Šta je novo?

LG 32LB5800-ZM pitanje

racak91

Slavan
Učlanjen(a)
28.02.2008
Poruke
460
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 7 5700X 3.4GHz (4.6 GHz), 8 Cores, 32MB L3 Cache+Arctic Freezer 34, 4 heatpipe, 150W TDP
Matična ploča
MSI B550-A Pro
RAM
2x8GB DDR4/3200 KINGSTON Fury Beast KF432C16BBK2/16+2x8GB DDR4/3200 KINGSTON Fury Beast
GPU
PULSE AMD Radeon™ RX 6600 XT 8GB
Storage
Samsung SSD 970 Evo Plus 250GB M2+XPG SPECTRIX S20G 500GB M2+Toshiba 500GB HDD
PSU
Raidmax 700W
Kućište
RAIJINTEK PONOS ULTRA TG4
Monitor
SAMSUNG 27T450FQRXEN
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Tv je smart.Zar za njega ne postoje nikakve aplikacije ili da li moze nesto za google play da se instalira na njemu?
I nigde ne mogu da nadjem koja je verzija os-a? Ne shvatam koji os koristi kada nista ne mogu da instaliram osim sa lg smart world, gde nema nista od aplikacija.
 
Bez android tv-a ili smart box-a mislim da smart tv nema neki funkciju.
Konkretno tvoj model je najniza klasa, tako da ne ocekuj nesto od njega.
Meni smart sluzi samo da prebacim sa telefona na tv neki muziku sto pustam detetu na YT.
 
LG koristi WebOS i nema nikakve veze sa Androidom, ima svoj market i to je sto on moze da koristi.
 
LB serija je stara 5-6 godina i ima smart platformu koja je bila pre WebOSa. Moguće je da mnoge aplikacije, poput YouTube, više ne rade.
Verovatno je kupovina Android boksa najbolje rešenje za opamećivanje ovog televizora.
 
Nije više podržan youtube na tim starijim televizorima ali možete da instalirate forkplayer kojim je moguće koristiti yutube i još svašta ;-)

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
I kod mene radi yt normalno aplikacija..Postavio samo pitanje da se informisem cisto da znam, jer nigde ne mogu naci koji je os.Znaci to je prvo sto su izbacili pa su posle presli na webOS..Skinuo i webOS remote control ne moze da pronadje tv preko mreze.Hvala vam u svakom slucaju za informacije..
 
Da li je moguce da se prebaci slika preko wifi mreze sa racunara na ovaj tv?
Da li mora neki posebni uredjaji da se dokupljuju ili kako to vec ide?
 
Nazad
Vrh Dno