Šta je novo?

Stella S32D48 LED Smart Android problem

Beca272

Cenjen
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruke
144
Poena
170
Ako može pomoć
kupio deci pre 2 meseca tvStella S32D48 LED Smart Android, do večeras sve ok, ćerka htela da prebaci da gleda Youtube, kaže da je pretisnula Home dugme i kad je pokušala da sa srelicama uđe u meni, tv je počeo da se ponaša kao na snimku. Reaguje samo na daljinskom kad prebacim na strelicu, kao na mišu, mogu da je pomeram i to je to. Čuje se ton i non stop menja boje.
U donjem levom uglu se sad pojavio natpis Bezbedni režim.
Ako neko može da pomogne, bio bih zahvalan

 
Drži dugme za gašenje tv-a (dok je tv upaljen), sačekaj da se na ekranu pojavi info o gašenju i vidi da li će tv tj android izaći iz tog moda kad se ponovo upali.

PS: video je privatan
 
Poslednja izmena:
Drži dugme za gašenje tv-a (dok je tv upaljen), sačekaj da se na ekranu pojavi info o gašenju i vidi da li će tv tj android izaći iz tog moda kad se ponovo upali.

PS: video je privatan

Izvinjavam se za video, sad je javan.

Probao sam savet sa dugmetom za gašenje, ali ne reaguje, crvenaled sijalica ispod Tv-a koja treba da reaguje na daljinski, non stop blinka.
Jedino sa daljinskog prepoznaje komandu za strelicu, i ništa drugo.,,,
 
Kao da je usao u servisni mod. Ako tv ima dugme za paljenje i gasenje iskljuci ga na njega pa ga ukljuci ponovo Znam da cupanje kabla iz zida nije pomagalo za Vox tv kad se udje u servisni mod i izabere neka opcija koja menja boje na njemu.
 
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?451655-tv-zaglavio-u-quot-aging-view-quot-pomoc

U principu, upaljen je test mod. Treba sad samo izaći iz njega. Ovih dana svaki proizvođač nekako te opcije za izlaženje iz tog moda drugačije "sakriva".

Izgleda da je ćera pritisnula više tipki odjednom, ima 8 godina i ne može da mi objasni tačno šta je uradila, a neću da dete gnjavim, zato sam i pitao da nebih morao da se smaram da pakujem tv i nosim u sedrvis .....

Kao da je usao u servisni mod. Ako tv ima dugme za paljenje i gasenje iskljuci ga na njega pa ga ukljuci ponovo Znam da cupanje kabla iz zida nije pomagalo za Vox tv kad se udje u servisni mod i izabere neka opcija koja menja boje na njemu.

Da, isključivao sam kabl iz utičnice više puta po pola sata ali nije pomoglo...
 
Poslednja izmena:
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?451655-tv-zaglavio-u-quot-aging-view-quot-pomoc

U principu, upaljen je test mod. Treba sad samo izaći iz njega. Ovih dana svaki proizvođač nekako te opcije za izlaženje iz tog moda drugačije "sakriva".

REŠEN PROBLEM, zahvaljujući dzonihsv i linku koji je postavio, trebalo je samo isključiti TV uz pomoć dugmeta koje se fizički nalazi na TV-u, sa zadnje strane, nisam znao ni da postoje.
Hvala još jednom.
 
Odlicno,mada.sam.ti ja to isto i napisao.
 
Nazad
Vrh Dno