Šta je novo?

TCL Plex

emlook

Cenjen
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruke
33
Poena
159
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i3 10100
Matična ploča
AsRock z490 Extreme
RAM
G. Skill DDR4 16 gb 3200Mhz
GPU
Asus rx 550 2gb
Storage
Kingston SA2000M8250
PSU
Antec EA750G pro
Kućište
MS industrial Conqueror
Monitor
Samsung T220
Miš & tastatura
Red dragon; Hama
Ostale periferije
Genius HF 2020
Laptop
NO
Tablet
NO
Mobilni telefon
POCO X3Pro
Pametni uređaji
NO
Steam
NO
Pristup internetu
  1. Optički internet
Uzeo sam za suprugu ovaj telefon u MTS, još pre nedelju dana. Sin i ja se utrkujemo ko će pre da ga pozajmi i da se igra sa njim, jer je telefon za te pare VRH VRHOVA. Radi bez štucanja, bez lagova, da smo svi u kući oduševljeni.
O hardveru samo pohvala.
Uradili smo i Antutu banchmark koji iznosi 209557 i to ga svrstava na 56 mesto njihove rang liste, što smatram da je jako dobro.
Fotografije besprekorne, video je zaista odličan.
Stalno mu je uključen NXTVISION, a baterija zaista je dobra i pod tim "opterećenjem" i traje više od jednog dana.
Ima dual band WiFi konekciju, koju smo isprobali na ONT ( optical network terminal) i brzina je 195/75 mb/s na 5GHz, tj koliko iznosi brzina neta za moj paket BOX 4 plavi.
Igrica Formula 2019 se igra bez ikakvih problema. PUBG se takođe igra sa velikim oduševljenjem.
Ako imate namere da kupujete nov telefon, ja vam savetujem da ovaj brand i model, ne izbegavate, jer ćete se jako prijatno iznenaditi.

https://www.tcl.com/global/en/mobile/tclplex.html
 

Prilozi

  • Screenshot_2019-11-19-16-37-40-832.jpg
    Screenshot_2019-11-19-16-37-40-832.jpg
    390 KB · Pregleda: 282
  • Screenshot_2019-11-19-20-29-55-127.jpg
    Screenshot_2019-11-19-20-29-55-127.jpg
    277.3 KB · Pregleda: 275
  • Screenshot_2019-11-20-21-55-01-579.jpg
    Screenshot_2019-11-20-21-55-01-579.jpg
    403.4 KB · Pregleda: 265
Videh jedan na KP, pre neki dan, mislim da je cifra bila 220e.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ovo zvuci ko reklama bukvalno
Upravo.

Sooo... Blago lošiji procesor i manja baterija nego Mi 9 Lite, ista kamera i memorija, ubušen ekran, od firme poznate po televizorima, za slične pare? Ok.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Pa znas kako, svakako bolje lunch hole sa leve strane nego klasican notch, manje smeta definitivno.

SD 675 ima nesto slabiji gpu od SD 710, ali u praksi to je to identicne performanse. Prednost Mi 9 Lite je bolja baterija i Amoled. Opet u zvanicnoj prodaji 64GB vatijanta Mi 9 Lite je skuplja od plexa nekih 5k, ako izjednacimo memaru na 128GB to je 8k razlike. Toliko je realno i bolji.

Sta znam ovaj Plex je vise konkurent Redmi Note 8 Pro modelu ako gledamo zvanicne cene. Oba imaju svojih prednosti, vise ih je svakako na stranu rn8 pro ali Plex je bez sumnje super fon. U toj klasi oko 30k posle rn8 pro i ajde mi a3 objektivno najbolji fon.
 
Nisam ni skapirao da nije amoled, realno da, Note 8 Pro.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
U toj klasi jedini amoled je a3 sa 720p, tako lcd i nije nista cudno.
 
Igrao sam se sa telefonom i jeste za te pare je odlican, mada odbila me jednastvar koju mozda i reko ko gleda SAR vrednosti, tj. zracenje telefona.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Koristim telefon nedelju dana.
Jedino što mi nedostaje je notifikaciona lampica, sve drugo je veoma, veoma dobro i iznad očekivanja.
 
@djokosrb

675 ima bolji CPU od 710, to je najvaznije, neocekivano dobar chipset :)

GPU bitan za igre, za ostalo posluzi bilo relativno moderan GPU.
 
Ako nekome, ne daj boze, bude trebala informacija...tcl ispade na beton, puce ekran, zamena u mobisu (ovlasceni servis) 13.900 dindzi...
 
odlična informaccija,automatski diskvalifikuje telefon iz bilo kakvog daljeg razmatranja (nije da je i ovako bio ozbiljan takmac u klasi,ali ovo je finalni minus).
 
Nema Gorilla Glassz j*g..
 
Telefon je sasvim solidan, ekran najveca prednost mislim na lepotu slike ali sto nema maskice za njega cu da poludim. Jedino sam naso soft silicone masku za njega u ceskoj i slovackoj ali ne isporucuju za Srbiju. Ova koja ide uz telefon tvrda kao kamen i ako su suvlji dlanovi ode kao raketa sa njih.

Sent from my T780H using Tapatalk
 
Ne znam da li neko jos prati ovu temu .Dve godine koristim Tcl 70L mob tel.Zadovoljava sve moje potrebe.Juce mi je sa osnovnog ekrana nestala Lock(bravica).Sada telefon iskljucujem prekidacem sa strane ili pustim da se sam ugasi.Napominjem da nisam nista radio na telefonu.Restart nista nije promenio.Ako neko ima bilo kakvo iskustvo neka napise.
Greska u kucanju,model je Tcl 10 l.
 
Probaj da nađeš među vidžetima tu ikonu, ako sam dobro razumeo da ti je nestala Lock ikonica.
 
Djeneral.hvala ti na savetu.Vracena ikona na svoje mesto.Izvucena iz vidzeta.Ni na kraj pameti mi nije bilo da se tu nalazi.Sve najbolje ti zelim.(y)
 
Nazad
Vrh Dno