. Ne znam, nikada nisam voleo RE 3 kao prethodne delove, videlo se da je došlo do zamora žanra, nešto je moralo da se menja. Posle je došla Codename Veronica i bila najbolja igra u serijalu.

Ona odlicno izgleda, ali ovaj muskarac do nje bas bezveze izgleda.
 
@Precise

Si ti video Karlosa od pre 20 godina?
izgledao je kao spanski leon... genericki.
Sad izgleda bar normalno i unikatno.
 
Baš me raduje to što je dvojka prošla ovako dobro. Iako sam bio skeptičan što nema fiksne kamere zaista sam uživao igrajući je.

Malo me brine što je trojka više "action focused" jer sam dvojku igrao na TVu sa dzojpadom i izuzetno sam loš u nišanjenju sa pečurkama.

Onaj MP mod mi deluje suvišno i nadam se da neće zbog njega SP zbrzati.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno