Šta je novo?

Nove PC slusalice

Wortx

Poštovan
Učlanjen(a)
15.10.2014
Poruke
360
Poena
70
Godinama koristim Razer Carcharias i odlicno se cuju i dalje, ali mi je mikrofon stradao negde u kablu i naravno Razerov "kvalitet" izrade je svoje odradio jos davnih dana, kad su skroz popucale i od tad su skroz izlepljene. Vreme za zamenu im je bilo i ranije, ali sam vezan za njih i koristio sam ih do kraja.
Potrebne su mi nove, zbog gore navedenog razloga (mikrofon ne radi). Ne bih uzeo bilo sta, ali takodje ni da dajem neki veliki novac kad je periferija u pitanju.

Crni petak je, pa vidim da imaju na popustu Logitech G332 SE na popustu. Da li neko ima iskustva sa njima ili bar sa starijim modelima i da li su vredne kupovine? Ne trazim nista bolje od mojih Carcharias, surround i ostale dodatke.
 
Potraži negde Cooler Master MH751. Bile su po oglasima i na KP za 60-ak evra, best buy za te pare. Mislim da ih he neko nedavno prodavao i na forumu, prelistaj podforum sa malim oglasima...
 
Bolje da doda 10-15e evra za neke HX Cloud, nije mali broj onih koji nisu bas odusevljeni sa zvukom tih CM MH751.

 
Poslednja izmena:
Gledao sam i HyperX Cloud II ali su 13k u radnji i kao sto sam rekao, ne bih opet davao toliki novac na periferiju. Iskljucivo bih uzeo nove, jer nisam najsrecniji sto se tehnike tice i garancija mi je jako bitna :d Logitechove su mi skrenule paznju jer je Black Friday cena, a neki drugari su mi predlozili G430 (koje ne mogu nove da se nadju kod nas).
 
Nazad
Vrh Dno