Šta je novo?

Kvalitet ozvučenja u koncertnim dvoranama i halama

Anya je na Egzitu 3 godine vec, s tim sto je ove godine bio najlosiji zvuk jer su poceli da stavljaju manje modula...

Text je bombastican jer je promo Sky Musica-a :)
 
Ha, nisam nikavu razliku primetio, searchovao sam da vdim šta je to što si ti ranije napisao, taj sistem :)

Mislim da je nekada bio neki jbl line array, gurao sam se nekada tamo da vidim šta je, nisam primetio kada je nastala promena ¯\_(ツ)_/¯
 
Zavisi od mesta sa kog si slusao, mozda si imao srece pa si bio tamo gde su dobro pokrili... :)

Bio je JBL u pravu si , a promena je dosla od kad je SkyMusic preteo, pardon preuzeo, festival i kupio Anyu ;)
 
bio sam na V Čolinom koncertu u Areni (Beograd). da, ozvučenje nije bilo dobro, u jednom trenutku kao da se pokvario mikrofon. pre godinu dana bio sam u istom delu Arene na koncertu Bajage i Instruktora i tada je ozvučenje bilo znatno bolje. pre toga sam bio na prvom Balaševićevom koncertu u Areni i tada je ozvučenje takođe bilo bolje od ovog na Čolinom.
poređano po kvalitetu ide ovako: Bajaga i Instruktori, Balašević, Zdravko Čolić (najskuplje karte, ako se ne varam, ali i najbolji scenski nastup)
 
Poslednja izmena:
Bio sam na V Colinom koncertu, zaista zvuk nije bio najbolji, on se stvarno slabo cuo. Problem sa mikrofonom je bio zaista apsurdan.
Smak 29. decembra mislim 2012. bio je sjajan, neko je vec pomenuo taj koncert.
Bio sam na par koncerata u Sava Centru - zvuk je uvek bio sjajan svaki put, a bilo je i rok koncerata i akustuicnih.

Beerfest primera radi me mnogo nervira zbog zvuka jer kao da fale zvucnici iza publike "u lice" bini, ali ajde ne potpada u to da je koncertne hale/dvorane.
SLF (dok sam isao na njega) valjda zato sto je u tvrdjavi, zvuk je bio bas dobar.
 
U kom sektoru budete kada je tako lose, ja uvek idem 213,214 i uvek je bilo dobro.
 
200 i nešto - Zdravko 2019 - ništa ne valja. Smak 2012 - odlično
 
Metalika na Ušću pre 10ak godina je jadno zvučala u fanpitu iako sam bio relativno daleko od zvučnika, jedno vreme se Kirk nije ni čuo. Zato su imali lightshow.

OnePlus 6T via TT

Metallica na stadionu JNA 2004 godine - savšenstvo!!! Motorhead na TAŠ-u, recimo 2003 - katastrofa dole u parteru. Sreća pa obožavam taj bend, pa nema veze.
 
Zdravko Čolić (opet), koji snimak na YT koncerta je najbolji u smislu kvaliteta zvuka. Pitam za prijatelja.
 
Nazad
Vrh Dno