Šta je novo?

Mediacom smartbook 141 i problem ništa ne radi nakon reinstall

Ako imas pristup internetu, sa sajta drp.su pokreni driver pack online.
Kako ti ne bi instalirao jos gomilu programa, izaberi expert pa cekiraj samo drajvere a ostalo po zelji.
Potrajace malo u zavisnosti od brzine interneta i brzine sistema, ali vredi.
Koristim često i jos nisam naleteo na deo hardvera za koji nemaju drajver.
Pozdrav!

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Ako imas pristup internetu, sa sajta drp.su pokreni driver pack online.
Kako ti ne bi instalirao jos gomilu programa, izaberi expert pa cekiraj samo drajvere a ostalo po zelji.
Potrajace malo u zavisnosti od brzine interneta i brzine sistema, ali vredi.
Koristim često i jos nisam naleteo na deo hardvera za koji nemaju drajver.
Pozdrav!

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока

Ne nemam wifi ne radi na laptopu kao što vidiš sa slika...
 
Onda na drugom racunaru sa istog sajta skini verziju samo sa network drajverima koja je manja pa je usnimi na usb stik.
Usb stik ubaci u netbook pa pokreni instalaciju.
Instalacija ce naći potrebne drajvere i instalirati.
Tako da ćeš nakon toga imati net za dalju instalaciju drajvera.
Poz.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
ma bravoooo evo instalirao sam opet ne radi zvuk piše no output device found.
 
Lepo napravis Windows 10 instalaciju preko Media creaton tool-a (CISTU) i instaliraj taj windows, a ne ta rs3 njesra i slicno!
Kao sto kolega rekao vec sajt https://www.mediacomeurope.it/Prodotti/Scheda.aspx?XRI=2843#RecDown
Skines na USB ove driver-e, instaliras za WiFi itd, i onda stavi da se WIndows 10 sam update-uje i to je to.
 
Poslednja izmena:
Lepo napravis Windows 10 instalaciju preko Media creaton tool-a (CISTU) i instaliraj taj windows, a ne ta rs3 njesra i slicno!
Kao sto kolega rekao vec sajt https://www.mediacomeurope.it/Prodotti/Scheda.aspx?XRI=2843#RecDown
Skines na USB ove driver-e, instaliras za WiFi itd, i onda stavi da se WIndows 10 sam update-uje i to je to.

Ja ne znam jel vi ne razumijete ili nisam bio dovoljno jasan,ne mogu da instaliram ni jedan drajver sa websajta jer mi izbacuje poruku sa prvog posta ovde...
Izmjenio sam 3 verzije windowsa.
 
Pogledajte njegove prethodne postove i stav i videćete da ga treba ignorisati ...

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
 
Pogledajte njegove prethodne postove i stav i videćete da ga treba ignorisati ...

Sent from my EML-L09 using Tapatalk
Ja sam svojevremeno izašao u susret, posle video situaciju.. kod mene je već mesecima na ignore listi.
 
Vidim i ja da nije bas cist, izlazim i ja odavde. :)
 
Nazad
Vrh Dno